Bikini bölgemi agdayla almak istiyorum ama alamiyorum:(

cansubeauty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
993
1
heryerimi aliyorum birtek bikini bölgemi alamiyorum agdayla , bir kac kez agliya agliya aldim sadece üst kismini acidan öldüm ama okadar rahat ettimki birde yumusak oldu, af edersiniz dudaklara hic dokunamiyorum bile ölüyorum acidan, agda denedim, makine denedim, eldiven denedim, olmuyor olmuyor yapamiyorum o aciya katlaniyorum katlaniyorum sonra okadar cok aciyorki birakiyorum jiletle aliyorum :KK43: sonra tabiki cok kasiniyor hemen uzuyor killar, napicami bilmiyorum tüy dökücü kremlerde yaramiyor, kuaförler yok burda baskasina aldirsam (yurtdisindayim) okadar sinir oluyorumki, bikini bölgemi uyusturacak bir sey biliyormusunuz kizlar? hani uyustursam sonra rahat rahat 2 dkda ceksem killari... eyer varsa bir bildiginiz nolur yardim edin ben pes etim artik nasil bas edicegimi bilmiyorum, evlenince ne yapacagimi bilmiyorum :KK43: hergün jiletle kim ugrasacak, yara kasinti icinde.. offff nolur bir yardimm

tatlım kullandığın ağda türü ne bilmiyorum ama sir ağda ile yaparsan daha kolay olur sanki bezle olduğu için rahat edersin ...

tatlım kullandığın ağda türü ne bilmiyorum ama sir ağda ile yaparsan daha kolay olur sanki bezle olduğu için rahat edersin ...

ne gibi bir bezle? elastikmi olacak veya herhangi bir kumas olurmu? ben agdayla denedigimde camsakizi aliyordum ve giymedigim üstleri kesip onlarla yapiyordum sanirim yanlis bir secim yapmissim:S

yok tatlım çamsakızı değil sir ağda al onun bezleride özel küçük parçalar halinde sürersen ve kıl yönünün tersine hızla tek hamle ile çekersen anlık bi acın olur sonra gecer , diğer ağda çok canını yakar

yok tatlım çamsakızı değil sir ağda al onun bezleride özel küçük parçalar halinde sürersen ve kıl yönünün tersine hızla tek hamle ile çekersen anlık bi acın olur sonra gecer , diğer ağda çok canını yakar

yorumun icin cok tskler, mutlaka denicem insallah basarili olurum bu sefer ve kurtulurum bu dertten:)

Canım emla krem var bunun için uyuşukluk yapıyor.Ben henüz kullanmadım ama kullanan arkadaşların yorumları var forumda inceleyebilirsin.Tam senlik bişiii kaçırma derim

Canım emla krem var bunun için uyuşukluk yapıyor.Ben henüz kullanmadım ama kullanan arkadaşların yorumları var forumda inceleyebilirsin.Tam senlik bişiii kaçırma derim

elma kremi süper biseymis, ancak ben yurtdisinda kaliyorum:KK43: insallah burdaki bakkallarda bulabilirim yorumun icin cok tsklerr

Off canim ya, allah kolaylik versin :18:

Ya birde bende almanyada yasiyorum sen sir ağdayi nerden temin ediyorsun ?

Yani neyazikki almanya agda konusunda pek gelismis degil sanki..

Camsakinizini nerden aliyordun canim ?

Tekrardan allah yardimcin olsun ..

Off canim ya, allah kolaylik versin :18:

Ya birde bende almanyada yasiyorum sen sir ağdayi nerden temin ediyorsun ?

Yani neyazikki almanya agda konusunda pek gelismis degil sanki..

Camsakinizini nerden aliyordun canim ?

Tekrardan allah yardimcin olsun ..

of of sorma canim yaaa burada hic birsey yok, sen hangi sehirde yasiyorsun??
ben türk bakkalarindan aliyorum camsakizi aliyordum ama hicte iyi degil, simdi sir agda denemeye baslicam insallah , keske birde su EMLA kremini bulsam, uyusturuyormus offfff isim zor ya :KK43:

elma kremi süper biseymis, ancak ben yurtdisinda kaliyorum:KK43: insallah burdaki bakkallarda bulabilirim yorumun icin cok tsklerr

canım emla kremini ya doktor yazar o şekilde alırsın yada eczanelerden alırsın bakkalda olmaz kızzzz:KK9: buarada bende aynı sorundan müzderabım eldivenle aldım bikere hiç acımadı ama o yukardaki birleşen kısım fenaa acıdı kanadı yaa ama sıktım dişimi aldım eldiven süper ama sen şu emlayı bi dene istersen doktoruna yazdır eczaneden al yada direkt git ezcaneye yakında evlenicen kız şimdiden başla bakıma tabi:KK34:

of of sorma canim yaaa burada hic birsey yok, sen hangi sehirde yasiyorsun??
ben türk bakkalarindan aliyorum camsakizi aliyordum ama hicte iyi degil, simdi sir agda denemeye baslicam insallah , keske birde su EMLA kremini bulsam, uyusturuyormus offfff isim zor ya :KK43:

canım almanyada niye yok böle şeyler yaaa napıyo bu almanlar peki neyle alıyolar ki

canım emla kremini ya doktor yazar o şekilde alırsın yada eczanelerden alırsın bakkalda olmaz kızzzz:KK9: buarada bende aynı sorundan müzderabım eldivenle aldım bikere hiç acımadı ama o yukardaki birleşen kısım fenaa acıdı kanadı yaa ama sıktım dişimi aldım eldiven süper ama sen şu emlayı bi dene istersen doktoruna yazdır eczaneden al yada direkt git ezcaneye yakında evlenicen kız şimdiden başla bakıma tabi:KK34:

Eldivenle nasıl alıyorsunuz yahu.. :26:KK70:üşünürken bile canım yanıyo sanki :KK1:

ağda yapmadan önce 1 fincan sade nescafe iç sonra eline min parçalar alıp ağdadan tek tek değilde eline geldiği kadarını çek, sonra alışıyorsun zaten nescafe niye diye soracaksın acıyı azaltıyor bölgede denemesen bile bacağında dene hak vereceksin.

Eldivenle nasıl alıyorsunuz yahu.. :26:KK70:üşünürken bile canım yanıyo sanki :KK1:

ben eldivenle alırken hiç bişey hissetmedim desem yeridir sadece tarif ettiğim kısım fena acıdı ama bikini bölgesini şarkı söyleyerk aldım nerdeyse hiç acı olmuyo .....

:) kolaya kaçıyolar ne güzel ama tüyler uzayınca hç hoş bi görüntü olmuyo bende ağdayla almaya çalştm ama çk zor çk acı veriyo dayanamıyorm napcm bilemiyorm

ağda yapamayan hangi türü olursa olsun yapamam sir yada değil farketmez
Seni en iyi ben anlıyorum sanırım genitale imkansız ağda vuramazdım bikere denemeye kalktık bas bas bağırdım yapıştırdığım gibi yıkadım
sen yine bacaklarını alıyormuşsun ben şuan bile bacaklarımı ağdayla bas bas bağırarak aldırıyorum kuaföre
senin tek çözümün var tüy dökücü vs.hepsibahane hele eldiven ne saçma bişey bence
sabaha kadar uğraşırsın tektek
ben lazer epilasyonla kurtuldum
lazere gitmeden önce emla krem sürdüm acıyı % 60 azaltıyor
biraz pahalı ama 6 kullanımlık sana 6 ay gider ve sonra bünyen ağdaya alışır
senin kurtarıcın kesinlikle emla krem

X