2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
günaydın anneler ve bebişleri. ya nolmuş bu siteye, bişe anlamadım kiiiiii:KK53: dün en son günaydın yazdım. sonra dışarı çıktık, dönüşte steteskop aldım bir heves bebişimin kalbini dinliicem diye. gelir gelmez de size haber vereyim dedim ama site onarımdaymış:KK50: bu sabah da şifremi kabul etmedi, giremedim siteye. aceba uzaklaştırldım mı filan diye düşünmeye başlamıştım. bişe de yapmadım ki:KK1: tekrar yeni şifre al bilmem ne derken şükür burdayımmm. bu arada hayal ettiğim gibi duyamadım kalp atışlarını, çok derinden uğultu gibi gelio. halbu ki ne kadar heveslenmiştimmm:KK43: sağlık olsun.

bu arada doğum yapan arkadaşı tebrik ediyorum, çok güzel bi kız maşallah:nazar: hayırlı evlat olsun

Kizlar kontrole geldim bebegin suyu kalmamis acil sezeryana alinacam dua edin nolur

sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşalah bende bu gün kontrole gidecem kendimi çok kötü hissediyorum 5 dak bile ayakta duramıyorum sanki benim bebeişte erken gelecek gibi öyle hissediyorum

Ya hakikaten arkadaşlar iyi ki varsınız heeeee ...
Dün siteye giremeyince bir kötü oldum bir kötü oldum :KK53:
Dedim noluyo yoksa çöktü müüüüüü ...
Neyse ki şükür yine her şey yerli yerinde :KK52:

Doğumdan sonra da inşallah bir başlık açıp oradan devam etsek paylaşımlarımıza ne güzel olur ya :KK9:

Bu arada doğuran ve doğuracak olan arkadaşlarımızın bebiklerine ve annelerine Allah sağlık sıhhat versin bir avazda kurtulsunlar innnnnşallah :nazar:

Günaydın güzeller, keyifler yerinde bakıyorum:107: Kontrolden geldim, paşa iyi ama kilo almamış bu hafta hiç; tüm kiloyu ben almışım:KK76: "Haftaya kadar doğurmazsan, yeniden muayene eder bakarız duruma" dedi.

Bu arada benden başka "çatı" sorunlu kimse yok (inşallah da olmaz) ama:KK64: çömelerek ya da köpek pozisyonunda pelvis maksimum boyuta ulaşıyor (normal doğum sandalyesindeki pozisyona göre +2 cm artıyor) ve doğumu kolaylaştırabiliyor:KK34:

Gunaydin kizlarrrrr istanbulda hava harika soyle annecigimi de alip sahilde bi kahvalti keyfi yapalim dedik kocis arabayi vermiyor artik sigamiyirsun zaten dediiiii ������
Bizde kahvaltimizi balkonda yapiyoruz ��

Aifyet olsun, "hayat fefilifa'ya güzel":21:

merhaba günaydın kızlar ayın 15 inde pembe lekelenmem olmuştu burdada sormuştum ertesi sabah kontrole gittim sancım çıktı 1 cm açıklık varmış eve yolladı doktorum ağrın artarsa suyun gelirse gel gününü bekleyelim demiştimi 24 marta kadar eve gidip yataga uzanmamla suyummun gelmesi bir oldu acil sezeryana alındım 37+2 de ALLAHIMA çok şükür 3170 gr 53 cm boyunda sağlıklı bir şekilde kızımı dünyaya getirdim şuanda mışıl mışıl uyuyor gögüs ucum yok tuttamıyor plastik gögüs ucu kullanıyorum tek sıkıntımız bu şimdilik.hepinize allah kolaylık versin.

İkinize de maşallah:nazar: Gözün aydın canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah:107:

Gunaydin annecikler
Bir iki gundur ufak ufak sancilarim oluyo.bugun kontrolumuz var hayirlisi bakalim.

günaydın güzel anneler ve melekleri:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bugün kontrolümüz var bakalım doğum için ne diyecek doktor teyzemiz :KK1::KK1:

Günaydın kizlarrr...

Safak 12 canim:KK16:
Insallah bekler kizim.
simdilik bi sikintimiz yok sukur..yarin kotrol var ins.iidir onun keyfide...

Güzel haberlerle gelin arkadaşlar:107:

günaydın kızlar..
sonunda odamız geldi hazır birtek halımızı bekliyoruz :)

Hayırlı olsun canım, güle güle kullanın:107:

Kizlar kontrole geldim bebegin suyu kalmamis acil sezeryana alinacam dua edin nolur

Allah yardımcın olsun, bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Yanılmıyorsam geçen hafta "ilk bebeğimi 37+3'te doğurdum, bu da erken gelir mi acaba" diyordun, bu kadar tesadüf olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaslar dun siteye yazdim yollarken site cökmüş benim mesaji da sabah yollamis :KK1: nasilsiniz bakalim?
Dogum yapan anneler varmis masaallah Allah anali babali buyutsun
Fotografini goremedim merak ettim.
Bizde dun annemle cekmecelerini dolabini duzenledik kuzumun :KK16:
Annem yorgan falan dikti ende lavanta kesesi yaptim cok tatli oldular :KK16:
Diyorum mevlutunde de mi yapip dagitsam ama zaten hem bebek sekeri hem bebek kurabiyesi hemde kuran dagitacagiz cok olmaz mi bilemedim aklim karisti 😳

günaydın anneler ve bebişleri. ya nolmuş bu siteye, bişe anlamadım kiiiiii:KK53: dün en son günaydın yazdım. sonra dışarı çıktık, dönüşte steteskop aldım bir heves bebişimin kalbini dinliicem diye. gelir gelmez de size haber vereyim dedim ama site onarımdaymış:KK50: bu sabah da şifremi kabul etmedi, giremedim siteye. aceba uzaklaştırldım mı filan diye düşünmeye başlamıştım. bişe de yapmadım ki:KK1: tekrar yeni şifre al bilmem ne derken şükür burdayımmm. bu arada hayal ettiğim gibi duyamadım kalp atışlarını, çok derinden uğultu gibi gelio. halbu ki ne kadar heveslenmiştimmm:KK43: sağlık olsun.

bu arada doğum yapan arkadaşı tebrik ediyorum, çok güzel bi kız maşallah:nazar: hayırlı evlat olsun

Ya sorma bende dun mesaj cektim en son bugun yollamis yagmurlu istanbul sabahini gulluk gulistanlik demisim :KK1::KK1:
bende almistim hic duyamadik geri verdim valla :)

merhaba günaydın kızlar ayın 15 inde pembe lekelenmem olmuştu burdada sormuştum ertesi sabah kontrole gittim sancım çıktı 1 cm açıklık varmış eve yolladı doktorum ağrın artarsa suyun gelirse gel gününü bekleyelim demiştimi 24 marta kadar eve gidip yataga uzanmamla suyummun gelmesi bir oldu acil sezeryana alındım 37+2 de ALLAHIMA çok şükür 3170 gr 53 cm boyunda sağlıklı bir şekilde kızımı dünyaya getirdim şuanda mışıl mışıl uyuyor gögüs ucum yok tuttamıyor plastik gögüs ucu kullanıyorum tek sıkıntımız bu şimdilik.hepinize allah kolaylık versin.

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii maşallahhhhhhhhhhhhhhhh o nasıl güzelllllllllllllbir melekkkkk öyyyyyyyyle :nazar::nazar::nazar:
Allah nazarlardan saklasın canım ya ilk defa yeni doğup bu kadar güzel olabilen bir bebek görüyorum ...
İnşallah biz de senin gibi sorunsuz atlatırız doğum ve sonrasını :KK9::KK76::21:

Günaydın güzeller, keyifler yerinde bakıyorum:107: Kontrolden geldim, paşa iyi ama kilo almamış bu hafta hiç; tüm kiloyu ben almışım:KK76: "Haftaya kadar doğurmazsan, yeniden muayene eder bakarız duruma" dedi.

Bu arada benden başka "çatı" sorunlu kimse yok (inşallah da olmaz) ama:KK64: çömelerek ya da köpek pozisyonunda pelvis maksimum boyuta ulaşıyor (normal doğum sandalyesindeki pozisyona göre +2 cm artıyor) ve doğumu kolaylaştırabiliyor:KK34:

Aifyet olsun, "hayat fefilifa'ya güzel":21:

İkinize de maşallah:nazar: Gözün aydın canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah:107:

Güzel haberlerle gelin arkadaşlar:107:

Hayırlı olsun canım, güle güle kullanın:107:

Allah yardımcın olsun, bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Yanılmıyorsam geçen hafta "ilk bebeğimi 37+3'te doğurdum, bu da erken gelir mi acaba" diyordun, bu kadar tesadüf olur.

Gunaydin tatlim :KK16:
Masaallah sana diyim o zaman :)
Pasan kac kilo suan ? Sanirim bu haftalarda cok almiyorlar almasa da sirun olmuyor diye biliyorum sagligi yerinde olsun da gerisi onemli degil :KK66:
Bu arada doktorunla konussan dogum pozisyonu hakkinda acaba izin verir mi kopek pozuzyonunda yada comelerek doguma?

Cok sukur hayatim harika geciyor :KK16:
Sukredecek o kadar cok seyim var ki
En en ennnn onemlisi bir mucizeye taniklik ediyorum gun gun icimde bir varlik can buluyor
beni annelikle sereflendirecek taclandiracak bir can!!
Bu fakiri karun yapiyor :KK16:

Son düzenleme:
Iyi geceler arkadaşlar bugün sabah uyandığımda çamaşırımda ıslaklık hissettim öğlen geçti akşam yine vardı ve pembe akıntı sonra en iyisi acili aramak dedik aradık kadın suyu duyunca direk gel dedi meğer giden bebeğin suyu imiş ama bende sancı yok şimdi hastaneseyim yatış yaptılar kan aldılar eğer enfeksiyon varsa bu gün yarın yoksada diğer gün bebeği doğryacaklar lütfen dua edinilen korkuyorum

Kaç haftalıksın canım peki bebiş kaç kilo ???
Allah hayırla kavuştursun inşallah

kızlar selam.dogumlar yaklaştı.mevlam hepinizi korkutmadan bunaltmadan tek sancıda kurtarsın inş..bebekleriniz sağlıkla kucağınıza gelsin inş..mevlam korusun hepimizi ve bebişlerimizi inş..ben ve Ahmet imde çok şükür günden güne ii oluyoruz.buhafta sonu artık evimize döncez inş..benim yaramaz geceleri uyumuyo..babayı sevmiyormuş oyle diolar..:KK1::KK1::KK1:sizler nasılsınız..ne var neyok... bugün doğum yapacak olan arkadaşa mevlam kolaylık versin inş..sağlıkla alsın kuzusunu kucagna..

Canım benim ya cok gecmis olsun inşallah sarılığı hemen geçip gider. .Benimde dogumda kalbim delikmis 8. Ayimda kapanmış canım o yuzden moralini yüksek tut..Bizde seni uzun zamandır goremiyorduk özledik..Filizin bebeği iyi son zamanlarda iyi haberle geliyor emmeye baslamış..Bağırsak problemide en kısa zamanda çozulucek insallah..Suay dogurdu oda bebegide iyi durumda..Başka annelerimizin doğum yarihi belli oldu..Benim sezeryan tarihi belli oldu 5 nisan..Şafak sayıyorum. .Allah yavruna şifa versin kuzum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm inş geçer benim kuzumunda..ee az kaldı ama sık sık muayene ol btnm son zamanlarınız mevlam kolaylık verecek inş.filizede çok sevindim..suay ın bebeginede maşallah gördüm az önce:):nazar:

canım gözün aydın.İnşallah Allah başka hastalık göstermez.kaç kg doğdu senin ufaklık:)

benim ufaklık 2380 dogdu.2200 e düştü.yeni yeni toparlanmaya çalışıo.pzrtesi 2430 olmutu anca:nazar::emir_bebek:..canları sagolsun btnm alır inş yavaş yavaş neyapayım..çok mühim değil..sağlıklı olsunda prensim

kızlar doğum iznine ayrılmadan önce banka değiştirmiştik. doğum iznindeyken banka promosyonunu alabiliyor muyuz bu konuda bilgisi olan var mı? idare bilmiyormuş kim bilecekse bunu başka :KK43: az da değil 500tl para. eğer doğum iznindeyim diye vermezlerse çok haksızlık olur sonuçta hala maaş alıyorum

Kızlar merhaba,
Bende bir süredir adet sancısı gibi hafif bir sancı var, dun de baya yürüdüm karnımın baya aşağı indiğini hissediyorum ve dünden beri mide bulantım var.Kusma ishal fln yok ama sürekli midem bulanıyor. Yaklaştım sanırım mutlu sona :)) Dualarını zı bekliyorum.
Meleğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin Rabbim :)

Ne güsel maşallah maşallah canım Allah ikinize de uzun çok güsel bi ömür versin meleğinle çok canım çekti valla benim de :))

X