Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

ben bağdat epiderme gidiyorum. ama daha yenı basladım. 18 gun falan oldu ılk seansımı yaptıralı ama memnunum. hala çıkmadılar normalde 4-5 gunde bir epilasyon aleti ile alırdım. çok tavsiye edip de yanlış yönlendirmek de istemem çok tecrubeli değilim çünkü ama ben memnunum opuyorumnanaktan

kzılar bende caddede lifemede gidiyorum. genital bölgesi için onlardada alexandrite cihazıyla yapıyolar.ben 3 seans oldu gidelim baya memnun kaldım fiyatl olarakta bana uygun geldi.ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

ben bağdat epiderme gidiyorum. ama daha yenı basladım. 18 gun falan oldu ılk seansımı yaptıralı ama memnunum. hala çıkmadılar normalde 4-5 gunde bir epilasyon aleti ile alırdım. çok tavsiye edip de yanlış yönlendirmek de istemem çok tecrubeli değilim çünkü ama ben memnunum opuyorumnanaktan

cvp verdiğin için tşkkr ederim canım,ilk seanstan memnun kaldığına sevindim.. bişey daha rica edeceğim,acaba 2 yada 3. seanstan sonralarını ve gelişmeleride yazarmısın.. çünkü dediğim gibi çok şansım yok istanbula uzağım,sırf lazer için gelcem:) tekrar tşkr ederim canım,bekliyorum bilgilerini.. olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

ya arkadaslar yüzüme 3 seans alex tipi lazerle lazer uyguladılar tüylerim arttı kalınlastı dahada coğaldı bende arastırdım vee ale tipi lazer yuze uygun deılmıs arttırma ozellıgı vamıs en uygunu dıode lazermıs dıkkatlı olun bence:KK43:

tamam canım gelişmeleri yazarım zaten gun gun yazıorum nerdeyse kaydirigubbakcemile3 bence ii bi yer seçmek lazım bana 2 ay sonrasına randevu verdiler zaten. daha sonrakı seanslar belkı daha uzun bıle olabilir. gıdıp gelmen çok problem olmaz sanırım zaten ?

yüz içinde biraz tehlıkelı goruorum. tam kararımı vermedım ama eğer başlarsam ıgnelı dusunuorum yuzum ıcın. bilmiyorumkismile

MERHABA ,

1 haziranda sadece koltukaltı için ilk seansıma gittim. ankarada bir yere gittim.

cihazlarının markası Candela, modeli ise GentleLASE 755 nm alexandrite.

teknik bilgi için resmi web site linkini veriyorum

candelalaser link veremediğim için başına www sonunada .com ekleyip girebilirsiniz.

burdan products başlığı altındaki; GentleLASE cihazı.

hayatımda ilk kez lazer yaptırıyorum. önce kendimden bahsediyim.

1. cildim aşırı hassas ağda yaptırdığımda bile 1 gün evde hapisim en az. her işlem gören ve terle temas eden bölge resmen pişik oluyor koltuk kaldı kasıklar yani. mikrop kapmamak için 24 saat en az duş alamıyorum.
  2. koltukaltını yaptırdığım için o bölgebnin kıl yapısından bahsediceğim bi kere alanı çok geniş, sürekli cildi delip çıkamayan kılların yaptığı iltahaplar yüzünden nasıl tarif ediyim şeyler var böle köprü gibi boşluklar.ve yenileri oluşmaya devam ediyor. yerleşim düzeni kılların çok sık. renkleri koyu. ağda yaptırdığımda 15 günde anında baş gçstermeye başlıolar.
1.seans uygulama deneyimlerim

1. öncelikle hiç korkmayın yukardaki alet gerçekten az acıtıyor ki canım benim çok tatlıdır.
  2. benim gibi geniş bir bölgeye sahip koltuk altı takriben giyinme soyunma muhabbet 15 dakkada bittiyor. ufak bi makine ile boylarını kısalttılar ama jilet gibi değil 3-4mm kaldı dışarda.
  3. cihazın soğutucusu çok iiiiiiiii, ne acı ne yanma ufak bir iğne batması gibi acı var.ki ben en yüksek seviyede işleme alındım. işleme alındığım gün regl idim. uzman regl döneminde laser yaptırmanın sakıncası olmadığını aksine çok daha verimli olacağını söledi. (gerçek mi bilmiyorum?)
  4. işlem bitince bi krem sürüyorlar ve bu kremi bir süre daha sürmenizi istiyorlar sabah akşam (adını şu an hatırlayamadım). bazı yasaklar daha var 24 saat alkol ve sıcak su değmeyecek güneş görmeyecek vs hatırlamıyorum şuan.
  5. kıllardan yanık kokusu geliyor burası pek hoş değil. işlem bitince sanki böle çakmak tutmuşsunuz gibi hafif ucları kıvrık duruyor.
  6. 15 sonraya kontrol randevusu veriyorlar.
  7. normal şartlar altında 4-5 yada 6 seansta biter diolar bu kadar gelmiş ama hala bitmemiş ise sizi doktora gitmeniz için yönlendiriyorlar yani sizde bi sorun var doktora gidin öğrenin diolar. ilk geldiğinizdede soruyorlar tabii. en doğrusu horman sorunu olup olmadığını bilmek için doktora gidip sonra lazere gitmek.
  8. ben over kistim olduğu için yasmin kullanıyorum(doğum kontrol hapı). bunuda söledim. aslında bu hap kılları azaltıyor en azından bende öle oldu. seyrekleştirler ve çıkma süreleri uzadı.
  9. seans ücreti müşterinin yaptırmak isteğigi bölgeye, bölgenin büyüklüğüne kıl sıklığına göre değişiyor benim gittiğim yerde.
  10. bölgeye kese yapmanızı istiyorlar kıllar zamanla kendileri dökülecekmiş. başta hepsi yerinde duruyor sanıyorsunuz ama 3-4 gün içinde yavaş yavaş dökülüyorlar. hatta elimle tutarak bile çekebiliyorum orda emaneten duruyor gibiler. gün içindeki kol hareketlerinden duşta yıkanma sırasında vs her türlü sürtünme ile yavaş yavaş dökülüyorlar. ben 3-4 gün sonra rahatlıkla kolsuz giyindim. sadece kıl diplerinde kalan kökler zor döküldüğünü düşündüm ama rahatsız görünen bişey yoktu.
16 haziran da kontrolum vardu 15 günlük ona gidemedim.

17 haziran da gittim.

1. çok başarılı olduğunu sölediler.
  2. neredeyse hepsi döküldü dediler.
  3. komple bir uygulama yaptılar ücret almadılar kontroller bu şekilde oluyormuş eğer 15 gün sonrakine gelirsen yok uzatırsan arayı paralı oluyormuş. ama neredeyse atış miktarı aynı şekilde uygulama yaptılar.
  4. 2 ağustosa randevu aldım.
aslında şuan benim koltuk altımın minik minik pütürcükler yaparak yeni kılların çıkıyor olması gerekirdi çok kaşınması gerekirdi hiç biri yok.

arkadaşlar işte durum bu.

umarım yararlı olmuşumdur.

Son düzenleme:
tamam canım gelişmeleri yazarım zaten gun gun yazıorum nerdeyse kaydirigubbakcemile3 bence ii bi yer seçmek lazım bana 2 ay sonrasına randevu verdiler zaten. daha sonrakı seanslar belkı daha uzun bıle olabilir. gıdıp gelmen çok problem olmaz sanırım zaten ?

yüz içinde biraz tehlıkelı goruorum. tam kararımı vermedım ama eğer başlarsam ıgnelı dusunuorum yuzum ıcın. bilmiyorumkismile

işe yarasında gidip gelmeyi bi şekilde halledeceğim inşh:) okadar gidip geldikten sonra sonuç alamazsam üzülürüm,hadi bakalım bilgilerini bekliyorum canım ççççççokkkkkkkkkkkk saolllllllllllllll opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

yüz için bende cesaret edemiyorum:S

frambuazlipasta canım çok saol şahsen bana çok yardımcı oldun.. böyle deneyimleri öğrendikçe daha bi rahatlıyor insan:KK66:

merhaba herkesekaydirigubbakcemile3 ben alexandr lazer ile genital ve koltuk altı lazer yaptıracağım inşallah seanslar 2 ayda bi olacakmış ve 3 seansta tamamen kurtulacakmışım.1 seans için 170 lira ödeyeceğim.şimdiye kadar hep ağda kullandım kıl köklerim o kadar da güçlü değil beyaz tenliyim. temmuzuzun başında randevüm var.bayanın bana verdiği fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz ve 3 seans ta bitiyor mu gerçekten merak ediyorum..inş herkes kurtulur şu kıl tüy derdinden:KK3:

3.seansta bıtmıyor cnm hatta anca 4.seanstan sonra azaldıgını tam olarak gorebılıyosun ben yakında 7.seansıma gıdıcem genıtal ıcın ve hala var dudak kısımlarında busefer daha cok yuksek akım vermesını solıcem bitsin artık:) ust kısımda bişey yok.sadece genıtal ıcın 150 verıyorum.5.seanstan sonra 3 ayda bir gıdıyosun.gervekten cok buyuk bır rahatlık..

3 seans da bende bıtecegıne ınanmıorum ben sadece koltukaltı ıle basladım 4-6 seans surer dedı. hepsı bıtmese de olur uzun surede az cıksın yeter bana valla..

slm kızlar
genitaline lazer yaptıran arkadaşlar varmı? belki komik gelecek ama çok merak ediyorum nasıl yapıyorlar? vajinayı koruyacak birşey yapıyorlarmı? rahim içi yada yumurtaliklara bir zarar gelme durumu olabilirmi? hamile kalmaya engel olacak bişey yaparsa diye çok korkuyorum

bende yarın ilk seansıma giriyorum kızlar çok heyecanlıyım. alexandre lazer uygulanacak. yarım bacak kolaltı ve genital. ben yüzüme ve koluma ve üst bacağımada istemiştim fakat uygun olmadığını sonuç vermeyeceği için boşuna yapmayalım dediler. yapsalardı ben razıydım sonuçlarına ama yapmadılar. aşırı ticari amaç gütselerdi bunu yaparlardı diye sevindim. ama biraz moralimi bozdular. mükemmel sonuç bekleme tamamiyle tertemiz olmayacak buna hazırlıklı ol dedileer. bünyeme göre bu %60da bile kalabilirmiş. ama sizin anlattıklarınıza göre okadarda kötü olacakmış gibi değil. acaba ilerde sorun çıkarmayayım diyemi böyle davrandılar bana? %60 sonuç için değmez çünkü bu parayı harcamaya. sizede böyle demişlermiydi? sonucunuz %60dan fazla gibi konuşuyorsunuz hevesleniyorum. lütfen bende güzel sonuçla alayım opuyorumnanaktan

bana %60 falan demediler sadece sarı tüyleriniz var bunlarını etkilemez dedi. gerisi için biter ama düzenli gelmelisinz falan dedi. şimdilik memnunum 1 ay oldu nerdeyse hala hiç çıkmadı ve daha ilk seamsım. ben umutluyum ama bakalım.
ewet biraz bünye meselesi bende tüm bölge isedim. dr önce bi bakalım bünyen nasıl tepki verecek ona göre bakalım dedi.

bana %60 falan demediler sadece sarı tüyleriniz var bunlarını etkilemez dedi. gerisi için biter ama düzenli gelmelisinz falan dedi. şimdilik memnunum 1 ay oldu nerdeyse hala hiç çıkmadı ve daha ilk seamsım. ben umutluyum ama bakalım.
ewet biraz bünye meselesi bende tüm bölge isedim. dr önce bi bakalım bünyen nasıl tepki verecek ona göre bakalım dedi.

mrb. bende yarın ilk seansa giricem çok heycanlıyım. çok acırmı? dökülme aşamasını beklemek uzun sürüyormu? etek şort giyemicem diye korkuyorum yaz günü çekilmez:1no2:

Merhaba. Bir sorum olcaktı. Ben de lazer yaptırıyorum henüz 1 seansım oldu.
ilk olarak jel sürüp daha sonra yaptı. Ağrılı oldu.
Bu jel sürülüp yapılan eski makina gibisinden bişey duydum huylandım. :)
Henüz bu konuda pek bir bilgim yok,kafam karıştı. yeni modeli nasıl acaba???? :)bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

X