Doğuma Hazırlık Ilginç Kiz Isimleri Bulan Var Mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim gul kokulumun ismi belli oldu kizlar.Babasinin yogun istegi uzerine ve anlamininda cok guzel olmasi sebebiyle kizimizin adi ECRIN SU olucak insallah.

ceylin:nur damlası demekmiş,diğerleri ise izem,pelinsu,iremsu,şuara,sueda size fikir vermek için seçtiklerim.

nasipse kızımın adı ELANUR olacak........hira,dila,tuana,rabia,zümre,ışık,hayat ....bunlarda hoşuma gidiyor.

Dün bi liste yaptım.
Zişan
İrem
Melis
Tuana
Nisan
Eylül
Defne
Ceren
Cemre
Zeynep
ve kombinasyonları:)

canım benim kızımın ismi olcak MELİNDA
MİLENA ve ARMİNA yı da begenmiştim ben
melinda ismini bende düşünüyorum rüyamda gördüm hayatımda hiç duymamıştım sen nerden buldun bilgi verirmisin çok kararsız kaldık eşimle LARA veya MELİNDA Olcak kızımızın adı kısmetse temuz 2008 de doğacak inşallah
lütfen melinda hakkında bilgi teşekkürler şimdiden.

merhaba arkadaşar bu aralar ecrin çok favori ve ben kızıma ecrin ismini koydum çok hoşuma gitti benim bildiğimde anlamı mükafat sevap bende allahın mükafatı olarak düşündüm ve kızıma koydum

merhaba arkadaşar bu aralar ecrin çok favori ve ben kızıma ecrin ismini koydum çok hoşuma gitti benim bildiğimde anlamı mükafat sevap bende allahın mükafatı olarak düşündüm ve kızıma koydum

benim kizimin adida ecrin su cok hos bir isim ve burda hic kimseden yok o yuzden cok memnunuz bu isimden.:asigim:

bende kızıma ecrin koyacaktım geçen sene duydum ve çok hoşuma gitti sonra vazgeçtim.şimdi ise kızıma ECMEL NAZ koydum ve duyan herkes çok beğeniyor iyiki bu ismi koymuşum. çok terddütte kalmıştım bizamanlar

eliz ismini beğeniyorum..köken olarak türkçe isim beğeniyoruz...bu isim öz ve öz elez(ulu tuyunun kızı)
isminden geliyor.anlamıda duru-temiz-uyumlu-munis demek..
izem
defne
eyşan
isimleride güzel..çok kararsızızzz gerçekten.çok zor isim seçmek

X