Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

valla kızlar 3 hafta önce başladım
sadece iki hafta yapabildim o da yarım yamalak
sonra regl yaklaştığından mıdır nedir son bir hafta midem bulandı bıraktım bugün yine
başladım bu arada ne zaman çay içsem 45 dk yürüdüm ve akşam ekmeklerini kıstım
3 KİLO VERMİŞİM
YUPPPPPPPİİİİİİİİİİİİ

tebrikler arkadaşım.bu yola birlikte başlamıştık.demek sen beni geçtin ha:hooray:çok hırslandım bak şimdi.bende fx15 le devam ediyorum çaya.hatta şimdi yanımda kendileri.sabah 74.1 çıktım.bi de spor salonuna yazıldım.daha da kilolar gitmezse yuh artık.

ama benım spora hiç vaktım olmuyo.18 aylık bı kızım var o yeterınce benı sabahtan aksama kadar peşinde koşturuyo zaten:) dıyet derkende yedıklerıme cok dıkkat edıyorum aksam 19:30dan sonra bişey yemıyorrum ama yınede olmuyo

ama benım spora hiç vaktım olmuyo.18 aylık bı kızım var o yeterınce benı sabahtan aksama kadar peşinde koşturuyo zaten:) dıyet derkende yedıklerıme cok dıkkat edıyorum aksam 19:30dan sonra bişey yemıyorrum ama yınede olmuyo

canım ne zamandır kullanıyorsun?bağırsak çalıştırıyor önce.sonra yavaş yavaş verdiriyor.biraz sabret.:içelim:

arkadaşlar ben bugün rezene ve sinameki de ilave ettim.ayrıca taçın ve zencefilde koyuyorum oldu size 9 u birarada....bakalım birsürede böyle içelim

Arkadaşlar tüm bitkilerin karıştırılması bazen sakıncalı olabiliyormuş bence bir uzmana danışmadan her bitkiyi karıştırmayalım.Bazı bitkiler bir diğerine karşı tepkime yaratabilir.

arkadaşlar ben bugün rezene ve sinameki de ilave ettim.ayrıca taçın ve zencefilde koyuyorum oldu size 9 u birarada....bakalım birsürede böyle içelim

Sinamekiyi çok kullanmanın uzun vadede zararlı olduğunu duydum
Bence her gün içmeyin onu Bağışıklık kazanınca ona bağırsaklar tembelleşiyor

Az önce haberlerde beşibiryerde den bahsedildi
Aktar kullanımı tarif ederken 1 lt. suya bitkilerin hepsinden 1 er tatlı kaşığı şeklinde verdi tarifi :uhm:

Arkadaşlar bu çayı ben de duydum ama henüz denemedim.Birde benim duyduğum içine yarım kabuk tarçın eklenebiliyo.Heralde tadı o zaman daha güzel oluyodur

Sinamekiyi çok kullanmanın uzun vadede zararlı olduğunu duydum
Bence her gün içmeyin onu Bağışıklık kazanınca ona bağırsaklar tembelleşiyor

Az önce haberlerde beşibiryerde den bahsedildi
Aktar kullanımı tarif ederken 1 lt. suya bitkilerin hepsinden 1 er tatlı kaşığı şeklinde verdi tarifi :uhm:
evet cnım biliyorum bu yüzden 3 günde bir sinameki ve rezene karıştırayım diyorum.zaten rezeneyi hiç sevmemkafamçokkarıştı

Arkadaşlar bu çayı ben de duydum ama henüz denemedim.Birde benim duyduğum içine yarım kabuk tarçın eklenebiliyo.Heralde tadı o zaman daha güzel oluyodur
ben bugün kattım çok güzel oldu tavsiye ederimyerimseniben

ya ben almnyada yasiyorum,onlari burda nasil bulcam yaa:çok üzgünüm:

misliynacım daha 4 gün olmuş belki hemen göstermeyebilir etkisini sakın ama sakınn umutsuzluğa düşme emi...

ya ben almnyada yasiyorum,onlari burda nasil bulcam yaa:çok üzgünüm:

canim bende aradim ama bizim buralarda baharatci falan yok
mate yapragi ve yesil cayi dm gidi dükkanlarda bulabilirsin
kekik almancasi oregano heryerde var hem alman hem türk bakkallarinda bulabilirsin
biberiye ben sadece praktikerde bulabilidim cicek saksilarinda satiliyor alip mutfak caminin önünde yetistirebilirsin pahalida degil iki euroya aldim ben haftalardir kullaniyorum
bilmeme ihtimaline karsi ..onun almancasida rosmarin.
funda yapragini malesef bulamadim:sm_confused:
ama onun yerine baska birsey katabilirsin ihlamur,rezene .veya papatya olabilir
funda yapragi heidekraut eger sen bulursa yazarsin

bugün benim 10.günüm arkadaşlar mate çayını güvendiğim aktara yeni geldi 2 gündür mate çayı ile tbeşi biyerde oldu
kilom aynı ,diyet ,spor ,bolsu ile destekliyorum gözle görülür bir sıkılaşma var bakalım 3 hafta sonra kilo verme başlıcakmı
ayrıca gece nette gezerken okudum. kilo verdirmeye yardım bitki çayları ancak 1 ay sonra etki etmeye başlarmış. sabırla bekliyorum bakalım.
ayrıca bünye meselesi kilo verme tabi çayla beraber yeni diyete başlayanlar daha çabuk verebilir ama benim gibi hayatı diyetle geçenlerin metebolizması yorulmuş olabilir ,yada artık vucudum yağ yakmaya başladığı için kilo vermemin durduğunu düşünüyorum . sabır ssabırr

bugün benim 10.günüm arkadaşlar mate çayını güvendiğim aktara yeni geldi 2 gündür mate çayı ile tbeşi biyerde oldu
kilom aynı ,diyet ,spor ,bolsu ile destekliyorum gözle görülür bir sıkılaşma var bakalım 3 hafta sonra kilo verme başlıcakmı
ayrıca gece nette gezerken okudum. kilo verdirmeye yardım bitki çayları ancak 1 ay sonra etki etmeye başlarmış. sabırla bekliyorum bakalım.
ayrıca bünye meselesi kilo verme tabi çayla beraber yeni diyete başlayanlar daha çabuk verebilir ama benim gibi hayatı diyetle geçenlerin metebolizması yorulmuş olabilir ,yada artık vucudum yağ yakmaya başladığı için kilo vermemin durduğunu düşünüyorum . sabır ssabırr

canım bende aynı drumdayı.1 ayı geçtiçayı içeli...düzenli yürüyüş(arada kaçırdım itiraf etmeliyim)diyet...ama yok 2 haftadır gr vermrdim resmen yaaa..deli olcam sanki kilo koruma programı yapıyorum:sm_confused:

canım bende aynı drumdayı.1 ayı geçtiçayı içeli...düzenli yürüyüş(arada kaçırdım itiraf etmeliyim)diyet...ama yok 2 haftadır gr vermrdim resmen yaaa..deli olcam sanki kilo koruma programı yapıyorum:sm_confused:

aynen bende canım sabrediyorum ama bunun gibi nice diyete destek olsun diye bitki çayı içtim sonuç hüsran oldu ben tek çaydan umut beklemiyorum diyet spor hep hayatımda aksatmadan yapıyorum 3 beyaz hayatımda yıllardır yok nerdeyse kaçamak yapmıyorum bile icee disiplinliyim aylardır sanırım vucudum direniyo .. sporuma ek olarak evede t&s sipariş verdim netten bu gün yarın gelir ayrıca pilatese başladım hafif haraketlerini iki gündür en az yarım saat yapıyoırumm eee artık daha napim herşeyden ödün verdim :çok üzgünüm::çok üzgünüm:sonuç kilo sabitt buda bnei deli ediyooo sabır sabır diyerek kendimi telkin ediyorum artıkk:1no2::içelim: hadi genede çayları içip güselleşelim intallah....

X