Haftada 3 Kilo...

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
5.736
5
arkadaşlar bu verecegim diyet denenmiştir önce görümcem evlilik sonrası aldıgı kiloları vermekiçin diyetisyene gitmiş ve bu diyeti vermiş iyi bisonuç aldı daha sonra bende denedim ilk hafta 3 kilo verdim, zaten doktor ilk hafta hızlı verirsin daha sonra yavaşlar demiş bu yüzden normal yani.. eger kendinizi disipline sokabiliyorsanız gerçekten çok uygun diyet ,üstelik aç bıraktırmıyor bi deneyin derim,ben sadece bi hafta denedim çünkü regl olunca bırakmak zorunda kaldım .çünkü tatlı krizine giriyordum bide ben fazla baglı kalamıyorum diyete halen kilo sorunum var eger diyet yapabiliyorsanız mutlaka deneyin...

sabah
1dilim ligh ekmek,1domates,1 salatalık,sınırsız ligt peynir,mümkünse şekersiz

çay
öglen ve akşam 6-8 ızgara köfte yada haşlama et yada tavuk(fırında yada ızgarada olur)sınırsız salata(ögüne göre bi ögün köftebi ögün tavuk yada bi ögün haşlama yaparsınız degiştirerek canınız ne isterse)bir dilim ligt ekmek

ara ögün
5 tane etiform,sınırsız peynir,2 portakal (bunlarıda sizögün aralarında bölüştürüyorsunuz )

yemeklerden önce mutlaka 2 bardak su ve gün içerisinde mutlaka 3 litre su içilmeli
gün içerisinde mutlaka bir yeşil çay(çaykurun yeşil çayı bergamot aromalısı güzel sallama çay gibi acı degil şuan bende onu içiyorum bu çay demlemelik zaten)
gün içerisinde 2 tane dogadan form (11:00 16:00)
kahve ve kola yok

X