Bikini bölgemi agdayla almak istiyorum ama alamiyorum:(

ben bu emlayı kullandım.yeteri kadar uyuşturdum.üst taraflarda hiç bişey hissetmedim ama dudak bölgesi faciaydı.... hiç uyuşmamıştı.ben de aynı dertten müzdaribim.

offf bende cok korkuyorm ağdadan yaaa kanar yara olrr bişey olrr diyeeb :S:S:s nolck blmiyormm üstleri yapsk altları nasıl yapczz eldivenle yaptmm odaa acııtıyo:S:S

offf bende cok korkuyorm ağdadan yaaa kanar yara olrr bişey olrr diyeeb :S:S:s nolck blmiyormm üstleri yapsk altları nasıl yapczz eldivenle yaptmm odaa acııtıyo:S:S
canm onları dert etme agrı olmaz diyerek başla kendini avut en kısa zamanda başla zaten zmanala azalıyor
bu arada çok acır dersen emleyı den

kızlar buldum buldum :KK66:

şimdi.sesu markasının tüy dökücü kremi var.bi kaç ay önce almıştım.hiç tüy döktüğü falan yok.bugün tekrar denedim.yaklaşık 30 dk bekledikten sonra üzerindeki kremi bi güzel temizledim.sanki uyuşmuş hissi bişey verdi.geçirdim elime eldiveni ve çektim.kökten gelmeye başladılar ve acı hemen hemen yok denecek kadar azdı.denemek bedava :KK61: belki bu yardımcı olabilirr :KK61:

kızlar buldum buldum :KK66:

şimdi.sesu markasının tüy dökücü kremi var.bi kaç ay önce almıştım.hiç tüy döktüğü falan yok.bugün tekrar denedim.yaklaşık 30 dk bekledikten sonra üzerindeki kremi bi güzel temizledim.sanki uyuşmuş hissi bişey verdi.geçirdim elime eldiveni ve çektim.kökten gelmeye başladılar ve acı hemen hemen yok denecek kadar azdı.denemek bedava :KK61: belki bu yardımcı olabilirr :KK61:

aynı şekilde eldiven yöntemi yerine ne yapılabilir ? :44:

Eğer tüy dökücü krem olur derseniz en iyi tüy dökücü kremler veet'in.. tavsiye ederim.. Ben tabi bacakta kullandım ve çok memnun kaldım.

bir yerden okumuştum ağda öncesi acıyı hafifletmek için 20-30 dakika öncesinden 1 tane aspirin veya ağrı kesici içince fazla acımıyormuş.benim ihtiyacım olmadı içmeye alışığım sorun yaratmıyorda ağrı kesici içmeyi deneyebilirsin.mesela doktorlara gitmiştim parmağımdaki yara için yakıyorlardı doktor çok acı çektiğimi anlayınca gelmeden önce bi ağrı kesici iç dedi.denedim diğer seanslarda ağrı olmamıştı belki faydası olur sanada ağda konusunda

13 yaşındayım :) 14'üme giriceğim. koltuk altımı ve bacaklarımı epilasyon cihazıyla alıyorum ve hiç acı hissetmiyorum (alıştığımdan sanırım ) Ama özel bölgeme hiç epilasyon aleti kullanmadım ,bir keresinde ağda yaptı annem ama ağlaya ağlaya :KK43: Ondan sonra hep tüy dökücü krem kullandım biraz sertleşti.Sonra dedim yok olmuyo böyle çok rahatsız ediyor erken çıkıyor .Tüy dökücü kullandıktan sonra tüyler çok az boyuttayken cımbızla tek tek çektim . Çok az çıkınca ağda yaptım Çok fazla acı hissetmedim herkese tavsiye ederim .
Bir ablamız demiş zaten cımbızla çekip sonra ağda kullan diye :) çok haklı

Ben yıllarca ağdayla aldım bikini bölgemi jilet falan hiç sürmedim.okul zamanında tüy dökücü kremle aldım ondan mıdır bilmiyorum ama kıllar siyah,sert ve sık çıkıyor hangi ağdayı kullanmalıyım sizce bana yardımcı olun:2:

X