Bikini bölgemi agdayla almak istiyorum ama alamiyorum:(

evet canim haklisin, bakalim dün agda yaptim sonunda bagira bagira ama suan inan okadar rahatim ki cok iyi oldu bu :) bundan sonra bakalim artik bagira cagira bir sekilde olacak :)

oh valla iyi etmişsin :KK34: bak görceksin tüyleri köklendirmeden birkaç milim olunca tekrar al bu sefer daha az belki de hiç acımadığını ve kolayca kökleriyle beraber alındıklarını görceksin. tabi ki de alırken tüylerin çıkış yönüne çok dikkat et, yoksa kalın sert tüy oldukları için bunlar çıtır çıtır kırılır kökünden alınmazlar, sadece üstünden koptukları için de aldığın yöne göre yön değiştirirler, bu da aldatıcı olur ve hiç kökünden alamassın. :KK53: bu arada nasıl aldın? tutam tutam mı aldın yoksa tamamen ağdayı yayıp mı aldın?

çamsakızını uzun yıllardır kullanıyorum ben.. ilk başlarda cok zor oluyo acısına katlanmak ama zamanla alışıyo insan.. zaten aldıkca seyreldi en fazla 15 dakikada bitiriyorum süper oluyo.. şiddetle tavsiye ederim.. uzun süre tertemiz :KK34::KK34::KK34:

ben evde şekerli limonlu limon tuzlu yapılan ağdayla denedim pudrada sürdüm.. hem çok canım yandı hemde bir aldığım yeri 3 seferde ancak aldım yinede olmadı işlemi yarıda bırakmak zorunda kaldım..:KK43:(( birde genital bölge etleri ağdayla bir geliyor kopacak gibi tüylerse çok sert gelmiyor napabilirim ...?? kötü durumdayım:KK14:

ben evde şekerli limonlu limon tuzlu yapılan ağdayla denedim pudrada sürdüm.. hem çok canım yandı hemde bir aldığım yeri 3 seferde ancak aldım yinede olmadı işlemi yarıda bırakmak zorunda kaldım..:KK43:(( birde genital bölge etleri ağdayla bir geliyor kopacak gibi tüylerse çok sert gelmiyor napabilirim ...?? kötü durumdayım:KK14:

canım istersen önce tıraş et ve yeterli uzunluğa gelince sir ağdayla küçük küçük dene.. belki de tüylerin yönüne dikkat etmediğinden çekemiyosundur aynı yeri. aşağılara doğru inildikçe gerçekten can yakıyor ve etler ağdayla birlikteymiş gibi geliyo haklısın. ama tüyler kısacıkken incecik ağda yayıp bi anda çekersen tek seferlik acıyo :KK59: azıcık dayanın kuzular, bir iki sefer alıştırın, bakın ilerkilerde acımıcak artık..

oh valla iyi etmişsin :KK34: bak görceksin tüyleri köklendirmeden birkaç milim olunca tekrar al bu sefer daha az belki de hiç acımadığını ve kolayca kökleriyle beraber alındıklarını görceksin. tabi ki de alırken tüylerin çıkış yönüne çok dikkat et, yoksa kalın sert tüy oldukları için bunlar çıtır çıtır kırılır kökünden alınmazlar, sadece üstünden koptukları için de aldığın yöne göre yön değiştirirler, bu da aldatıcı olur ve hiç kökünden alamassın. :KK53: bu arada nasıl aldın? tutam tutam mı aldın yoksa tamamen ağdayı yayıp mı aldın?

evet canim hepsini birden yayip aldim

emla diye bir kremin uyuşturduğunu duymuştum ama denemedim.bir noktaya eline kadar ameliyat eldiveni takıp çekebilrsin böyle çok fazla acımıyor sanki.ama biryerden sonra yani daha aşşağı kısımlar pek mümkün gelmiyor bana.

ben ağdayı yapamadım çok canım yandı acıyıda geçtim, aynı yeri 3 sefer almama rağmen çok sert tüyler gelmedi...( ağdaya tövbe ettim..:KK43:

ben ağdayı yapamadım çok canım yandı acıyıda geçtim, aynı yeri 3 sefer almama rağmen çok sert tüyler gelmedi...( ağdaya tövbe ettim..:KK43:

cımbızla kalınlarla birlikte bütün tüyleri tek tek al.. tekrar çıkınca bir kaç kez daha cımbızla al. sonra daha yumuşak çıkıyor ağdayı bir daha denersin o zaman. birden ağda denersen almaz.. canının acısıyla kalırsın.

ahh kızlarrr :)) çamsakızı kullanıyorum fıstık gıbı vallaa:))
ılk basta kuafore aldırmıstım ölücem sanmıstım..cani bır kadındı onemsemeden pat pat cektı aldı...sonraa bıraz uzayınca kendım aldım ..cok acıyordu evet ama 2 . kezden sonra o acıya alısıosun ve hıssetmıyorsun bıle...ayrıca emla kremını arkdasm kullanmıstı ama cok sacmaaa bı krem 6 saat orada yapısmıs bı sekılde beklemesı lazım kremın...6 saat orada krem falan tutamazdım zaten....

cımbızla kalınlarla birlikte bütün tüyleri tek tek al.. tekrar çıkınca bir kaç kez daha cımbızla al. sonra daha yumuşak çıkıyor ağdayı bir daha denersin o zaman. birden ağda denersen almaz.. canının acısıyla kalırsın.

saatler değil günler yetmez..:) cımbızla

saatler değil günler yetmez..:) cımbızla

tatlım ne cımbızı yaaa...cımbız komedı :))))
agdaya alıs ne yapıp et..bebek gıbı olur valla..hıc yapamam ölsem agda yapamam dıyen butun arkdslarıma unıversıtedeyken ısrarlarım sonucu hepsıne alıstırmıstım :)
alısınca 10 dk da bıtıyor...

tüyleri yumuşatması ve daha az acı verdiği için bir kaç kereliğine önermiştim canım..
her zaman cımbızla al demedim.. acıya dayanacağım diyorsan buyur ağda yap.

tüyleri yumuşatması ve daha az acı verdiği için bir kaç kereliğine önermiştim canım..
her zaman cımbızla al demedim.. acıya dayanacağım diyorsan buyur ağda yap.

tatlım anladım.. ancak benim tüyler sayıca fazla ondan bitmez dedim:)))

agdaya alıs ne yapıp et..bebek gıbı olur valla..hıc yapamam ölsem agda yapamam dıyen butun arkdslarıma unıversıtedeyken ısrarlarım sonucu hepsıne alıstırmıstım :)

3 seferde gelmedi tüyler canım yanacağı kadar yandı ne 10 dk sı 2,5 saatde 4 de 1 i bitmedi..off ya tüyler:2:

3 seferde gelmedi tüyler canım yanacağı kadar yandı ne 10 dk sı 2,5 saatde 4 de 1 i bitmedi..off ya tüyler:2:

Emla kremini nasıl kullanmalıyız ?

emla_kremEmla kremi 5li paketler olarak satılmaktadır. Her temizlik de 1 tanesini kullanmak işinizi görecektir. Tek yapmanız gereken 1 paket kremi bikini bölgesine yedirerek sürmeniz ve ardından streç film, buzdolabı poşeti vs gibi bir materyal ile sarmalamanız. Yaklaşık 1.5 saat bekledikten sonra krem etkisini göstermiş olacak. Krem her vücutta aynı etkiyi göstermeyebilir bu yüzden 1,5 saat beklemeden sonra tam uyuşma olup olmadığını kontrol edip temizliğe başlayınız. Eğer ki acı hissi halen varsa yarım saat daha bekleyiniz ve daha sonra ister eldiven, ister ağda yöntemi ile istenmeyen tüylerden ağrısız bir şekilde kurtulun.
Emla kremi 4 saat sonra etkisini tamamen yitirmekte ve vücudunuz eski haline gelmektedir. Herhangi bir his kaybına yaşar mıyım korkusuna kapılmanıza gerek yoktur. Gönül rahatlığı ile bu kremi kullanabilirsiniz.
Emla kremini kullanırken dikkat edilecekler ?

-Emla kremini vajina içine sürmeyiniz.Yalnızca üst bölgelere ve bikini bölgenize bir katman olarak uygulayınız.
-Hamilelik döneminde iseniz bu kremi kullanmayınız.Kimyasal bir ilaç olduğu için emilim yoluyla vücuda alınarak bebeğinize zarar verebilir.
-Genital bölgede herhangi bir yara veya kanama varsa emla kremini uygulamayınız.Ters bir etkileşim gerçekleşebilir. Kadınların tabusu genital bölge temizliği | Özgün İçerikli Bilgi ve Makale Kaynağı alıntıdır.

X