El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

ayırca kırtasiyelerde de dekupaj peçetesi olarak satılıyor, tane işi, değişik desenlerde fazlaca gördüm ben.

selam canım
sana tavsiyem simli oje kullanma.çünkü peçetenin üstünü girintili çıkıntılı yapıyor
üstelik simli ojeye zzaten gerek yok çünkü peçetenin üstünü tamamen simli uhuyyla kaplıyorsun.ojenin simi belli bile olmaz..ayrıca simli uhuların markası da önemli tabi.ben her markayı kullandığım için çok iyi biliyorum.glitter glue ve uhu markaları en iyisi.ayrıca zaten bu uhuların uçları kalem gibi.uhuları sürerken yayarak değil resim çizermiş gibi çizgilerin üzerinden geçersen eminim sabunların çok güzel olurlar
bol şans canım
sevgilera.s.

çok teşekkür ederim talincim bide glitter ile deniyim :) kolay gelsin herkese :)a.s.

tepe home da da çok harika peçeteler var ama çok pahalı bilginiz olsun

kızlar meraba..ben sabundan yapmak için bügün bütün malzemeleri aldım ama hiç güzel peçete bulamadım ya çok çirkin yada kocaman resimleri var onun yerine resimli poşetlerin üstündeki desenler olmazmı??Bide glitter glue yapıştırıcı aldım onunda yapışkanı çok az gibi.ama poşetten olurmu çok merak ediyorum ????:asigim:

kızlar meraba..ben sabundan yapmak için bügün bütün malzemeleri aldım ama hiç güzel peçete bulamadım ya çok çirkin yada kocaman resimleri var onun yerine resimli poşetlerin üstündeki desenler olmazmı??Bide glitter glue yapıştırıcı aldım onunda yapışkanı çok az gibi.ama poşetten olurmu çok merak ediyorum ????:asigim:

Canım bende yaptığım için biliyorum poşet olmaz.Selpak olmasının amacı kağıt ojeyle sabuna çok rahat yapışıyor.Hatta beyaz peçete üzerindeki desenleri gelişi güzel kessende yapıştırdığında sadece desen belli oluyor.Yani peçete şart.:)

Canım bende yaptığım için biliyorum poşet olmaz.Selpak olmasının amacı kağıt ojeyle sabuna çok rahat yapışıyor.Hatta beyaz peçete üzerindeki desenleri gelişi güzel kessende yapıştırdığında sadece desen belli oluyor.Yani peçete şart.:)

çok sağol canım.artık güzel bişi bulduğum zaman yaparım. a.s.

bunlar da benden ve kızımdan. tatilini son bir ayında bize güzel bir uğraş öğrettiğin için talincim sana çoooook teşekkürler. a.s.

ss850304yz6.jpg

ss850303go2.jpg

ss850288lc3.jpg

adsztn5.jpg

ss850282rl0.jpg

ss850287bn7.jpg

ss850008wv1.jpg

ss850015jk6.jpg

henüz bitmeyen mumumuz
ss850011kl5.jpg

Son düzenleme:
Slm yaa bayildim bu yaptiklariniza bütün sayfalari inceledim gözlerim şaşi oldu,süpersiniz.bende yapmak istiom,ptesi hemen işe koyulcam

cumartesi akşamı evde eski peçete koleksiyonumu buldum,ilk okula giderken topluodum, bi dünya desenim oldu ilk denememi yaptım hatta ama simli uhularımı bugün alcam,bitince sizlere foto eklerim:)

bende diyorum ,bu ne yapiyo hepsini, valla ben yaptim 8 tan falan eve koydum sus olarak ,sen ha bire yapiyosun
satiyosan cok guzel is bence,
hayirli isler canim :) :)

Ay bizde satsak ya kimlere satıyorsun canım.Dükkanın falan mı var?

hani arka sıradakiler dizisi var ya. orda kaçırılan kız vardı eda. onun banyosunda da vardı pırıltılı sabunlardan. süs olarak koymuşlardı banyoya.
hemen dikkatimi çekti. hatta ''aaa talinin sabunlarından'' dedim. kaydirigubbakcemile5

Ay bizde satsak ya kimlere satıyorsun canım.Dükkanın falan mı var?

canım kapalıçarşıda bi arkadaşım var benim mağazası var turistlere hediyelik eşya filan satıyo
sağolsun o arkadaşım koydu mağazasına
satıyo birkaç parça
bir de tekstil ürünleri satan bi arkadaşım var
o da alıp koyuyo vitrinine
yuvarlanıp gidiyoruz işte:roflol:

X