yuva yıkanın yuvası olurmu?

mutlu olamazlar bence olsalarda birşeyleri hep eksik kalıcak. yuva yıkanın yuvası olma zçok klişe belki ama gerçek.benim anlamadığım işinde sorun olduğunu söyleyip anlaşmalı boşanmak istemesi ne alaka.boşanmanın işle ne ilgisi olabilirki nasıl inandınız:KK43:([/Qe

ev benim üzerimdeydi.borcunun çok olduğunu öne sürerek alacaklıların (banka vs.) bize zarar vermesini istemediğini söyledi.

demet akalın gayet ukala ve geçimsiz biri . ibrahim kutluayı hiç suçlamıyorum . başta evet herkes gibi bende üzülmüştüm ama demet akalının gerçek yüzünü görünce anladım doğru karar vermiş . demet şener daha ılımlı ve sessiz biri . hangi erkek olsa onu seçer . orda bir haksızlık yok . demet akalın herkese evleniceklerini söylüyordu adam evlenmek bile istemedi onla diğerine aşık oldu . burda yıkılan bir yuva göremiyorum ben aynı şey değil burdakiyle .

çok özür dilerim hanımefendi ,demet akalını şahsen tanıyormusunuz ? ,ha eğer tanımıyorsanız ukala ve geçimsiz olduğunu nereden bildiniz ,gerçek yüzü dediğiniz şey nedir ,onla evlenmek dahi istemedi derken neyi kastetiniz ,ben söyliyim o zaman ,ben onu hem şahsen tanıyorum ,hemde yakınlık derecesini söylemeyeceğim ama çok yakın akrabam olur ,olabildiğince bir araya gelir dertleşiriz ,sohbet ederiz ,yani insanları tanımadan nasıl önyargılı olabiliyorsunuz gerçekten pes..çok kızdım şu an bu yoruma ,ibrahim ve demet demet şener yüzünden ayrılmadı ,hiç bir şeyin iç yüzünü bilmiyorsunuz ,medyaya işinize gelirse inanıp işinize gelmesse inanmıyorsunuz ,bu da çelişkili oldukça .demekki neymiş bilmeden tanımadan bol keseden atmayacakmışsınız . NOKTA .!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben de buna inanıyorum ama mesela en barız örnek Demet Şener ..Resmen Demet Akalının elınden aldı 8 yıllık sevdiği adamı ve yuvası da gayet yıkılmıyor ..Pek ınancım kalmıyor böyle örneklerı görunce !!!

geçtiğimiz yaz ibrahim kutluay ın 3 çocuklu bir holding patronunun geliniyle uygunsuz bir şekilde kocası tarafından basıldığı don paça sokağa atıldığı yazıyordu.hatta adam o olaydan sonra karısını boşadı..demet akalın da twittere adalet öte tarafa kalmıyor burdan görülüyor gibi bişeyler yazmıştı.

durup durup demet şenerin iki lafın arasına yok şöyle aşığım şöyle mutluyuz gibi yapay yapay konuşmasından anlıyordum kimbilir arkasında neler vardır neleri saklıyorlardır sahte mutlulukla diye..o sporcular özellikle vitamin takviyesi bilmemneyle pek fazla tek kadınla duramıyorlar.cinsel dürtüleri epey yüksek.

kimse kendini kandırmasın, yuva yıkanın yuvası oluyor.

bknz; yeliz yeşilmen (hatta aldatılan kadın avmde saçını başını yolup, kocamın peşini bırak demişti)
bergüzar korel (1,5 yıllık evliydi adam daha)
feraye (kaya çilingiroğlunun karısı)

daha bir sürü vardır örnek ama aklıma gelmiyor.

bknz; yeliz yeşilmen (hatta aldatılan kadın avmde saçını başını yolup, kocamın peşini bırak demişti)

belki onların daha iyi günleridir.herşeyin zamanı vardır.

mutlu olamazlar bence olsalarda birşeyleri hep eksik kalıcak. yuva yıkanın yuvası olma zçok klişe belki ama gerçek.benim anlamadığım işinde sorun olduğunu söyleyip anlaşmalı boşanmak istemesi ne alaka.boşanmanın işle ne ilgisi olabilirki nasıl inandınız:KK43:(

işlerim kötü, eve haciz gelmesin diyip anlaşmalı boşanmak istemiş. Böylece kolayca boşanıp sevgilisiyle rahatça dolaşacaklar. Yine de konu sahibi Allah'ın sevgili kuluymuş bence. Allah okadını yanıltmış da konuşmuş kadın duruşmadan önce "ben senin kocanla beraberim" diye. Yoksa konu sahibi çoktan boşanmış olacaktı, hiç birşey almadan.

Bence boşanmayın. onların istediğini onlara vermeyin. Bu işi olabildiğince uzatın. Alabildiğinizi de alın. Biraz yıpranırsınız ama onlar da yıpransın bence.

etme bulma dünyası,elbet bunun acısı çıkar,
ama nasıl olacağını Allah bilir,
belki senin başına gelen ihanetin aynısını yaşar,
belkide başka birşey olur,o zaman derki Allahım ben ne günah işledim de
bana bu cezayı reva gördün.
işte o gün anlayacaktır ama iş işten geçmiş olacak.

diğerlerini bilmiyorum hülya avşar için konuşayım..

80lerde tanju çolakla beraberliği oldu..hatta elele sahillerde plajlarda yağ sürünürken resimleri vardı.

tanjunun karısı inat etti boşanmadı.hülya hanım karısı için sahip çıksaydı kocasına deyip göğsünü gere gere tanjuyla elele dolaşıyordu.

seneler sonra ne oldu.kendi bilmem kaç defa aldatıldı.birde kadınlara öğüt verdi 3 maymunu oynayın diye.

artık kaya nın yaptıkları dayanılmaz oldu..gitti ferayeye aşık oldu çocuk yapacak kadar.peki hülyanın düzgün bi ilişkisi oldu mu?

yaptıklarının bedelini kat kat ödedi.Allah ilahi adaleti ferayeyi yollayarak salladı.

diğerlerinin evinin içinde ne oluyor bitiyor bilemeyiz.

kimsenin 4 duvar arasında ne yaşadığını bilemezsiniz
ki bahsettikleriniz ünlü isimler
sıkıntıları oldu mu koşup açıklayacak halleri yok

konu neden ünlülere dönmüş anlamadım da ben konuya döneyim

adalet dünyada da var
er ya da geç elbet tecelli eder

işlerim kötü, eve haciz gelmesin diyip anlaşmalı boşanmak istemiş. Böylece kolayca boşanıp sevgilisiyle rahatça dolaşacaklar. Yine de konu sahibi Allah'ın sevgili kuluymuş bence. Allah okadını yanıltmış da konuşmuş kadın duruşmadan önce "ben senin kocanla beraberim" diye. Yoksa konu sahibi çoktan boşanmış olacaktı, hiç birşey almadan.

Bence boşanmayın. onların istediğini onlara vermeyin. Bu işi olabildiğince uzatın. Alabildiğinizi de alın. Biraz yıpranırsınız ama onlar da yıpransın bence.

aynen öyle oldu.mahkemeden iki gün evvel eşim benim yanıma gelmişti.çocukla ilgileniyordu.bu arada kadın devamlı arıyordu.ben biliyordum ama eşim yinede başkasıymış gibi konuşuyordu.birkaç sefer aynı şey tekrarlayınca kadın muhtemelen rahatsız oldu.eşimin bana dönme iltimali geldi zannedersem aklına.ve beni aradı.herşeyi anlattı.birde eşim o kadını kandırmak için şu anda söyleyemeyeceğim o kadar çok şey söylemişki aslı astarı omayan bunların hesabını sorduğumda ben onu elde edebilmek için bunları söyledim dedi.yıkılmıştım.ama eşim hala o kadını savunuyordu.ben kendimi sanki arada fazlalık gibi hissettim.beni o duruma getirdi.

bu arada birde beni kandırmaya çalıştığı aşamalarda benim üzerime olan ve borcu devam eden evi icra gelmesin gerekçesiyle benim ablamın üzerine verdirtmişti. daha sonra ben davayı çekişmeliye çevirincede ablasının üzerine benden mal kaçırdı diye dava açmış.biz hala neden böyle bişey yaptığını anlayamadık.sizce neden böyle bişey yapmıştır.fikri olan varmı.

Son düzenleme:
bu arada birde beni kandırmaya çalıştığı aşamalarda benim üzerime olan ve borcu devam eden evi icra gelmesin gerekçesiyle benim ablamın üzerine verdirtmişti. daha sonra ben davayı çekişmeliye çevirincede ablasının üzerine benden mal kaçırdı diye dava açmış.biz hala neden böyle bişey yaptığını anlayamadık.sizce neden böyle bişey yapmıştır.fikri olan varmı.

hukukçu arkadaşlara sormak lazım aslında
planlı birşey gibi gözüktüğüne göre avukattan akıl almıştır

Bence mahkemeyi uzatma hiç bir an önce elini eteğini çek ne halleri varsa görsüler.Üzülmene bile değmez o adam için.
Sen çocuğunu düşün nasıl en az yarayla atlatırsınız onu düşün.Onlar nasıl olsa cezalarını bulur...
Yuva yıkanın yuvası olmaz lafı çok doğru.yuva yıkan,evli erkekle birlikte olan kadının karakteri kişiliği bellidir.Evlenseler dahi ondan ne düzgün eş olur ne anne...Erkek öyle ya da böyle o heyecan bittiğinde görür gerçek yüzünü ama herşey için geç olur..

Son düzenleme:
kimsenin 4 duvar arasında ne yaşadığını bilemezsiniz
ki bahsettikleriniz ünlü isimler
sıkıntıları oldu mu koşup açıklayacak halleri yok

konu neden ünlülere dönmüş anlamadım da ben konuya döneyim

adalet dünyada da var
er ya da geç elbet tecelli eder

komşu ayşe teyzeden mehmet amcadan örnek veremeyeceğime göre, bu insanlardan verdim. konunun bir yerden başka yere geldiği yok.

canım haklısın tamanen üzücü bi durum:KK43:
bazı arkadaşların dediği gibi yap boşan kurtul gitsin ama okkalı bi tazminat iste.

sen gönlünü rahat tut canim inan inan rabbim herseyi iyi bilir onlarinda yanina kar kalmiycak bak göreceksin...henüz yaran cok taze dualarim seninle Allah sana sabir versin

Gurur .
Herkes için tanımı ve anlamı farklı demek ki .

İnşallah sizde bir an önce kurtulursunuz.

ben gurursuz oldum, onursuz oldum......... onlar şerefli olup aşklarını yaşamayı sıradan ve onurlu gördüler..rabbimde görüyorr olanları bakalım sonu neye varacak....

yazık çok yazık yüzsüzlüğün bukadarı.benim yaşadıklarımla hemen hemen aynı.vicdan başka bişey demekki.Allah islah etsin.bin pişman olsun kapında sürünsün inşallah.seni çok iyi anlıyorum.

önceleride bikaç defa arayıp sesimi dinleyip kapattılar.....aldatılma çok kötü bişeymiş kaderdaşız arkadaşım Rabbim tez zamanda unuttursun herşeyi sanada banada....takma kafana kendini yıpratma zamanla düzelirsin geçer ben iyiyim artık kendime gelmeye başladım sadece amacım artık ondan ne kopartımsam kardır..o..yiyene kadar yavrum yer ben yerim....

Lütfen polemiğe girmeyiniz ve lütfen kızsanızda hemcinsleriniz için ağır sözler söylemeyiniz.
Yıkılan yuvaların tek sorumlusu evli erkeklerle gezen kadınlar değil, onlara göz diken, zaten gözü dışarıda olan, aldatmaya meyilli, karısına tatlı bir sözü esirgeyen ama elde etmek istediği kadına hertürlü yalanı yüzü kızarmadan sıralayan, türlü bahaneler üretip anlaşmalı boşanmaya ikna eden adamlarda sorumlu.
Adamlar meyilli olmasa kimse onları baştan çıkaramaz, erkeklere 5 yaşında akli baliğ olmayan, masum sabi muamelesi yapmayın.

Bir tarafı yererken, kolunuza taktığınız adamlara kanat takıp tepelerine hare kondurmayın...

X