Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

ben de senelerdir acık parfüm kullanıorum ve de cok memnunum. ama şu işportada satılanlardan veya şişeye yanınızda doldurduklarından deil.onlar o kadar da kalıcı olmuyor. sağlık bakanlıgından onaylı hazır dolu şisesinde ve kutusunda satılan parfümler var ben ondan kullanıorum cok da memnunum.

senelerce kalıcı olması umuduyla açık parfümlere para verdim en fazla bir saat sonra kokusu gitti :a015:
sevgilim sayesinde açık parfümlerin daha kalıcı olduğunu öğrendim polermo markalı açık parfüm çok kalıcı tavsiye ederim herkese... üniversitede bile arkadaşlar hemen farketti ve buda çok hoşuma gitti doğrusu :içelim:

bende uzun uzun düşündükten hatta bugun forumda konu actıktan sonra kalkıp gidip acık parfum aldım...kızlar inanın öglen sürdüğüm koku sanki taze sürülmüş gibi üzerimde..hipnotic poison aldım ama böyle bir koku yok..orjinalinin fiyatına bundan 15 tane alabilirim bence kesinlikle acık parfum anladım bu kadar gercek ve kalıcı koku beklemiyordum acıkcası ne yalan söyleyeyim..kolumun bir tarafına orjinal koku digerine acık olanı sıktım su an su saat ikiside aynı derece kokuyor.......

açık parfümlerde ilk sansiro firmasından gucci rush ı denemiştim. orijinalini sıkan arkadaslar vardı hiç bir farklılık bulamadım, çok güseldi...sonra yine sansirodan cacharel amor amor aldım o da çok güzel cıktı :) daha sonradan selecan die bi firmanın amor amorunu aldım, zehir gibi...bayatlamıs muhtemelennn vee son olarak L'esensy firmasndan armani she aldım, eminim ki gercegi gbi kokuyoo cünkü bu kadar tatlı güsel bi koku olamasss

bende açık parfüm kullanıyorum ve çokta memnunum bence parfümden parfüme de fark edebiliyor kalıcılığı diye düşünüyorum ama tavsiye ediyorum

açık parfümlerin güvenirliğine inanmıyorum.kız kardeşim geçen sene bir şişe almıştı.şişenin dışı kaplı olduğu için görünmüyordu.kokusu gerçekten güzeldi ama cildine sıktığının ertesi günü boynu ve bilekleri kabarmıştı.dr.içinde kullandıkları bir şeyin alerji yaptığını ve türlü ürünlerin hiç hijyen olmadığını söyledi.

ablamın kızının aldığı açık parfüm şişesinin içinde böcek ölüsü çıkmış ve aldığı yere götürünce adam alkol içinde mikrop barınmaz korkma demiş.güvenirliğini ve hijyeni siz düşünün

bencede açık parfümler orjinali gibi olmuyor paraya kıymak lazım birde herkesin teninde farklı kokuyor bunu gözardı etmemek lazım!!!!

açık parfüm kullanıyordum ama paraya kıyıp orjinal kullanacağım. aynı markadan 2.ye aldığım parfüm çok farklı kokuyordu resmen yağ vardı içinde.üstelik çok satan bi marka. gözümde güvenirliğini yitirdi. ilerde kanser olmak istemiyorum.bence sağlığınıza dikkat edin arkadaşlar

merhaba arkadaşlar, tesadüfen yazıları ve yorumları okudum senelerdir orjinal kullanırım asla açık parfüm almadım. ama taki 3 ay öncesine kadar. tesdaüfen bir magazaya girdik ataköyde atrıumda kokular birebir aynı 48 saat mutlaka kalıyo. ben önce inanmadım ama arkadaşım ordan alıyo. anlaınca gittim ve 1 tane 30 luk aldım ben armanı dıamond aldım. inanın bayıldım. su an onların parfümünden elimde yaklaşık 20 tane var hem çok uygun hem kalıcı hem de birebir aynı. hatta karşılarında gür parfümeri var orjinalini satıyo benim bilegime sıkılar gidip ordan orjinalini diğerine sıkım orada çalışanlar bile aynı dedi. çalışan bayan esansları fransa dan kendi geiriyomuş bence bi bakın derim... bu ara tavsiyem dıamond armanının . birde orda parfümlerin vucut jelleri ve denizde bile kullanabiliceginiz spreyleri var. benden demesi:) adı le paradise. hatta kargoyla istiyorum gönderiyolar.

canım pekı bırebır benzıyorsa nekadr fıyatları?? nekadara aldın acaba genelde pek aynı olmuo kokular cok keskın yada kolonya gıbı oleyse cok ıyıymıss kargoyla flaan gonderıyorlarmı ??:uhm:

Valla açık parfüm tercih ediceğinize, avonun parfümlerini tavsiye ederim kızlar. Ne diyim ben doldurma parfümleri beğenmiyorum, bazen doldurma parfümü kullananlarda anlıyorum bile.
Avon 50 ml, fiyatlarıda çok güzel bazen 40 liralık parfümlerin iki tanedini promosyonlu 33 liraya aldığımı biliyorum yaniii

cnm ben ararım olmassa cok ıyı olur ozelden msj atmıstım sana ozelden bı prob olmuo sanrm:eek:

Ben sağlıklı olmadıklarını düşünüyorum.Kimbilir hangi şartilarda yapılıyorlar :KK43: ve hiç kalıcı değiller 1/2 kez kullandım ama verilen paraya değmaz ayrıca kalıcı olmuyorlar.

bende uzun uzun düşündükten hatta bugun forumda konu actıktan sonra kalkıp gidip acık parfum aldım...kızlar inanın öglen sürdüğüm koku sanki taze sürülmüş gibi üzerimde..hipnotic poison aldım ama böyle bir koku yok..orjinalinin fiyatına bundan 15 tane alabilirim bence kesinlikle acık parfum anladım bu kadar gercek ve kalıcı koku beklemiyordum acıkcası ne yalan söyleyeyim..kolumun bir tarafına orjinal koku digerine acık olanı sıktım su an su saat ikiside aynı derece kokuyor.......

arkadaşım nerden alıyorsun açığı DP'den mi ? bende alıcam ama guvenemiyorum kokusuna

Ben de açık parfüm kullanıyorum ama her açık parfümü değil..kimi yerlerden alınan ve fiyatı gerççekten çok ucuz olanlar su ve alkolden başka bişey değil..
İşin ucuzuna kaçıyorsak da çok da abartmamak lazım değil mi?
Benim aldığım belli bir yerden 15-20 ytl lik (50 ml) parfümler..gerçekten kalıcı ve çoğu kişi açık parfüm olduğuna inanmıyor..

ben dp den miracle aldım ama hayal kırıklığına uğradım açıkçası.bir saat bile kalmıyor kokusu.verdiğim paraya yazık oldu

selam açık parfümlerin alkolünü fazla esansını az koyuyorlar bu yüzden kokusu kalıcı olmuyo

X