Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

bende kullanıorum... değişik parfümler kullanmayı seviyorum hepsinden azar azar alıorum bazen biraz kararsızım da

özellikle açık parfüm satan dükkanlar var her semtte her yerde.özellikle ordan almanızı tavsiye ederim.bende açık parfüm aldım.almadan önce çok tereddüt etmiştim ve düşünmüştüm.arkadaşlarım kullanıyordu ve önce onlarda denedim çok kalıcı olduğunu gördüm ,aldım ve memnunum.

ben dunya para verıp acık aldıgım parfumun orjınalını aldım ama ınanın acık aldıgım daha kalıcı cıktı..paralar cöpe:)

arkadaşlar tavsiye ettiğiniz açık parfüm markaları neler? bazılarımız karşı olsa da, pek çoğumuz açık parfüm kullanıyoruz. Ama bütün açık parfümler aynı değil. Bazılarının rengi 2 hafta sonra kararıyor, bazıları ciltte alerjik reaksiyona sebep oluyor, bazılarının da zamanla kokusu değişiyor. Siz memnun kaldığınız açık parfümleri nerelerden alıyorsunuz?

jnm d&p nin parfmleri şokh güsel bn onlardan kullanıorum hem kalıcı hemde uygun

:1hug::1hug::1hug:

Ben arkadaşın tavsiyesiyle ilk defa açık parfüm aldım.Markası "Kavaklı". Gayet güzel.

bencede kalıcı değiller ve kokuyu birebir yakalayamıyorlar. birde sağlık konusunda açıklarda endişelerim var.

ben de d&p'den alıyorum baya kaliteli alerji yapmadı hiç bende üstelik o kadar kolay uçmuyo sabah sıktığım parfüm akşam eve geldiğimde hala az da olsa burnuma geliyo. (ya da bana öyle geliyo bilemicem) :)))))

Dört senedir D&P den alıyorum açık parfümümü.Hiç bir yan etkisini,olumsuz etkisini görmedim.En azından cildimde görmedim ama kana karışıp başka sorunlara yol açar mı o kadarını bilmem.

benim cildimde çok hassas aldığım çoğu kozmetik ürünü kullanamıyorum.ama d&p den aldığım parfümü çok rahatlıkla kullanıyrm 3 aydr.kokusuda çok güzel ve kalıcı.chanel in kokusu harika ayrıca annemede davidof cool water aldm o da güzel.avonun parfümlerinide alrım onlardanda mennunum

d&p kaliteli parfümler sunuyo..bende 3 yıldır kullanıyorum..herhangi bir olumsuz etkisini görmedimyerimsenibensengözlerimebaksanab:teytey:...

arkadaşlar ben parfümerilik yaptım daha önce açık parfümü hiç tavsiye etmem bende aşırı baş agrısı yapıyor bence istediğiniz güzel kokuların kapakları acılan dolumluk taklitleri yerine fabrikasyon olan yani kapakları acılmayan versiyonlarını tercih edin onlarında fiyatı acık parfüm kadar ucuz istediğiniz koku ceşitleride var ayrıca daha saglıklı oldugu için tavsiye ediyorum

ben de memnunum d&pden alıyorum yıllardır.Burda da var mağazası.Sadece uçunca tenimde yağı kalıyo.Öyle bi problemim var onun dışında başağrısı falan yapmıyo.

arkadaşlar ben parfümerilik yaptım daha önce açık parfümü hiç tavsiye etmem bende aşırı baş agrısı yapıyor bence istediğiniz güzel kokuların kapakları acılan dolumluk taklitleri yerine fabrikasyon olan yani kapakları acılmayan versiyonlarını tercih edin onlarında fiyatı acık parfüm kadar ucuz istediğiniz koku ceşitleride var ayrıca daha saglıklı oldugu için tavsiye ediyorum

Simavicim bilgiliymişsin bu konuda ne güzel.Bir de tavsiye ettiğin parfümleri anlayamadım canım.Örnek verirsen sevinirim.Onlardan alırım ben de.Hem onlar yağ bırakıyo mu tende.

Açık parfümde orjinalde kullanıyorum tek farkı gerçeği kadar kalıcı olmaması biraz koku farkıda oluyo bazılarında ama çok büyük bir fark değil ben memnunum yalnız sağlıklı olduğunu söyleyemem açık parfümünde rastgele alınmaması lazım DP güzel mesela ben ondan alıyorum hep :1closedeyes:

Bende açık parfüm kullandım bir zamanlar ama birşeyi farkettim, orda test kokuları sıkıyorum akşama kadar kokuyo beğeniyorum alıyorum. Ama o aldığım koku sabah sıkıyorum öğlene kalmıyo. Kazıklıyolar bizi öğle geliyo bana. Şimdi biraz paraya kıyıyorum hiç değilse orjinal oluyo. AVON kullanıyorum.sırnaşık şey

X