Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benimde bu aşılamamda kanamam oldu doktoru aradım sordum mudehale yapıldığı için kanamanız olması normal demişti bana benim biraz ağrım olmuştu aşılama sırasında merak ediyorum şimdi bakalım sonuçlarımız ne cıkacak[/QUOTE

evt banada aynı şeyi söyledi bu sefer çok rahat oldu benimki ekrandan yumurtamı bile gördüm diyer aşılamamda hiç ekrana felan bakmamıştı direk yaptı geçti yani inş güzel çıkar sonuçlarımız hayırlı haberleri alırız inş....

biraz önce lavobaya gittiğimde lekelenmem geldiğini gördüm sanırım hastalandım halbuki daha 9 gün vardı :KK43:( regl olmama kısmet değilmiş sanırım inşallah sen hastalanmazsın

doktorumun bana verdiği folik plus bunun içinde folbiolda varmış yani eczacı öyle demişti ilacın kullanım şeklini okudum günde üç kez yazıyor hatta eczaneye tekrar sordum oda vitamin olduğundan günde iki kez kullanmanız yeterli dedii bende duymuştum hatta araştırdım bebek içi faydalıymış gerçekten..

merhaba hayırlı uğurlu olsun şılaman inşallah tutatar.bende cuma günü yaptırdım bakalım.canım folik asidi sendekini yani günde 3 defa kulllanman lazım 3ünü birden kahvaltıda ve bu gebelik olana kadar sürekli kullanman lazım.sakın ihmal etme

merhaba öncelikle allahım tez zamanda kavuştursun bizi bebişlerimize bende cuma günü ilk aşılamamı yaptırdım, folik asit her gün düzenli olarak içiyorum daha önceki aylarda da içiyordum bunun hiçbir zararı yok içmeye devam edebilirsiniz, fakat jel ile ilgili bilgim yok doktorum bana vermedi, onun için malesef yardımcı olamayacağım

merhaba hayılı uğurlu olsun aşılaman aynı gün yaptırmışız seninle bakalım hayırlısı.12 gün sonra kan testi dedi doktorum.çok ağrım sıızm olmadı benim ama bugün sağ kasığımda bi batma bi ağrı var anlamadım hayırlara yordum sendede oluyormu bu.bu arada ilkmi aşılaman benim ilk

merhaba hayırlı uğurlu olsun şılaman inşallah tutatar.bende cuma günü yaptırdım bakalım.canım folik asidi sendekini yani günde 3 defa kulllanman lazım 3ünü birden kahvaltıda ve bu gebelik olana kadar sürekli kullanman lazım.sakın ihmal etme

sağol cnmı 16.9.2012de aşılama oldum 14 gün sonra yani 29/9/2012 de BHCG kan testi yapıldı sonuç negatif çıktı çok üzüldüm doktorumda adetin günü geçerse gel dedi adet olursanda 2.günü gel dedi ben folik asidi günde 2 defa sabah akşam kullanıyorum eczacı öyle demişti doktorum kullanım şekliyle ilgili birşey demedi ve hala hasta olmamıştım taki düne kadar :-( birazcık olsa ümidim vardı sanırım hasta oldum dün çok az pembe lekeler oldu bakalım oldum mu olmadım bilmiyorum ama çok üzüldüm :-((

şimdi lavabodan geliyorum kahverengi bişiler var sanırım hasta olacağım dün karın ağrım vardı hasta olacağımı hissediyorum yaa bu seferde hüsranla bitti allahım sen yardımcımız ol bu 3.denemem di :-((((

bu arada kızlar bişi sormak istiyorum aşılama en fazla kaç kez yapılıyor benim araştırmama göre 3 den fazla yapılmıyormuş benim bu 3.ya ilk iki aşılamalarımı saymıyorum bile çünkü doktor bana hiç bir test yapmadan yapmıştı ve sonrasında ilaç felan vermedi ve doğru düzgün ilgilenmedi bile bilgisi olan bana cevap yazabilirmi acaba :-((((

merhaba hayılı uğurlu olsun aşılaman aynı gün yaptırmışız seninle bakalım hayırlısı.12 gün sonra kan testi dedi doktorum.çok ağrım sıızm olmadı benim ama bugün sağ kasığımda bi batma bi ağrı var anlamadım hayırlara yordum sendede oluyormu bu.bu arada ilkmi aşılaman benim ilk

merhaba hayırlısı olsun benimde ilk aşılamam bana doktor adet gününü iki gün filan geçsin öyle gel dedi, ama adet olursan da ikinci günü gel dedi, bakalım hayırlısı artık inşallah görmeyiz kırmızıları. benimde sağ kasığımda aşılama olduğum günden beri böyle bir doluluk hissi var sanki arada eğilip kalkarken filan çok hafif batma oluyor gibi hayırlısı artık sende akıntı oldumu peki, bende ilk gün hafif kanama, ikinci gün sarı akıntı oldu sonrasında ise hiç akıntım yok arada şeffaf oluyor sadece

bu arada kızlar bişi sormak istiyorum aşılama en fazla kaç kez yapılıyor benim araştırmama göre 3 den fazla yapılmıyormuş benim bu 3.ya ilk iki aşılamalarımı saymıyorum bile çünkü doktor bana hiç bir test yapmadan yapmıştı ve sonrasında ilaç felan vermedi ve doğru düzgün ilgilenmedi bile bilgisi olan bana cevap yazabilirmi acaba :-((((

öncelikle canını sıkma lütfen herşeyin hayırlısı eninde sonunda bebişlerimize kavuşacağız allahın izniyle, aşılama için genellikle 3 den sonra tüp bebeğe yönlendirme yapıyor doktorlar ama ben yine forumlardan birinde okumuştum 4.aşılamasında hamile kalan olmuş ve bir makalede de okumuştum hastası inat etmiş 7.sinde hamile kalmış birisinden bahsediyordu doktor

öncelikle canını sıkma lütfen herşeyin hayırlısı eninde sonunda bebişlerimize kavuşacağız allahın izniyle, aşılama için genellikle 3 den sonra tüp bebeğe yönlendirme yapıyor doktorlar ama ben yine forumlardan birinde okumuştum 4.aşılamasında hamile kalan olmuş ve bir makalede de okumuştum hastası inat etmiş 7.sinde hamile kalmış birisinden bahsediyordu doktor

artık yoruldum hap ilaç kullanmaktan allahım hayırlısıyla versin bebişlerimizi inşallah bakalım bugün hasta olursam yarın gideceğim doktora ne diyecek bakalım ama insanın elinde dedğil üzülmemek kafaya takmamak her aşılamada tamam oldu diyorum ama görüyorum gene kırmızıyı şimdi kasıklarımda ve karnımda ağrım var ama kahverengi akıntıdan başka bişi yok her an gelecek gibi hissediyorum...

artık yoruldum hap ilaç kullanmaktan allahım hayırlısıyla versin bebişlerimizi inşallah bakalım bugün hasta olursam yarın gideceğim doktora ne diyecek bakalım ama insanın elinde dedğil üzülmemek kafaya takmamak her aşılamada tamam oldu diyorum ama görüyorum gene kırmızıyı şimdi kasıklarımda ve karnımda ağrım var ama kahverengi akıntıdan başka bişi yok her an gelecek gibi hissediyorum...

umarım hepimiz için gelmez o kırmızılar, ama gelirse de kısmet deyip yeniden denemekten başka şansımız yok

umarım hepimiz için gelmez o kırmızılar, ama gelirse de kısmet deyip yeniden denemekten başka şansımız yok

Evt vazgeçmemekten başka çaremiz yok ve hasta olmuşum çok kötü oldum ağladım resmen yaa :-((( gene doktor yolu göründü bana....

evt vazgeçmemekten başka çaremiz yok ve hasta olmuşum çok kötü oldum ağladım resmen yaa :-((( gene doktor yolu göründü bana....

bende hasta oldum :KK43:( daha 8 gün vardı neyseki çok umutlanmadan geldi yarın gideceğim bende doktara gene iğne faslı başlayacak hiç sevmiyorum şu iğne olayını

bende hasta oldum :KK43:( daha 8 gün vardı neyseki çok umutlanmadan geldi yarın gideceğim bende doktara gene iğne faslı başlayacak hiç sevmiyorum şu iğne olayını

Neden tekrar iğneye başlayacaksın bende yarın gideceğim bnim doktor tekrar deneriz emişti aşılamayı dedi sanırım bilmiyorum ben ümitlenmiştim ya çok üzüldüm :-(((

X