bebişimi gördüm kızlar

DeliMaviMy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
33
1
43
kızlar slm.
şimdi dr. dan geldim.10 gün önce gittiğimde sadece keseyi görmüştüm.dr 10 gün sonra gelmemi söylemişti.ve bugun akşam bebeğimi gördüm,kalp atışlarını dinledim.tık tık tık çok güzel bu duygu.ALLAH ım isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguları.benim hesabıma göre 7 hafta 5 günlüktü.dr. a göre 6 hafta 5 günlükmüş,sorun yokmuş.darısı isteyenlerin başına

Canim Gözün Aydin.bende Ilk Kez Dün Gördüm Bebişimi Ve Kalp Atişlarini.ama Doktora Dinlemek Istediğimi Söylediğimde şimdi Duyulmaz Dedi.ben 9 Haftalik Hamileyim.ne Iş Anlayamadim.sen Nasil Dinledin.nasil Duyuluyor Yani.ben Vajinal Ultrasona Girdim üstelik..

senin için çok sevindim anne olmak dünyadaki en güzel duygu olsa gerek evet acısı çok ama anne olmanın keyfi çok büyük RABBİM dileyen herkeze versin
:1hug:

Canim Gözün Aydin.bende Ilk Kez Dün Gördüm Bebişimi Ve Kalp Atişlarini.ama Doktora Dinlemek Istediğimi Söylediğimde şimdi Duyulmaz Dedi.ben 9 Haftalik Hamileyim.ne Iş Anlayamadim.sen Nasil Dinledin.nasil Duyuluyor Yani.ben Vajinal Ultrasona Girdim üstelik..

canım belki dr bilerek dinletmemiştir.ben dr a bi defa daha dinleyim ne olur dedim.dr da aslında zararlı yani bebeğe zararı olabilir dedi.o yüzden fazla dinletemem dedi.üzülme

X