İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

kızlar ben biraz önce egepolden randevu aldım çarşamba saat 1.40 da dönüşte sizlerle görüşmemi paylaşırım bu arada muayene ücreti 20 lira doktor son bir ayı kalanları kabul etmiyormuş serapcım senide kabuledebilir ayrıca doğum ücreti 400 lira civarında tutuyor bu ücretin dışında doktara herhangi extra bir para verilmiyormuş bunlar telefonda aldığım bilgiler tabi yüzyüze görüşmede daha detaylı ve kesin bilgilere ulaşıcam görüşmeden sonra bilgileri sizinle paylaşırım şimdilik bu kadar

çok saol bende gitmeyi düşünüyorum bakalım biz emekli, sandığıyız bizedemi 20 tl acaba ücret gercekten şaşırtıcı inanamıyorum yaa

Ben Kahraman Kolday 'a gidiyorum.Gerçekten süper bir doktor.Ben de İzmir'de birçok iyi doktora gittim;ama hiçbiri Kahraman Bey kadar yardımcı olmadı bana.. :lepi:

merhabalar arkadaşlar ben MERVE BıÇER BÜLBÜLE gidiyorum ve inanın çok memnunum.bebek düşünüyorum ve genel muayneye gittim ve inanılmaz memnunum...herkesee şiddetle tavsiye ederim.alsancakta TRT binasının karşısında ...

ben irenbeden dilek aslana gidiyorum .. yoğunluğu nedeniyle bazen yorucu ve can sıkıcı olabiliyor .. her randevumuzda en az yarı saat bekliyoruz .. bir de sanki söylediği bazı şeyleri hatırlamıyor .. ço düşündük eşimle değiştirmeyi ama cesaret edemedik , neticede tüp beekle hamile kalmıştım ve dr.um ona gitmemi tavsiye etmşti üstelik de riskli başlayıp öyle devam eden gebeliğim vardı halen de öyle devam ediyor ..
bana önerilen dr. isimlerini paylaşayım istedim ;
ege üni.den ( sanırım prof ) mehmet sait yücebilgin , rafael levi 9 eylül üni.den serkan bey ( soy adı güçlüydü sanırım ) , bir de çiğli kent hast.den prof. namık bey ...

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar ben bugün egepole gittim muayenemi oldum hastane süper personel güleryüzlü ilgili doktorda çok iyi zaten tecrübesine ve referanslarını araştırmıştım ilgili bir doktor doğum ücretine gelince ssk 400liraya geliyor 300 lira hastane 81 lira yatak ücreti doktora herhangi bir fark ödenmiyor doğum odalarını da gördüm 2 katta odalar var 1, kattaki odalar çift kişilik 2, kattaki odalar tek kişilik suit odalar fakat suit odalarda kalmak isterseniz ssk kullanılmıyor ssklı hastalara çift kişilik odaları veriyorlar ama iki oda arasında konfor bakımından hiçbir fark yok tek farkı biri tek diğeri çift kişilik olması ama odalar süper ben şuana kadar çok hastane gezdim ve en bakımlı konforlu olanıburası ben doğumumu burda yapmaya karar verdim

bu arada yarın yani perşembe saat 17.30 da egepol acil bölümünde doktor tijen hanımında katılacağı hamilelikte beslenme semineri var hastaneyi ve doktoru görmek isteyenler bence bu seminere katılsın ben eğer kızımı bırakacak bir yer ayarlarsam gitmeyi düşünüyorum seminer 1 saat sürecekmiş

alkisalkisalkisalkisalkisalkisü-pçşğ.
iyi geceler kızlar ben bugün egepole gittim muayenemi oldum hastane süper personel güleryüzlü ilgili doktorda çok iyi zaten tecrübesine ve referanslarını araştırmıştım ilgili bir doktor doğum ücretine gelince ssk 400liraya geliyor 300 lira hastane 81 lira yatak ücreti doktora herhangi bir fark ödenmiyor doğum odalarını da gördüm 2 katta odalar var 1, kattaki odalar çift kişilik 2, kattaki odalar tek kişilik suit odalar fakat suit odalarda kalmak isterseniz ssk kullanılmıyor ssklı hastalara çift kişilik odaları veriyorlar ama iki oda arasında konfor bakımından hiçbir fark yok tek farkı biri tek diğeri çift kişilik olması ama odalar süper ben şuana kadar çok hastane gezdim ve en bakımlı konforlu olanıburası ben doğumumu burda yapmaya karar verdim

canım bilgilendirdiğin için çok sağol.senin gittiğin dr adı nedir canım.orda doğum yapmış biri varmı acaba?en azından orda doğum yapmış birinden de fikir almak iyi olmazmıydı?dr unun adınıda verirsen sevinirim.benimde evim yakın bende oraya gitmek istiorm.dr un ilgiside nasıl yazarsan sevinirim.alkisalkisalkis

Hatay'daki egepolden bahsediyorsanız 2-3 ay olmuş hastanenin açılışı. Yeni bir hastane. O yüzden ben biraz tereddütte kaldım. Kent yada çınarlı hastanesini düşünüyorum.
Herkese hayırlı doğumlar

bende arkadaşımla egepole gittim.ama doktor bana hiç güven vermedi.bana çok yoğun olduğundan,hastalara yetişememekten,aylıkla çalıştığından bahsedip durdu.hastane yeni olduğu için gerçekten temiz.ama yeni olması iyi ve güvenilir olduğunu göstermez.şahsen yeni olduğu için personele güvenemiyorum,sürümden kazanmak için fiyatları düşürmüşler.ben vazgeçtim.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisü-pçşğ.

canım bilgilendirdiğin için çok sağol.senin gittiğin dr adı nedir canım.orda doğum yapmış biri varmı acaba?en azından orda doğum yapmış birinden de fikir almak iyi olmazmıydı?dr unun adınıda verirsen sevinirim.benimde evim yakın bende oraya gitmek istiorm.dr un ilgiside nasıl yazarsan sevinirim.alkisalkisalkis

canım hastanede tek doktor var zaten tijen hanım orda doğum yapmış biri yok sadece doktoru beklerken bir hasta geldi geçen hafta doğum yapmış normal doğum kontrole gelmiş onunla konuştum gayet memnundu birde bir arkadaş var haftaya doğum yapacak oda doğum sonrası haber verecek ben doktoru araştırdım referansları ve tecrübesi kuvvetli gördüğüm kadarıyla gayette ilgiliydi ben gördüğümü söylüyorum

bende arkadaşımla egepole gittim.ama doktor bana hiç güven vermedi.bana çok yoğun olduğundan,hastalara yetişememekten,aylıkla çalıştığından bahsedip durdu.hastane yeni olduğu için gerçekten temiz.ama yeni olması iyi ve güvenilir olduğunu göstermez.şahsen yeni olduğu için personele güvenemiyorum,sürümden kazanmak için fiyatları düşürmüşler.ben vazgeçtim.

ben gittiğimde çok ilgiliydi yanı benimle sanki kendi özel yerine gitmişim gibi ilgilendi hatta orada beklerken geçen hafta doğum yapan bir bayan geldi kontrole onunlada konuştum oda mnemnunduhastane yeni ama personel yeni değil oraya ilgiden ve dokuz eylülden çok personel gelmiş fiyatı düşürmeleride tanıtım amaçlı zaten aslında ssklı fiyatları 700 liraymış fakat yeni olduğu için fiyatı düşürmeyi uygun bulmuşlar bencede normal zaten düşürmeleri insanları oraya başka türlü çekemezler benim izlenimlerim bunlar

bende dusunmustum orayı ama faz gectım evet 9 eylulden ayrılmııs dr marmarıste falan calısmıs ama google de ararsanız aldıgı ceza falanda var bend ıkız bebeklere hamıleyım yenı dogan unıtesı olan bıryerde dogum dusunuyorum ama orası cok yenı .... kuvozlerıne yenı dogan unıtesıne güvenmeye korkuyorumm allah hepımıze yardımcı olsun

Ben Kahraman Kolday 'a gidiyorum.Gerçekten süper bir doktor.Ben de İzmir'de birçok iyi doktora gittim;ama hiçbiri Kahraman Bey kadar yardımcı olmadı bana.. :lepi:

canım doğru söylüyorsun bende kahraman koldaya gidiyorum 5 yıldır çok iyi bir dr hatta psikolog gibi insanı çok rahatlatıyor ben çok evhamlı olduğum içi çok soru soruyorum arıyorum hep cvp veriyor beni rahatlatıyor bend eçok memnunum herkese tavsiye ederim

bende dusunmustum orayı ama faz gectım evet 9 eylulden ayrılmııs dr marmarıste falan calısmıs ama google de ararsanız aldıgı ceza falanda var bend ıkız bebeklere hamıleyım yenı dogan unıtesı olan bıryerde dogum dusunuyorum ama orası cok yenı .... kuvozlerıne yenı dogan unıtesıne güvenmeye korkuyorumm allah hepımıze yardımcı olsun

canım ben internetten araştırmak istedim ama bişey bulamadım dokuz eylülde bir iki tanıdık vardı onlardan bilgi aldım sen internetten nerden bilgiye ulaştın bilgi verirmisin hangi konuda cezalar almış bileyim ad soyad olarak girdinmi bişey çıkmıyor

herkeze teşekkür ederim öncelikle.şebnem tandoğan ve külal çukurova ya gittim.aslında iyi doktorlar ama ben ilgi bekliyorum.benden kan testi alıp hamile değilsin diyip kestirip atıcak bir doktor istemiyorum
ilk başta şunu söylemeliyim bende külal çukurovaya gittim rahim tersliği var çevircez dedi hamile kalamazsın demişti başka doktora gittim bunu yapmanın ne kadar sakıncalı olduğunu söyledi şu an 3 aylık hamileyim.doktorum karşıyaka devlet hastanesinin doktoru çokda memnunum bilgisi süper ALİ ŞAHİN KALENDEROĞLU..TAVSİYE EDERİM..inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın...

Canım valla Kahraman Bey sanırım Kent Hastahanesi ve Çınarlı'yı tercih ediyor. Ben doğum için gitmedim.Normal rutin kontroller için gidiyorum.

muayehanesinde bakiyor hastalarina sanirim,yoksa hastanede mi bakiyor.ne kadar ücreti,yeri nerde acaba?vereliniortakvereliniortak

X