duphaston hakkında bılgısı olan varmı??

3 gün adet görmeyince acamamı hamilemiyim diye ümitlenmiştim foruma yazı yazdıktan 5 dak sonra adetim oldu yinede sagolun tavsiyeleriniz için

bende kullandım ... ilaçtan sora 5 ile 10 gün içinde regli oluyorsun...
ben gebe kalamadım...işallah sen başarırsın...

arkadaşlar bu hapı sadece gebe kalmak isteyenlermi kullanıyo genelde hepiniz gebelik için yazmışsınız

kıslar merhaba..ben bu ay yıne adet gecıkmesı yasadım.doktorum adet olmam ıcın yıne duphaston verdı.sonrasında klomene baslıcam.pazar gunu ılacım bıttı.gece bıraz acık kahverengı leke geldı.pazartesıde cok az geldı ama dun geceden berı ne gelen var ne gıden.acaba ara kanama mı oldu?bu konuda bılıgısı olan varmı?:çok üzgünüm:

slm ben hamile kalmak için kullanıyorum duphastonu kulanıpta hamile kalan varmı.yanı sıra estrofem ve iğnede vuruluyorum yardımcı olursanız sevinirim

benim doktorumda bana adet düzensizliği için vermişti bir ay kullandım ve hemen hamile kaldım..kişiye göre değişiyordur.mutlaka.

arkadaşlar ben de adet düzensizliği sebebiyle kullanıyorum.ancak benim ara kanama oldu ve hala var.bu normal mi?bi bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi??

arkadaşlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr....yok mu bu konuda bilgisi olaaaannnnnnnnnnnnnsenağlama

ya arkadaşlar ben daha önce farlotal kullanmıştım doktor bir tabletini 5 gün kullandırtmıştı sadece.şimdiki doktorum duphaston verdi adet görmem için(bitince rahim filmi çekilecem) içinde iki tablet var ama doktor hepsini mi içeceğim söylmedi sadece 10 güğn sonra adet olusun dedi.içinde 20 hap var günde 2 tane alıyorum biter bitmez mi adet olacağım yani?yoksa bunda da 10 tanesini içip 5 günde bitirecek miydim?kafam karıştı doktorumu arıyamıyorum çünkü çok yoğun.siz kullandıysanız nasıl kullandınız ,söylermisiniz arkadaşlar?sevgiler hepinize......

cnm hapları sabah akşam içeceksin 10 günde bitecek . normalde ilaçç bitince 3-5 gün içinde adet gelir

duphaston kullanırken hamile kalan kaç kişi var yazar mısınız lütfen....a.s.

canım ben kullandım 3 ay boyunca ama yanında klomende vermişti doktorum
bende etki etmedi malesef
tedaviyi bıraktım, inşallah sen olumlu sonuçlar alırsın canım

ben yaklaşık 9 sene önce duphaston gonaphene dekort üçünü bi arada kullandım o ay hamile kaldım şimdi oğlum 8 yaşında ama ikinci için klomen kullandım 3. ay hamile kaldım mmaalesef 3 gün önce düşük yaptım umarım sen hamile kalırsın çocuğunu kucağınada alırsın allahın izniyle

ben yaklaşık 9 sene önce duphaston gonaphene dekort üçünü bi arada kullandım o ay hamile kaldım şimdi oğlum 8 yaşında ama ikinci için klomen kullandım 3. ay hamile kaldım mmaalesef 3 gün önce düşük yaptım umarım sen hamile kalırsın çocuğunu kucağınada alırsın allahın izniyle
geçmiş olsun canım ya.olsun en azından bir yavrun var Allah onu bağışlasın.bak biz bir tane olsun diye çırpınıyoz.sevgiler

slm kıslar bende duphaston kullandım ilk defa verdi doktorum ama benim adetim düzenli açaba neden verdi bak şimdi merak ettim.

merhabe arkadaşlar.yaklaşık 10 aydır bebek istiyoruz ama malesef.en sonunda dr. değiştirdik.dr.bütün tahlillerden sonra duphaston verdi.3 ay kullanmamı,gebeliği kolaylaştırdığını söyledi.bebeğin rahime tutunmasını kolaylaştırıyormuş.adetin 14.günü başlıyorum içmeye 2 aydır kullanıyorum.olası adet günüme 2 gün kaldı.bir kaç gündür de baş dönmelerim var.bakalım hayırlısı...

merhaba arkadaşlar ,
7 ocakda regl olmam gerekiyordu ancak olmadım doktoruma gittim, yaklaşık 1 senedir bebek için deniyoruz, regl olmayınca hamile olduğumu düşünmüştüm ama kist varmış, dr um duphaston verdi 10 gün boyunca kullan ve bebek için devam et, 10 gün sonunda adet yine olmazsa gebe kalabilirsin zaten gebe kalmazsan adet olursun adetin 2.günü gel tahlil yapacağız dedi. umarım hamile kalırım, 5 gün var ilacın bitmesine, hepimiz İnşallah bebişlerimize kavuşuruz en kısa zamanda..

iyi geceler arkadaslar bu saat oldu hala uykum gelmedi,bu arada sağ kasığımda bir ağrı war ondan uyuyamıyorum heralde,bundan yaklaşık 1 sene önce yumurtalığımda kist wardı acilen dr a gıttım bebek isteyip istemediğimi sordu kist oldugu için duphaston werdı 3 ay kullandım,4.ay hamile kaldım 12 haftalıkken kalp atısı durdu kürtajla alındı,6 ay sonra tekrar hamile kaldım bu sefer kimyasal gebelik oldu 1 aylıkken düştü,testler yapıldı ve kan pıhtılaşması oldugu tespit edildi,daha sonra depresyona gırdım antidepresan tedavisi başladı 3 ay,şimdi korunmuyoruz ama hala bebiş yok,acaba tekrar duphaston kullansam olurmu,ama bunu kullanırken kan pıhtılaşması olduğu bılınmıyordu,bi zararı olmuşmudur bilmeden ayy kafayı yemek üzereyim biri yardım etsın:KK43:

X