Göz Makyajı gözz altındaki parlaklık?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
37
hanımlar cahilleme verinde bişi sormak istiyorum dışarda baktığım birkaç bayanda gözlerinin altı daha bi parlak duruyo fondöten;allık bide çok farklı bişey acaba kapatıcımı bilenler ve kullanlar varsa ne olduğunu söylerlerse sewinirim çok merak ettim
çok harika duruyo amaaa:uhm::uhm: ne bilmiyorum

hanımlar cahilleme verinde bişi sormak istiyorum dışarda baktığım birkaç bayanda gözlerinin altı daha bi parlak duruyo fondöten;allık bide çok farklı bişey acaba kapatıcımı bilenler ve kullanlar varsa ne olduğunu söylerlerse sewinirim çok merak ettim
çok harika duruyo amaaa:uhm::uhm: ne bilmiyorum

canım ismi concealer hem kapatıcı hemde aydınlatıcı

fondatenden sonra mı sürülüyo bide herhangi bi markası varmı

aşk meleği canım gözaltı vücudumuzdaki en ince ve en hassas deriye sahiptir bu yüzden gözaltı için özel ürünler kullanmak lazım özellikle fondoten kesinlikle gözaltına sürülmez her markanın aşağı yukarı vardır fiyatlar markalara göre değişir canım

evet onlar göz altı kapatısıcı hatta ben göz kapagıma da kullanıyorum aydınlatsın diye, üstüne far sürüyorum. likit olanları da var krem gibi olup böle ruj gibi olanları da var. ama onlar gözkapagına sürüldügünde bir süre sonra çizgi çizgi iz oluyo goz kapagının kıvrılan yerlerınde. o yuzden likit olanlarını tavsiye ederim :KK66:

aydınlatıcıdır muhtemelen ama eğer çok daha parlak duruyosa sedefli beyaz far sürmüş olma ihtimalleri de yüksek....

X