Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

ya arkadaslar bu actibreast iyi hos da, neden yabanci ulkelerde yok hic? :uhm: :uhm: :uhm:

ne bir site ne bir makale... oysaki devrim niteliginde bir urun olmali...

ben bundan dolayi urktum biraz... ne dersiniz? :1shok:

selam arkadaşlar bende de aynı probem var malesef, uzunca bir süredir sizleri takip ediyodum ve sonunda ben de aranıza katılmaya karar verdim o kremden almak istiyorum merakla gelişmeleri bekliyorum umarım herkez istediği ölçülere kavuşur bu arada arkadaşlar eğer sakıncası yoksa sizlere kaç kilo olduğunuzu sorabilirmiyim ben çok zayıfım boyum 1.66 kilom 46 yoksa krem yerine kilo almayı mı denemeliyim ama kilo da alamıyorum ki??????

hmmm resimleri ben de yeni gördüm. ama bence az denilecek bir fark yok, epey var. dikkat edersen 1 aylık kullanım sonrasında gözlenen gelişme bu ( doğruysa tabi).
uzun süreli kullanımda daha etkili olabilir elbet.

ama canım dediğin gibi ilk hali kadar bile göğüs yok bende de:))

Ya arkadaşlar ben mi körüm göremedim resimleri, nerdeler :sm_confused:
Bu arada bir arkadaş actibreast'ın yurtdışında olmadığını söyledi, benim de dikkatimi çekmişti actibreast diye aratınca direk Türkçe sayfalar çıkıyor. Benim de kafam karıştı şimdi benneyaptımki CADIARZU

özge72'cim arı sütü, polen bal karışımı dediğin tek ürün mü canım????

ya arkadaslar bu actibreast iyi hos da, neden yabanci ulkelerde yok hic? :uhm: :uhm: :uhm:

ne bir site ne bir makale... oysaki devrim niteliginde bir urun olmali...

ben bundan dolayi urktum biraz... ne dersiniz? :1shok:

evet canım dediğin dogru hiç düşünmemiştim. ama sitesinde yeni bir ürün oldugu yazıyor ve sanırım türk yapımı

özgecim hoşgeldin
peki bu arada kilo aldın mı?
sanırım sen de kilondan şikayetçiydin yanlış mı hatırlıyorumCADIARZU

şu dakkadan itibaren bira mayası da kullanmaya karar verdim ama çok iğrenç kokuyo diyolar???

zırrrcımmm cok tesekkurler... cok ozledim sizleri... :içelim:

canım ben kilo almadim ama kilo alinmak istenirse;

- ari sutunu ac karnina alirsan
- kucu ac karnina alirsan kilo aldiriyor...

ama ben acikcasi sonradan kilo almaktandan vazgecmistim cunku herkesler "alma alma boyle iyisin" diyip duruyolar :eek: ben de o yuzden tum bunlari tok karnina aldim ve kilo da yapmadi o yuzden...

zırrcımmmm bir de kapsul olarak kullaninca acikcasi, kokusu cok da gelmiyor... :dance: zaten minik minik hap seklinde... cupcupu yutunca bisi kalmiyor...

nerde okudum tam hatırlamıyorum ama yesil cay ve keten tohumu östrojen hormonu arttırıyormus. buda gögüsleri büyütmez mi? küçün içine birazda keten tohumu mu atmak gerek acaba

Ya arkadaşlar ben mi körüm göremedim resimleri, nerdeler :sm_confused:
Bu arada bir arkadaş actibreast'ın yurtdışında olmadığını söyledi, benim de dikkatimi çekmişti actibreast diye aratınca direk Türkçe sayfalar çıkıyor. Benim de kafam karıştı şimdi benneyaptımki CADIARZU

özge72'cim arı sütü, polen bal karışımı dediğin tek ürün mü canım????

evet canım aksu vital markasinin tek karisimi var... ama ayri ayri alip da karistirabiliyoruz...

yarın sıkı bi programa baslayacam. haziranda tatile gidiyorum. önümde 2 ayım var.
*bitki cayı olarak adacayı, yesil cay
*arı sütü ve polen günde 1 kasık
*keten tohumu ve küç'ü karıstıracam günde 1 kasıkda o
* bira mayası hapı
ve son olarakda kremimi sürecem. krem tek basına suan için bi etki etmedi ama takviye ürünlerle iyi sonuc alacagıma inanıyorum. tabiki düzenli kullanımda önemli.............

ya arkadaşlar ilginç bir şey söyleyeceğim, ben küçü kullandım 20 gün kadar sanki daha da küçüldü gibi geldi bıraktım korkumdan :) büyümeye dirileşip mi başlıyor acaba. Aslında süreç tam olarak şöyle oldu. 15 gün kadar aralıksız sabah akşam kullandım. bir gün şehirdışı yolculuk yapmak zorunda kalınca bir gece atlamak zorunda kaldım ve ertesi gün büyümüş ve dolgunlaşmış gibilerdi. ertesi gün küçe devam ettim ve bir kaç gün sonra sanki söndüler ve daha da ufaldılar. küçte buna benzer bir şey yaşayan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bira mayasının kilo aldırdığı söyleniyo doğru mu acaba kilo almak içinde içebilirmiyiz ben kilo almayı çok istiyorum arı sütü, polen, balık yağı hapı, iştah şurubu hepsini denedim olmuyo bir de bunu deneyim...

tuanna ve zırrrrcım, herkese krem 1 aydan fazla gidiyor demek
ben fazlamı abarttım acaba yaa:)
ama fındık kadar sürüyorum bende yoksa benim fındık anlayışımmı değişti acabaaa tatlicadiarzu

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Actibreast hakkında kendi kullanım tecrübelerinizi paylaşınız lütfen.
İnternet sitesi, internet sitesindeki resimlere yorumlarınız gibi konularda mesajlar yazıldıkça bu konu amacının dışına çıkıyor a.s.

tuanna ve zırrrrcım, herkese krem 1 aydan fazla gidiyor demek
ben fazlamı abarttım acaba yaa:)
ama fındık kadar sürüyorum bende yoksa benim fındık anlayışımmı değişti acabaaa tatlicadiarzu

evet canim bencede cok abartmisin. ve ya senin goguslerin bizimkinden daha buyuk ki daha fazla krem surme ihtiyaci oluyor sende. boy kilo ve gogu olcun kac canim?
benim boy 1.161 kilom 50 gogus olcum 85 cm :KK43: 90-95 cm olsa ne guzel olurdu ya dimi. aaaaaaahhhhhh aaaaahhhhhh bu derdimize kim derman bulacak

evet canim bencede cok abartmisin. ve ya senin goguslerin bizimkinden daha buyuk ki daha fazla krem surme ihtiyaci oluyor sende. boy kilo ve gogu olcun kac canim?
benim boy 1.161 kilom 50 gogus olcum 85 cm :KK43: 90-95 cm olsa ne guzel olurdu ya dimi. aaaaaaahhhhhh aaaaahhhhhh bu derdimize kim derman bulacak[/QUOT

canımm benim boy 1.70, kilo 59 ama inan göğüs ölçümün büyük falan diil 75 bedeb sütyeni ble doldurmuyookafamçokkarıştı
keşkeeee keşkee olsa sorma yaa,coğu kadına düşmanım gibi bakar oldum göğüsleri yüzünden:çok üzgünüm:

o kadar cok sey denedimki son umudum bu kremmm:a015:
öpüyorumm canım

kızlar nasıl gidiyo umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız ben hala 84 de sayıklıyorum ilk zamanlar dolgunluğum oldu ve 4cm farketti emzirmeden dolayı defarmasyon olmuştu şuanda o dolgunluk duruyo fakat sanırım büyüme yavaşladı regli döneminde olduğum için bir kaç gündür öçlmüyordum fakat akşam tekrar ölçecem umarım fark vardır ama nedense içimden sanki yokmuş gibi geliyo ve hiç heyecan yok yani ilk günlerdeki gibi değilim bakalım ne çıkacak akşam hadi hayırlısı

tuanacım senide bayağı bi özlemiştim tekrar hoşgeldin aramıza umarım bu yazdıklarım sana da cevap olmuştur tatlım kendine dikkat et

canim senin mesajina bakarken simdi gogsumde karincalasma farkettim, hem de bayagi bi karincalasma :) cok heyecanliyim, kremin etkisi mi acaba

ayyy cok sevindim,insallah öledir canımm,hadi hayırlısı :teytey:
valla bende ne karıncalanma var, nede agrı
gelişmeleri yazmayı unutma
öptümmmmm

X