Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

Benim iltihap vs hic sorunum yoktu
1 ay çektim hasik agrisini belki daha fazla
Hatta hamileliğini 6 haftalıkken öğrendim klasik agrisindan hep hasta olacam diye bekledim
Doktor normal olduğunu söyledi
Simdi iyiyim çok sukur

Ben agustos ayin 28 adet gordum 31 bitim esimle ilskiye girdim sonra iki gun sonra oldu tekrakr iliski yasadim korumadik hic bir sekilde simdi de kasik agrilarim oluyor bir sidede kasik agrilari cocuk oldu icin oldugunu soyledi sizce hamile ola bilirmiyim ben adet guneme cok var adetim bittigi gunden beri esimle sadece iki kez birlikte olduk sizce hamilemiyim :)

Merhaba kızlar nasılsınız :KK52:benim hamileliğim daha çok erken 4 haftalık öğrendiğimde bel ve kasık ağrısı için gitmiştim doktora geceleri uyuyamıyordum. Doktor hamile olduğumu söyledi tüm ağrılarım geçti şu an hiçbir şey hissetmiyorum ne bel ağrısı ne kasık ağrısı ne de mide bulantısı sadece göğüslerime dokununca sızlıyor haftaya perşembe randevu tarihim merak ettim sizce normal mi hiç bir ağrı olmaması :KK17:

8 haftalık hamileyim bende dün çok yoruldum ve kasık ağrım oldu ilk defa ama akşam ve gece boyunca dinlenince geçti sizce normal mi bu durum

doktor idrar tahlili istedi iltihap çıktı bende ondan olurmuş ağrı doktor bu şekilde bilgi verdi.

kasık ağrıları için yapılabilecek bir şey yokmu?
ilk hamileliğimde sadece ilk aylarda adet sancısı gibi yaşamıştım.bu ikinci hamileliğim,yine ilk aylarda hafif hafif ağrım olmuştu ama 4.ayım bitti 2 gündür adet ağrısına göre daha şiddetli ağrı çekiyorum ve çok uzun sürüyor.

Arkadaşlar eğer sancı fazla ve hiç aralık vermeden gün içinde devam ediyorsa doktora görünmekte fayda var. Ama ara ara oluyorsa çok normal bende de oldu, rahmin büyümesi ve tutunduğu kılcal bağların gerilmesindenmiş. Ayrıca ağrı az bile olsa, eğer kanama varsa hiç durmayın muhakkak gidin doktora.

Ara ara oluyo ağrılar inşallah bebişimiz vardır :))) kaç günde belli olur bebek olup olmadıgı

Arkadaslar merhaba ben yeni uye oldum surekli takip ettigim bir site .adetim henuz gecikmeden gebe oldugumu ogrendim son adet tarihim 15 aralik kasik ve bel agrim var normalmi .

Hamile oldugunuzu nası anlıyorsunuz arkadaşlar bende istiyorum ama olmadı 5 aylk evliyim olurmuki acaba zamanınımı bekliyoki ...

T.ederm canm 15 aralik son adetim 13 ocakda idrar testi yaptim evde cift cizgi cikti sonra kan testi yaptik 154.54 cikti canm

X