Pijama giyinme kadınım!!!

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere. Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum.

"Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca... "Üşüyorum" demez mi!

"Kan testi yaptıralım o zaman" dedim. Anemik filan mı acaba diye.

Yorganı değiştirdim, odamıza klima da taktırdım. Olur ha, belki rahatça çıplak olabiliriz diye.

Yok kardeşim!

Yine gidip gelip o pijamaları giyiyor; yazın yazlık, kışın kışlık cinsi. Kabus gibi, dalga geçer gibi. Hiçbir cazibesi yok ve kötü!

Aramıza bin tane sorun girdiği yetmezmiş gibi, bir de bu salak sulak pijamalar giriyor.

Giy en seksi gece giysini de öyle uyu! Yok! Nerde?

Vitrin süsü mü bu seksi dantel gecelikler, yoksa yatağımızda görmek için mi ha bunu bir anlasak hele?

Hadi olmadı hiç giyinmesin benim kadınım! Daha da iyi. Bana uyar, hiç bozmaz.

Sarılalım birbirimize, ten temasımızla uyuruz. Ha üşürsek sırnaşırız belki bahanemiz de olur, buzlar erir.

Oh ne âlâ.

Ne diye üretiyorlar kadınlara bu sözde sempatik; ama itici pijamaları bilmiyorum. Ben karşıyım. Hiç de sempatik bulmuyorum. Bence bunların üzerine "18 yaşına kadar uygundur" ibaresi eklensin. 18 yaş sonrası satışı yasaklansın.

"Ben de çizgili Sümerbank pijama giyeyim gör bak nasıl oluyormuş" deyince de gülüyor bana. Beni hiç öyle düşünemiyor. Al işte! Yine çifte standart. E ben dalga geçsem bu ayıcıklarla? Yok olmaz! Alınır. Kalbi kırılır. Hatta siz de bana: "Yuh odun!" dersiniz.

Pijama çekici değil. Çok itici. Anlayın şunu.

İç gıcıklayıcı bir kıyafet olsa adı "Pijama" mı olurdu?

Öbürlerine ne denmiş?

Gecelik!

Tanımına ve anlamına yakışan bir isim; gece giysisi...

Gece gece "Noel Baba" veya "ayıcıklar" var yanımda yatan kadınımın üzerinde! Korkunç bir durum. Bilmem anlatabildim mi?

Kadın yatağına KADIN olarak girer.

Etekleri vardır, bacakları açıkta kalır.

Sokağa çıkarken kadın ne kadar şıksa, gece de o kadar şıktır ya da olmalıdır. Ben karımdan bunu beklerim. Sen gündüz işe giderken kadın gibi ol, gece git anneannem gibi ol.

Olmaz.

Elin adamına mı bu özen derim ben de?

Yatağa, aşkın mekanına özensizlik yakışık almaz. Aşk yerine yakışmak gerekir.

Benim güzel karım bu dandik pijamaları çocuğumuz olunca giyer oldu maalesef.

Geceleri emzirmeye kalkıyordu tabi, uykusuz yorgun, düşünecek hali yoktu biliyorum, hemen kafama kakmayın. Ev de kalabalıktı malum. Başbaşa kalmak ne mümkün. Gece her odadan bir başka "anne" çıkıyordu, oydu buydu derken uzun bir süre zorlandı tabii anlıyorum. Seksilik rafa kalktı, arada kaynadı ve unutuldu.

Aramıza "ayılar" girdi!

Hadi o zaman anladım; ama şimdi neden?

Bunun bahanesi olamaz.

Ten temasının yaratacak olduğu doğal sıcaklıktan kaçmak yazıktır.

Eğer karım o pijamaları giyiyorsa, kesin bilinçaltında bir sorun vardır dedim. İçindeki kadınlık hissi bitmiştir, ölmüştür diye düşündüm. Hatırlatmaya karar verdim.

Bir süre sabırla bekledim.

Kendimce yine hayaller kurdum, belki gider harika şeyler alır diye. Yok yapmadı.

Sonra: "Ulan oğlum ne bekliyorsun? Yürü, sen davran!" dedim kendime.

Gittim, mağazayı satın alasım geldi o kadar gözüm döndü. Hem kendimin, hem de karımın zevkine uygun bir şeyler aldım.

Eve geldim.

Ellerimde paketler "Gel peşimden" bakışı attım.

Geldi. Şaşkın. Meraklı.

"Al bakalım paketleri!" dedim gözlerimle. Az laf çok iş.

Gece giysisi öyle değil, böyle olur.

İyi oldu.
:Roflol:
a.s.

heheh ne güzeldi bu ya...amma sorun yappmis adam kendine yaa..aslinda haksizda sayilmaz..

aslında bende pek sevmem pijamayı penye penye pek şık gelmiyor...:kahve:
ama her gecede gecelikle falanda yatılmaz kiii...:mymeka:
hello kittyli pijama gördüm mü dayanamam:asigim:

Adam haklı :1closedeyes:..Kadın kadın gibi olmalı, yaşını yaşamalı, anneanne olunca

giyersin o tarz şeyleri ... İlla da pijamaysa tercihiniz çok şık saten pijamalar

var arkadaşlar..Gündüz kadınsı giyin işe git , akşam olunca anneanne ol.. Ben

haklı buldum, böyle olan bayanlar belki sizin kocalarınız için de sorundur bu,

kendinize çeki düzen veriniz bence:1closedeyes:

(gecelik her zaman ilk tercihimdir)

bende hello kity le yatıyom basende bugs bany rahatım daha önemliii hiç sefmem öle saten kayan geçelikleri

amanıııınnn bir pijama yüzünden aklını oynatacak adamcağız.sanki sabaha kadar oturup kadını seyredecekte:Roflol:geceliğin şık,özel ve güzel olduğuna katılıyorum.aslında haklı haklı olmasınada yahu gece yarısı kırk kere uyanıp tepeme dolaşan geceliği düzeltmektende nefreeet ediyorum.hareketli uyuyanlar için kabus:Roflol:

bencede ya gecelilk her zaman daha güsel ,
isitiyosan sevgilin alsın iloş sanada:Roflol:

bende yazın gecelik kışın pijama giyenlerdenim aaa zaten gündüz giydiğime karışıyo bide gece yatarkenki kıyafetime karıştırtmam valla:eek:klava:

bende çok seviyorum gecelikleri yazlık penye vardı ama her günde giyeme hele kışın üşürsem hiç giyemem birde komik bi anım var bunla ilgili kışın özendin penye kışlıkgecelik giydim ama bacaklarım üşüdü bende kalktım onun altınada pjima giydim eşim çok dalga geçmişti:asigim:

bende seviom pijamalarımı ama ikisininde orta yolunu bulmak lazım dimi amajeyyar

Aha tam buldum adamimi,bende cok severdim gecelikleri,satenleri ama tam tersi benide esim soguttu,saten gecelik giyerim iyyy ne bu buz gibi git sicak tutacak birseyler giy,mini gecelik giyerim utanmiyonmu der,velhasil vazgectim geceliklerden pijamalari aliskanlik edindim,sonra ne oldu dersiniz?simdide nasil giyiniyorsun sen boyle azicik acik sacik giyin diyo bana,bir turlu anlayamadim su erkekleri vesselam.

valla bende pijamacilardanim,severim geceligi gerektiginde giyerimde ama o kadar surekli giyemem kafama kadar torlaniyor,usutuyom karnim sisiyor o daha kotu bir goruntu,eeeee bu pijamalarin hem penye hemde seksileri var bende onlardan giyiyom bizimkide sevmez ayicikli mayicikli

dün çaktırmadan eşimin ağzını aradım.aradımda buldum belamı.ayol adam ne dertliymiş.altı senenin şişkinliğini kustu resmen:Roflol:hadi kışın üşüyorsun anladımda yazın bile pijama giyiyorsun dedi bana ya:eek:şimdide intikam zamanı...alışverişe gidiyorum bugün.gecelik alayım yeni yeni bakalım faturayı görünce gecelik sevdası ne olacak:Roflol::teselli:

dün çaktırmadan eşimin ağzını aradım.aradımda buldum belamı.ayol adam ne dertliymiş.altı senenin şişkinliğini kustu resmen:Roflol:hadi kışın üşüyorsun anladımda yazın bile pijama giyiyorsun dedi bana ya:eek:şimdide intikam zamanı...alışverişe gidiyorum bugün.gecelik alayım yeni yeni bakalım faturayı görünce gecelik sevdası ne olacak:Roflol::teselli:

çok iyiydi bu bayıldım valla:Roflol:

X