Güzel kokulu sabun tavsiyeleriniz nelerdir?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar banyomun mis gibi sabun kokmasını istiyorum,aynamın önüne koyabileceğim buram buram kokan,etkili sabun markası yazarmısınız?

Banyomda küçük sabunlardan var ama kokuları kısa sürede dağılıyor.Ben glade oda kokusunu kullanıyorum,tavsiye ederim...

yumoşun çamaşır ve oda spreyleri var daha kalıcı....bütün ev gün boyunca mis gibi kokuyo canım .....

Ben gittiğim bir ziyarette kısa süreliğine banyoyu kullandım,etraf sabunlarla doluydu,akıl edipte sormamıştım,şimdi arkadaş buralardan taşındı,pek samimiyetimizde yoktu zaten,aklım sabunlarda kaldı...senağlama

yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşım arkonun beyaz sabununu söylemişti çok güzel kokuyor diye.

air wick in manolyası harika kokuyor.bir tane hol e koyduk.bir tanede banyoya koyduk.manolya kokusu çok güzel.fakat lavanta kokulusunu beğenmedim

kzlar ıyı aksamlar bende kokulu sabun arıyorum bebeğimin kıyafetlerının arasına koymak ıcın dolapta varmı bılfığınız bır marka yada farklı bır yontem

kzlar ıyı aksamlar bende kokulu sabun arıyorum bebeğimin kıyafetlerının arasına koymak ıcın dolapta varmı bılfığınız bır marka yada farklı bır yontem

yanlız alacagın sabunun ph degerlerine bakarak alırsan bebişin tenine zarar vermemiş olursun. niveanın bebekler için sabunu var onu dene istersen...:emir_bebek:

Canım ben avonun sıvı sabunlarından kullanıyorum.Lavabomun etrafı çok güzel kokuyor. Ellerimdede kalıcı koku bırakıyor. Çok güzel denemeni tavsiye ederim.

ben durunun dort mevsım sabunlarını kullanıyorum en cokta sonbahar olanın kokusu haosuma gıdıyor

fax ın sıvı el sabunlarıda guzel kokuyor bırde banyoda kullanacaksanız güleç markasının yüzey temızleyıcısı var pembe renk güzel kokuyor

biliyormusunuz ben bercestemin el sabununu (sıvı)kullanıyorum.havlularım hiç kirlenmiyor...anti bakteriyel olduğu için içime de siniyor...üstelik organik...kanserojen içermiyor.alerjisi olan misafirlerim konusunda da rahatım...kaydirigubbakcemile5

ben protex in pembesini kullanıyorum,hem çok güzel kokuyor hem antibakteriyel.bir taşla iki kuş misali..:lepi:

yummyyy! Muji'den ballı sabun aldım inanılmaz bir kokusu var!! hem de bedavaya geldiği için daha çok seviyorum, mağazanın kartında biriken puanlarla aldım akıllı kadınım :p gerçi sen koku olsun istiyomuşsun ama bundan önce killi almıştım o cildime çok iyi gelmişti bak aklınızda olsun arkadaşlar. hmm bazen yemek istiyorum ballıyı :)))

komılının sıtesıne bır bak bende yenı aldım super kokuyor henuz kırmızı kutuda olan frambuaz gul olandan aldım super kokuyor sıvı sabunuda aldım zeytınyaglı bademlı olandan valla cok begendım komılının sıtesıne bak super faydalarıda yazıyo

Küçük keselere lavanta koyuyorum,banyoda,dolapların ve çekmecelerin içindede ,var.harika kokuyor.Hatta lavantanın faydalarını araştırırken bulmuştum; yastıkların içine bile konuyormuş,rahat uyumamızı sağlıyormuş..mirmirmirmir

bende bir hafta önce banyo için sabun ararken sürekli değişik alırım ,durunun ballı sabunu çıkmış sarı renkte inananın o kadar güzel ve kalıcı bir kokusu varki .normalinde banyomda sürekli kötü koku oluşuyor du şimdi çok güzel kokuyor .arasıra sırf koklamak için giriyorum banyoma tavsiye edrim.

ben banyoya küçük sabunlardan koymuyorum ama mr musscle' ın yeni çıkan klozete yapıştırılan bantlarından aldım klozete yapıştırdım çok güzel kokutuyor tüm banyoyu. Mavi olanını kullaniıyorum ben.

X