Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar merhaba ben bugün aranıza katıldım.Gün içerisinde birçok başlıkta soro ve sorunlarımı paylaştım ama pek ilgilenen olmadı.Yaklaşık 1 YILDIR BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ.Eşimde morfoloji sorunu var morfolojisi %0 bende bir problem yok gayett düzenli herşeyy Eşimin sperm sayısı sonkii teste göre 60 milyon Ocak ayında 3. aşılamamı yaptırdım.morfolojisi bozuk olanarr aşılamalarının tutmadığını biliyorum doktor ısrarla yapacağını söyledi bu arada devlett hastanesindee devam ediyorum.Bu aşılamamda garip olan aşılamamın 10. gününde sabah kanamam oldu sonra kesildi Doktorumu aradım bi test yapalım dedi sonuç1,69 yani hamile değilim.Doktor yinede kullandığm jele devam etmemi ve beklememi söylediAşılamamın 19 günü olacak yarın perşembe günüde adet günümm sizcee bu kanama ne kanaması olabilir

Yerleşme kanaması olabilir aşılamadan sonra 15.gün sonuç belli olur sen 19. gün diyosun

canım benim üzülme inş. sanada isteyen herkesede kurban olduğum Allah tez zamanda bi evlat nasip eder.
Çok özel değilse sizin problem neydi
Mesela benim sağ tüpüm tıkalıydı yumurta rezervimde ii değildi eşiminde sperm sayısı ve hareketliliğide düşüktü ama çok şükürki oldu.

kızlar slm bende 02.02.2012 de ikinci aşılamamı yaptırdım.inş. hepimiz için hayırlısı olur. benim size bir sorum olcak benim ilk aşılamam da da bunda da aşılama sonrası kahverengi akıntım oludu iki üç gün sürmüştü ilkinde bundada ikinci gün ve hala oluyor sizde de böyle bişey oldumu mu ?

bende 22 subatta ikinci aşılamamı yaptırdım. doktor aşılama sırasında benı uyardı. rahmı bı aletle cektıgı ıcın bıkac gun lekelenme olabılır normal korkma sakın dedı. senınkıde ondan olabılır.endıselenme. ınsallah hayırlı olsun hepımız ıcın

Arkadaşlar merhaba ben bugün aranıza katıldım.Gün içerisinde birçok başlıkta soro ve sorunlarımı paylaştım ama pek ilgilenen olmadı.Yaklaşık 1 YILDIR BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ.Eşimde morfoloji sorunu var morfolojisi %0 bende bir problem yok gayett düzenli herşeyy Eşimin sperm sayısı sonkii teste göre 60 milyon Ocak ayında 3. aşılamamı yaptırdım.morfolojisi bozuk olanarr aşılamalarının tutmadığını biliyorum doktor ısrarla yapacağını söyledi bu arada devlett hastanesindee devam ediyorum.Bu aşılamamda garip olan aşılamamın 10. gününde sabah kanamam oldu sonra kesildi Doktorumu aradım bi test yapalım dedi sonuç1,69 yani hamile değilim.Doktor yinede kullandığm jele devam etmemi ve beklememi söylediAşılamamın 19 günü olacak yarın perşembe günüde adet günümm sizcee bu kanama ne kanaması olabilir

Merhaba. Bende yeniyim ve bizimde sorunumuz sizinle aynı yani morfoloji %0. ben 26.02.2012 pazar günü ilk aşılamamı olacağım.Bakalım sonuç ne olacak.
Sizin sonuç belli oldumu inşallah pozitiftir.Kullandığınız jel nedir bana 5 günlük klomenden başka birşey vermediler.

merhaba aranıza yeni katıldım bugün çatlatma iğnem yapıldı pazartesi günü aşılamam yapılacak daha öncesinde 3 düşüğüm var ve çok korkuyorum inşallah hepimiz en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz:nazar:

canım ya olmadı benimki.rüya bitti gene kabus devri başladı.
canım ham
ileymişsin yeni gördüm gözünaydın Allah tamamına erdirsin çok sevindim aşılamamı normalmi oldu. Kızlar hamile kaldıktan sonra kimse yazmıor buraya yaşadıklarımızı paylaşalımki yeni arkadaşlara yardımcı olalım hadi kızlar nerelerdesiniz

Canım belli oldu bugün.Beta HCG 265 çıktı sabah.4 gün önce değerim 19'du.Doktorum 265'in güzel bir değer olduğunu söyledi.2 hafta sonra yani 7.hafta'da kalp atışlarını dinlemek için çağardı.Çok mutluyum umarım problemsiz sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alabilirim.İlk aşılama idi benki ve hiç umudum yoktu.O yüzden hala şaşkınım ve inanamıyorum.Allahım bu mutluluğu herkese yaşatsın.:)))

hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah çok sewindimm

dün kan testi yapmıştım sonucu bugün aldım betahcg 1010.1 çıktı yani hamileyimmmmmmmmmmmm Allah isteyen herkese nasip etsin inş hepiniz için dua edicem sizde benim için dua edin sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alayım

merhaba inan gerçekten çok sewindim inş sağ salim kucağına alırsın okudukça mutlu oluyorum heman acaba ne yazdı hamilemi değil mi diye hızlı hızlı geçiyorum yazıları:) çok sewindim problemin neydi öğrenebilir miyim bu kaçıncı aşılama ? cvp yazarsan ümitlerime ümit katmış olursun inş ...

slm arkadaşlar.bende ilk aşılamadan hamile kaldım net sonucu daha dün öğrendim.aşılamamın ilk gününü saymassak 8. günü kan tahlili yaptırdım 8.0 çıkmıstı.sonra dayanamayıp 2gün sonra birdaha yaptırdım sonucu görünce inanamadım:)sonuç bu sefer 34.18 çıkmıstı.çok şükür Allah ım isteyen herkeze verir inşallah.ilk kan testinden sonrada 2 kere idrar tahlili yapmıstım silik çizgi çıkmıstı.arkadaslar sakın kafanıza takmayın bendede eşimdede ciddi bi sorun yoktu.ama 4 yıllık evliyim.henüz 22 yasındayım.aşılamadan 6 gün sonra kasıklarıma ara ara sancı şeklinde ağrı giriyordu bende dayanamayıp yaptırdığımda sonuç pozitif çıktı.çatlatma iğnesinin etkisi vücüttan 10 gün sonra atılıormus bilginiz olsun...:KK16::KK49::KK9:

merhaba inan gerçekten çok sewindim inş sağ salim kucağına alırsın okudukça mutlu oluyorum heman acaba ne yazdı hamilemi değil mi diye hızlı hızlı geçiyorum yazıları:) çok sewindim problemin neydi öğrenebilir miyim bu kaçıncı aşılama ? cvp yazarsan ümitlerime ümit katmış olursun inş ...[/QUOTE yeni gördüm yazdığını canım çok sağol darısı başına inş benim ilk aşılamaydı problemimide sağ tüpüm tıkalıydı yumurta rezervimde iyi değildi eşimin sperm sayısı ve hareketliliğide düşüktü ama çok şükürki ilk aşılamada oldu şimdi hamileyim 6. ayıma girdim :):):) işte böyle senin problemin ne kaç aşılama yaptırdın

arkadaşlar bende cuma günü ilk aşılamamı oldum yani bugün aşılama olduğum günü sayarsak 5. günüm hiç belirti yok çalışıyorum hatta gün içinde aşılama olduğumu bile unutuyorum niye böyle hissediyorum biraz ümitsizim ondan mı acaba.Bi yandan kendimi hamileymiş gibi hissetmeye çalışıyorum hormonlarım bu yönde olsun diye bi yandan da sonuç negatif olunca çok üzülceğim için heveslenmemeye çalışıyorum.Bu yaşadıklarım normal mi bilmiyorum

arkadaşlar bende cuma günü ilk aşılamamı oldum yani bugün aşılama olduğum günü sayarsak 5. günüm hiç belirti yok çalışıyorum hatta gün içinde aşılama olduğumu bile unutuyorum niye böyle hissediyorum biraz ümitsizim ondan mı acaba.Bi yandan kendimi hamileymiş gibi hissetmeye çalışıyorum hormonlarım bu yönde olsun diye bi yandan da sonuç negatif olunca çok üzülceğim için heveslenmemeye çalışıyorum.Bu yaşadıklarım normal mi bilmiyorum

Canım benim de bugün 6 gunüm ama ben de aynı senin gibiyim hiçbir belirti yok inşallah erken olduğu içindir daha.insallah aynı zamanda hayırlı haberleri veririz

happynes doktor seni ne zaman çağırdı bana 1 hafta sonra kontrole gel dedi acaba neyi kontrol etcek anlamadım cuma günü gidicem kontrole ama o zaman daha belli olmaz herhalde

happynes doktor seni ne zaman çağırdı bana 1 hafta sonra kontrole gel dedi acaba neyi kontrol etcek anlamadım cuma günü gidicem kontrole ama o zaman daha belli olmaz herhalde

Canım beni kontrole çağırmadı 7 Haziran test gunü görüşürüz dedi o kadar.seni niye çağırdı hiçbir fikrim yok

muayene edince neyi anlıyacak acaba yumurtanın döllendiği falan belli olur mu ne bileyim merakla cuma gününü bekliyorum

arkadaşlar benimde dün oldu aşılamam çok heyecanlayım ilk aşılamam 15 gün nasıl sabredicem bilemiyorum lütfen birbirimize belirtilerden bahsedelim ALLAH ım her isteyene nasip etsinn

X