Yağ Yakıcı ve Metabolizma Hızlandırıcı Formüller

çok sıcak şeyler her zaman vücut için zararlıdır. onun için ılık içilmelidir. ayrıca balı içine sıcakken katmamak lazım yapısı bozulur ve hiçbir işe yaramaz. ılıkken balı katıp öyle içilecek

arkadaşlar merhaba. Keşke bu uyarıyı verilen formülün altına ekleyebilseydim. Babam hiper tansiyon hastasıydı. sürekli limon yiyerek düşürmeye çalışıyordu. Dr limon miktarını fazla almanın kemikleri erittiğini söylemiş. Gerçektende babam çok zayıflamış, hem kastan hem kemikten gitmişti. Arkadaşlar lütfen dikkat edin.

Bilinçsiz hiç bir şey yapmayın. Menepozda yada astropozda olan kişiler olabilir. zaten kemik erimesi normal insandan daha hızlı oluyor bu kişilerde. Birde dahada hızlandırıcı faktörler kullanmak hiç iyi değil. sadece bilginiz olsun... hayatta hiçbir şey sağlıktan önemli değildir. kolay gelsin.

arkadaşlar merhaba. Keşke bu uyarıyı verilen formülün altına ekleyebilseydim. Babam hiper tansiyon hastasıydı. sürekli limon yiyerek düşürmeye çalışıyordu. Dr limon miktarını fazla almanın kemikleri erittiğini söylemiş. Gerçektende babam çok zayıflamış, hem kastan hem kemikten gitmişti. Arkadaşlar lütfen dikkat edin.

Bilinçsiz hiç bir şey yapmayın. Menepozda yada astropozda olan kişiler olabilir. zaten kemik erimesi normal insandan daha hızlı oluyor bu kişilerde. Birde dahada hızlandırıcı faktörler kullanmak hiç iyi değil. sadece bilginiz olsun... hayatta hiçbir şey sağlıktan önemli değildir. kolay gelsin.

canım bu önemli bilgi ve uyarı için cok tşk ederimŞeniz

ZAYIFLAMA VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir

yaaa bunu uzun süre yapan varmı ?? zarar qören ?? bn yapmaya basladım da korkuorm :KK43:

BENDE DENEMEK İSTİYORUM BU FORMÜLÜ GEÇREKTEN İŞE YARIYOR MU VE YUKARDAKİ YORUMLARDA BİR ARKADAŞIMIZ KEMİK ERİMESİNE NEDEN AÇIYOR DEMİŞ LİMON İÇİ GERÇEKTEN ÖYLE Mİ DENEMİŞ VE YARARINI VEYA ZARARINI GÖRMÜŞ ARKADAŞLAR VARSA BİZİMLE PAYLAŞIRLARSA ÇOK MEMNUN OLURUM KARARSIZ KALDIM BİRDE NE KADAR SÜRE UYGULANICAK BİR SÜRESİ VAR MI :uhm:

evet yaa bı an önce yardım edermsnz ?? bnm 2. qunum ama zayflayım dıe saqlıqımdan olmaktan korkuorm :KK43:

Yeşilçayın metabolizmayı hızlandırıcı etkisi kanıtlanmış bir etkidir.(Nette detaylarını araştırabilirsiniz) Ben bu derecede özellikle belirtilen,kanıtlanmış başka bir doğal ürün duymadım. O yüzden birçok diyetisyen ve doktor kilo problemlerinde ek bir yöntem olarak yeşil çayı da tavsiye eder. Hatta yeşilçayı içerken içine bir parça da limon sıkın.(Genel öneri bu şekilde) Günde 2 bardak tüketmeniz tavsiye ediliyor. Bu formülün basit, fakat etkili bir formül olduğunu ben birkaç kaynaktan okumuştum,bilgilendirmek istedim=)

ya bu tariflerin hepsinde limon var,bu limon yerine şişelerde olan limon suyunu kullansak olmaz mı bilmiyorumkismile

cinkek şişelerde satılan limon suları içinde birçok koruyucu madde bulunuyor. Üstelik gerçek limonun yerini de tutmuyor bu şişe suları. O yüzden her zaman doğal limon kullanman çok daha yararlı olur. Bu arada limon sıktığınız yeşilçayı özellikle bir aktivite öncesi içmeniz yağ yakımını daha da arttırıcı bir rol oynuyormuş. Bunu birçok diyetisyen ve sağlıkçı,aslında bu içeceğin basit bir formul olmasına rağmen şu an için bilimsel olarak kanıtlanmış tek ve en etkili bir formül olduğunu söyler. Yeşilçay dışında metabolizmayı hızlandırma etkisi bilimsel olarak kesin kanıtlanmış bir bitkinin henüz olmadığı da söyleniyor.(Acaba Uzakdoğu insanının da genel yapı itibariyle daha zayıf ve ince yapılı olması,özgün genetik yapıları dışında sürekli yeşil çay içmelerinden de kaynaklanıyor mu diye de aklıma gelmedi değil :KK70:)

Son düzenleme:
cinkek şişelerde satılan limon suları içinde birçok koruyucu madde bulunuyor. Üstelik gerçek limonun yerini de tutmuyor bu şişe suları. O yüzden her zaman doğal limon kullanman çok daha yararlı olur. Bu arada limon sıktığınız yeşilçayı özellikle bir aktivite öncesi içmeniz yağ yakımını daha da arttırıcı bir rol oynuyormuş. Bunu birçok diyetisyen ve sağlıkçı,aslında bu içeceğin basit bir formul olmasına rağmen şu an için bilimsel olarak kanıtlanmış tek ve en etkili bir formül olduğunu söyler. Yeşilçay dışında metabolizmayı hızlandırma etkisi bilimsel olarak kesin kanıtlanmış bir bitkinin henüz olmadığı da söyleniyor.(Acaba Uzakdoğu insanının da genel yapı itibariyle daha zayıf ve ince yapılı olması,özgün genetik yapıları dışında sürekli yeşil çay içmelerinden de kaynaklanıyor mu diye de aklıma gelmedi değil :KK70:)

teşekkür ederim cevap için :1rolleyes: ben de uzun zamandır yeşil çay içiyorum ilk içmeye başladığımda ne yağ yakma özelliğini biliyordum ne de diğer faydalarını sadece tadını sevdiğim için içiyordum ve hala içiyorum limonlu hiç denemedim ama onu da denerim artık :eek:

arkadaşlar soğan suyuda işe yarıyo ama mide sorunu olanlar içmesin akşam yatmadan önce 1litre suya 3 tane soğan böl içine at üzerini kapat sabaha kadar bekle günde 3 kere yemeklerden önce birer fincan iç

Ben Ebru Şallıyı pek izlemem vaktim olmuyor. Ama günlerden birgün televizyonda metobolizmayı hızlandırıcı bir tarif verirken rast geldim. hemen uyguladım. gayet iştah kesiyor. vücuda cok iyi geliyor. yağ yakıcı özelliği olduğunu da düşünüyorum.

Tarif aynen şöyleydi;

1 su bardağı kaynamış (kaynar) su
bir tatlı kaşığı elma sirkesi
2 adet karanfil
1 çay kaşığı bal (isteğe baglı. mideye yumuşatıyor diye biliyorum. bal katmıyorum ben)

malzemeleri kaynar suya katıyoruz ve ağzını kapatıp ılımaya bırakıyoruz. ne çok sıcakken ne de çok soğukken içiyoruz. ılıkkken içiyoruz.

Not: sabah kalkınca aç karnına içiyoruz.

umarım işinize yarar...

Kızlar ikinci foemülü deneyen varmı aranızda.
Ben bugün başladım bakalım.
Inşallah faydası olur.yapan varsa yardımcı olabilirmi.:KK71:

aktardan hayıt tohumu alın. 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu atın. 3 dk demlensin. süzerek için. kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinden hemen sonra yani 3 kere için günde. göbek yağlarınızın eridiğini görecekseniz. benim 15 günde 9 cm inceldi. diyetle beraber tabi.
bunun dışında günde bir bardak sütün içine tarçın dökün bol bol. tarçının yağ yakıcı özelliği var. bir de kırmızı biber. hani şu dolma yaptığımız. çiğ çiğ yiyin onu da.

X