Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Slm bende sağ yumurtalığımdan hamile kalmışım bende netleşince yazarım size 2 hafta sonra

benden sağdan yumurtladımmmmm
bebeğim sağ kasığımda duruyo
bende yılbaşından önce öğrenirim kısmetse
daha çokkkkkkkk var ama
maksat paylaşmak

benden sağdan yumurtladımmmmm
bebeğim sağ kasığımda duruyo
bende yılbaşından önce öğrenirim kısmetse
daha çokkkkkkkk var ama
maksat paylaşmak

hadi inşallah canım...bizde merak ediyoruzve bekliyoruz..
ah ah bende sagdan yumurtlamıştım.
bebegim sagda duruyordu...
hla öyle biliyormusun öyle sola pek gitmiyor.bu bebek hep sagda....
umarım sizin iztedikleriniz olur.gulyhas biraz daha yaklaştı erkek bebege ....bakalım.

canım doktor erkek demiş degilmi...inşallah degişmizde seviniriz senin adına ..sonra bi güzel anlat bize ne uyguladın..öptüm...

Evet helenxcim erkek dedi , ama kesin değil , 2 hafta sonra netleşecek inşallah gösterirse , tombilubucumda öğrenebilir belki benimki gibi tahmind ebulunur doktor hep beraber , sizlere neler denedik ne yaptık anlatırız tabii

Evet helenxcim erkek dedi , ama kesin değil , 2 hafta sonra netleşecek inşallah gösterirse , tombilubucumda öğrenebilir belki benimki gibi tahmind ebulunur doktor hep beraber , sizlere neler denedik ne yaptık anlatırız tabii

inşallah canım.bekleyelim bakalım....

helenxcim
aslında bu sağ sol olayına pek inandığım söylenemez
ama maksat bilgilendirmek olsun
benim kuzeniminde bebekleri sağdaydı ve kızı oldu
arkadaşımında sağdaydı oğlu oldu
bercestede sağdan yumurtladı oğlumuz sinyal gönderdi:)
sende sağdan kız diyolar
bakalım bana ne diyecekler:)
valla merakla bekliyorum:)

kızlar bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun
sevdiklerinizle nice bayramlara inşallahhhhhhhhopuyorumnanaktan

bende sağ yumurtamdan hamile kaldım bu bebeğimi ilk kızımdan 1 ay önce hissettim ama sonuç kız bende bu sağ sol işine pek inanmıyorum
inandığım tek şey yumurtlama günüyle alakalı olması

bende sağ yumurtamdan hamile kaldım bu bebeğimi ilk kızımdan 1 ay önce hissettim ama sonuç kız bende bu sağ sol işine pek inanmıyorum
inandığım tek şey yumurtlama günüyle alakalı olması

bencede canım.artık bende inanmıyorum.önce sagdan yumurtlama olmuş deyince doktor nasıl sevinmiştim halbuki oglanı yakaladım diye.kendimde bile tutmayınca artık inanmıyorsun....

helenxcim
aslında bu sağ sol olayına pek inandığım söylenemez
ama maksat bilgilendirmek olsun
benim kuzeniminde bebekleri sağdaydı ve kızı oldu
arkadaşımında sağdaydı oğlu oldu
bercestede sağdan yumurtladı oğlumuz sinyal gönderdi:)
sende sağdan kız diyolar
bakalım bana ne diyecekler:)
valla merakla bekliyorum:)

biliyorum canım..bilmezmiyim....artık sizleri bekliyoruz...
benim arkadaş soldan yumurtadı erkek dogurdu....

arkadaslar gercekten bunun dogruluk payi var diye düsünüyorum,benimde bir kizim var ben agrilarida,ilk oynamasinida hepsinide sol kasigimda hissetmistim,bana herkes kizin olucak demisti daha cinsiyeti belli olmadan,ve simdi bir kizim var,tamam herkesi kapsamayabilir ama dogruluk payini yüksek oldugunu düsünüyorum...

Ben cuma günü öğrendim cinsiyetini kesin erkekmiş.Oğlum olacak :emir_bebek: Sağ yumurtalıktan hamile kalmıştım bende tuttu ama ne derece doğru orası biraz şüpheli..CADIARZU

ayy ne güzel keşke bend ekesin erkekmiş diye haber versem size kızlar, hayırlı olsun canım sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin allahım.

Kaçıncı haftadaydın? nasıl pozisyonda gördünüz cinsiyeti? Send egördünmü doktormu söyledi?

benimde soldan sanırım hangi taraftan olduğunu bilmiyorum haftaya kontrolum var o zaman sorucam doktora ama sol tarafım sırtım kopuyo ağrıdan sanki bi yanım erkek diyo bi yanım yok yok bu kız diyo bakalım benim ne olucak o kadar çok merak ediyorum ki herşeyden önce sağlıklı sıhhatli olsun tabikide ama insan elinde değil ya çok merak ediyo

bal kavanozu merhaba
hayırlı olsun
sendemi erkek istiyosun

teşekkür ederim aslında kız erkek gerçekten önemli değil eli ayağı düzgün sağlıklı olsun yeter ama gönlümden geçen erkek ne yalan söyliyim babam bi oğlunun olmasını istemişti çok olmadı 3 kızı oldu inşallah bi erkek torunu olur diyorum. Eşimde kız bu diyor ilk çocuk artık farketmez ikisininde yeri ayrı bence

ben sagdan yumurtladım ve hamileyim, daha once iki dusuk yaptıgım icin su anda benim icin en onemli sey saglıklı olması oncelikle.. hayırlı saglıklı olması ve kucagıma alabilmem.. ama yinede insan ne olacak diye merak ediyorCOLOR]

X