Ağdadan sonra yüzde oluşan sorunlar ve çözümleri

sasa88
9 gün olmuş cnm nasıl anladın kalıcı cözüm oldugunu? birde merak ettim cihazın adı nedir??

bende geçen yaz sir ile bıyık aldırdım ve sokakta dolaştım.yeni alınmış cilt ile güneşe çıktığım için şimdi oralar koyu lekeli kaldı...ne yapsam yaaa,çok sorun ediyorum kendime :KK43:

Aynı sorun bende de var yaa tam 1 ay önce kuaför kız almıştı yüzümdekileri o gün çıkan sivilceler yeni yeni gitmeye başladı son zamanlarda nivea'dan sabun kullandım o iyi geldi herhalde. Neyse kız alırken tüylerim çok yoktu yani küçük ince sarıydılar bi kaç tanesini cımbızla aldığım için onlar belli oluyordu bugün baktığımda aynaya eskisinden çok belli oluyor ve canımı sıkıyorlar şimdi soğuk ağda bantlarıyla alsam mı diye düşünüyorum sonra sivilceler geliyo aklıma vazgeçiyorum sarartsam mı acaba diyorum birde napıyım kızlarr yardımcı olun lütfen :çok üzgünüm::çok üzgünüm::1no2::1no2:

bence bı cozum olmuo.. bazene tkı bıle denenen yollar yınede cıkıyor sıvılceler. yanı yuzum guzel olmuyor. kıllar gıdıyor sıvılceler kızarıklıklar kalıyoır. ama ben vıvet agdanın cesıtlerını denedım. ıclerınden bır tanesı az sıvılce yaptı bana...

ben 2 yıl lazer yaptırdım okdr param gıttı ama yıne takrarladı hemde daha ılerlerdı ama evde lazerı bı okumam lazım ıyı olabılır belkıı yorum varsa yazaın arkadaslar kurtulalım kıllardanD

Mrb,

Ben dün ilk kez agda ile kuaförde yüzümde ki killari aldirdim.. 24 saat gecti fakat yanak bölgesinde ve cene bölgesinde cok sayida sivilce, kirmizi noktalar ve burusmalar olustu. Cok kasiniyor ve yaniyor. Yanmasina karsi Buz koyuyorum fakat o sivilceler gitmiyor napmaliyim? Bepanthen sür dedi kuaförde ki kiz. Yanma hissini cok az da olsa aldi fakat cok kasiniyor ve o igrenc igrenc sivilceler nasil gidecek cok kötü birtek yanak ve cenne böglesinde napmayilim yardim edin ltf. Bir hafta sonra nisanim olacak böle nasil olur cok kötü durumdayim ltf yardim edin. senağlama
agdayı yüzünüze sıcak sürmüs ,sert cekmıs yada yalnıs yonde cekmıs olabılır kuafor..eger cılt yapınız ınceyse agdayla aldırmaan mutlaka kuaforunuze hatırlatın ve mudahale etmekten kacınmayın..agda yaptıgınız 1 saat içerisinde yuzunuze su surmeyın ama sonrakı zamanlarda evet bepanten surebılır ve bol su ıle sık sık yıkayabılırsınız yuzunuzu..

off nolcak bizim bu halimiz bende aynı şeylerden muzdaribim kollarımda da yüzümdede ağdadan sonra hep sivilce ve kaşıntı oluyo hiç bi çaresini bulamadım doktora da gittim epilasyon yöntemini de değiştirdim yok yine de oluyo tüylü tüylü de dolaşmak istemiyorum aman ya :KK14:

X