Davul fırın kullanan var mı?

davul fırın böreklerde,çöreklerde ve yemeklerde mükemmel çabuk ısınır daima başinda durman gerek,bir de sıcakken oynatmayacaksın davul fırını telleri kırılır

tamam kızlar alıyorummmm çok ısrar ettiniz dayanamadım laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ohhh eşim yaşadı....tabi ben rejim yapması gereken biri olarak muhattap olamam jeyyarjeyyar eşime çörekler börekler yapiiiciiiimm onunla ben davul gibiyim zaten onu da davul gibi yaparsam 3lü davul ekibi olarak karşınıza çıkabilirüüzzz lülülülülülü

farkettim ki ben yemek yapıp durdukça doyuyorum kafamçokkarıştı

benimde var davulum sırnaşık şey ama kek pişiremiyorum malesef kabartmıyo çünki börek poğaça tarzı şeylerde güzel

hayatım markası yok normal davul işte bizimkinide eşim almıştı züccaciyeden sevgiyle kal

bak onların renklileri de var resmini ekliyorum buradaya canım gri olana benziyor bizimkisi de
images
bizim ki bunun gibi işte yerimseniben

Annemin de bunun aynisi
ama rengi lacivert
çok da memnun biraz geç pişiriyor ama
güzel oluyor

benimde var davulum sırnaşık şey ama kek pişiremiyorum malesef kabartmıyo çünki börek poğaça tarzı şeylerde güzel

Arkadaşım kek pişireceğin zaman
fırını kesinlikle önceden ısıtma
keki fırına koyduğun zaman yak
göreceksin çok güzel kabaracak

kızlar bugün gittik davul aldık eşimle aslında fiyat bakmaya gitmiştik hani yazmıştım ya her eve lazım 53ytl diye bi arkadaş da dükkanlara da bak demişti ya Allah razı olsun iyi ki bakmışız :KK70: aynısını (bordo gibi bi renk) 35ytl'ye aldık...2tepsili 40ytl idi tek tepsili 35 idi...ulusta itfaiye meydanı var bilirsiniz Ankaralılar...orda spot magazalar falan da vardır ordan aldık...
bakalım yarın işim olmazsa bi siftah yapıcam :KK70:

hepinize tek tek teşkkür ederim...bıyırın börek yiyelim :KK70:

kızlar bugün gittik davul aldık eşimle aslında fiyat bakmaya gitmiştik hani yazmıştım ya her eve lazım 53ytl diye bi arkadaş da dükkanlara da bak demişti ya Allah razı olsun iyi ki bakmışız :KK70: aynısını (bordo gibi bi renk) 35ytl'ye aldık...2tepsili 40ytl idi tek tepsili 35 idi...ulusta itfaiye meydanı var bilirsiniz Ankaralılar...orda spot magazalar falan da vardır ordan aldık...
bakalım yarın işim olmazsa bi siftah yapıcam :KK70:

hepinize tek tek teşkkür ederim...bıyırın börek yiyelim :KK70:

Hayırlı olsun canım
güle güle kullan

arkadaşım davul fırından şaşma ben 15 senedir kullanıyorum çok memnunum.

inan davuldan asla vazgeçmem.. eşim yenısı varken davula ne gerek dedı...
kavga dögus aldırdım valla.. hıç bır fırın davulun yerını tutmuyor... sadece mutfakta şık gorunmuyor varsın gorunmesın...
gule gule saglıkla kullan arkadasım...

ben anne fırını diyorum buna...
ben evlenirken görüntüsüne aldandım mini fırın aldım almaz olaydım şimdi köşe süsü gibi duruyo kenarda...
sonra bi gün ablamla annem bana gelirken ANNE FIRINI(DAVUL FIRIN) almışlar çok sevindim benimki bordo renkli çokta memnunum canım...
sağolsun annemle ablam...

ben kullanıyorum 3 senedir çok memnunum ama keklerde kek kalıbında pişirmek problem oluyo ortası pişmiyo eşim 3 sene önce 75 ytl almıştı ama benimki en buyuk boy ve termostatlı bırde ayarı falanvar alırsan iyi birşey al çünkü uyduruk olanlar hemen bozuluyo arkadaşın başına geldi oyüzden uyarıyım seni kek dışında gayet memnunum onuda tepside falan pişirince oda oluyo sevgiler

Ben çok Memnunum Yemek Yaparken Ve Firinda Bir şeyler Pişirirken çok Dalarim Başka Bir Işe, Sornra Aklima Gelir Bir Bakariml Bir şey Olmamiş, Ağir Pişiriyor Ve çok Lezzetli Oluyor Ben Memnunum...

bak onların renklileri de var resmini ekliyorum buradaya canım gri olana benziyor bizimkisi de
images
bizim ki bunun gibi işte yerimseniben

valla bu davul fırınları hiç bir şeye değişmem tavsiye ederim arkadaşıma.s.

ya ben bikere teyzemlerde kullandım
ilaki birgün gel pizza yap demişti
herzaman yaptığım ve herkesin sora sora bitiremediği pizza orda olmadı
ayarı olmadı için rasgele açtık ve hamur hiç pişmedi
hiç güzel olmadı canım pizza
zaten ilk kez kullanmıştım
bizim evde öyle bişey yoktu annemde kullanmiyor bende kullanmam zaten

cvplarınız için teşekkür ederim...

o zaman şöyle yapayım mı...kek pasta türü için bu evdeki turbo mu kullanıyım...hamur işleri için de davul alayım mı..

aynen öyle yap.kek güzel olmuyor börekler harika.ben kullandım.

cvplarınız için teşekkür ederim...

o zaman şöyle yapayım mı...kek pasta türü için bu evdeki turbo mu kullanıyım...hamur işleri için de davul alayım mı..

aynen öyle yap.kek güzel olmuyor börekler harika.ben kullandım.

benimde davul fırınım ve midi fırınım var ben midi fırından çok memnunum kek kurabiye gibi şeyleri midide yapıyorum davulda börek yemek baklava bu gibi şeyler yapıyorum en güzelli bence midi fırın hiç poroblem çımıyor istersen ayarla gezmeye git 15 yıldan bu yana kulanıyorum ve çok menunumopuyorumnanaktan

benimde var davul fırınım güzel pişiriyo canım pogaca ve börekleri kekleri....

hay allah annemde bir davul fırın var börek yapmak için almıştı 1/2 yıl önce ha ben 5/6 yaşlarından buyana hatırlarım hep olmuştur bizde davul fırın eskiyince yeniledi hep sonradan da keke sardı kadın sürekli kek yapıyor ama davulla kek olmadığından kendi normal fırınında yapıyor ..bana al bu davul fırını götür ben kullanmıyorum dedi ben de işime yaramaz benim dedim görüntüsünü sevmiyorum da :)bide kekle börekle uğraşmıyorum annem veriyo zate her yaptığında :1hug:

X