Cilt Bakımı Ürünleri Yves-Rocher kullanan varmi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
merhaba ben de yvesin küçük mavi maskesi var haftada 2-3 kere yapılan (adını unuttum sanırım akneli ciltler için olan seridendi :) ) onu kullanıyorum ve ondan çok çok memnun kaldım şimdi de toniğini ve gözenekler için peeling yapan kayısılı ürününü ve fondotenini aldım :KK76:

6 faktorlu aromatik bronzlastirici yagi ile tradition de hammam sac ve yuz icin kil maskesini aldim. Yarin tatile gidiyoruz. Bronzlastiriciyi o zaman denicem kil maskesi saca hic uygun drgildi. Parlatti ama sevmedim yine de. Icinde argan yagi var. Cildime cok iyi geldi siyah noktalarim piril piril oldu :)

Bütün cilt bakım ürünlerim yves rocher. Çok da memnunum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzun zamandır markanın müşterisiydim ta ki Şampuanları Saçlarımda Ciddi Dökülmeler yapıncaya dek. Ürünü kullanan diğer arkadaşlarımdan da aynı şikayeti duydum. Bugün elimde kalan 2 adet şampuanını geri iade etmek istedim. Marka ürünü geri ödemesini yapmadı, bende alın öyleyse ne yapıyorsanız yapın diye ürünlerini onlara bıraktım.
Yves Rocher Şampuanları Çok Ciddi (abartmıyorum) Saç Dökülmesi Yapıyor. Ve Marka Ürünlerinin arkasında durmuyor!

ben de kuru ciltler için hydra serisinin yüz serumunu ve nemlendirici kremini kullandım dogum günüm de hepsini ikişer ikişer almıstım bitirmeye calısyorum su an hiç bir faydasını görmedim

ben kullandım mavi şişedeki yağlı ciltler için olan setini hiç memnun kalmadım başta çok iyi gelmişti ancak uzun vadede daha da kötü yaptı resmen alnımda bile pütür pütür sivilce çıkmaya başlamıştı ergenliğe geri dönüyorum sandım....
Gözeneklerimi mahvetti. Beni son derece hayal kırılığına uğrattı.

Ben de göz makyaj temizleyicisini kullandım. Göz kapağımın iç kısmında yağ bezesi oluştu, bu yüzden kullanmayı bıraktım ve 1 haftada beze yok oldu. Ama herkeste çıkacak diye birşey yok sonuçta herkesin cildi farklı tepkiler verebilir. Yani birine yaramayan bir üründen başkası memnun kalabilir.

Benim cildim çok kuru, bir çok ürün kullandım, cildime en iyi gelen Yves rocher kremleri oldu. sürdüğün anda cildindeki ışıltı farkediliyor. Ben çok memnunum, 3 kız kardeşiz hepimiz bu markayı kullanıyoruz. Dün temizleme jeli ve peelig aldım. Gerçekten güzel temizliyor. Ama siz siz olun sadece mağazalardan alışveriş yapın online satışları berbet. Hasta ediyorlar sizi.

Pure System Purifying Mask'ini kullandim ne temizlemede ne de sivilce sondurmede herhangi bi etkisini göremedim.

Kırışık & Sarkma Karşıtı Konsantre Serum ve kırışık & sarkma karşıtı toparlayıcı göz kremini kullanıyorum yaklaşık 1 aydır ve çookkk memnunum... göz çevremdeki kaz ayaklarında belirgin hafifleme olduğunu fark ediyorum sanki.. psikolojik mi bana mı öyle geliyor acaba diyorum ama değil galiba.. pürüzsüz ve canlı görünüyor cildim.. çok memnunum yani ben... :super:

X