Hamilelikte kan pıhtılaşması

balım allah kucağınada almak nasip etsin...benimde 4 düşüğüm oldu .iğnelere ne zaman başladın?dkt.bana birdaha ki hamilelikte iğneye ama 27.gününde başlayacağımızı söyledi ama bilmiyorum bizde pıhtılaşma ile ilgili bir problem yok.

balım allah kucağınada almak nasip etsin...benimde 4 düşüğüm oldu .iğnelere ne zaman başladın?dkt.bana birdaha ki hamilelikte iğneye ama 27.gününde başlayacağımızı söyledi ama bilmiyorum bizde pıhtılaşma ile ilgili bir problem yok.

mrhaba güzin.ben adet tarihimden üç gün önce gittim kan testi yaptırdık ve hamileymişim.iğnelere o zaman başladık.doktorumda öyle söylemişti.senin problemin ne.inşallah halledilecek bir problemdir.

balım bana çok yardımın dokundu senin gibi etlik doğum evinde yaptırdım bende ama kafama bir şey takıldı sonuçların çoğu 1 günde çıktı bir kaç tane kaldı onlarda inşallah 1 hafta sonra çıkacak 1 ayda çıkar diyorlardı seninki ne kadar zaman sonra çıkmıştı,yardımların için çok sağol farkında olmadan bana çok fazla iyliğin dokundu Allah bebeğini sağlıkla dünyaya getirmeni nasip etsin çok sağol.a.s.:nazar::nazar::nazar:a.s.:enbuyukkk:

merhaba nifi.yardımım dokunduysa sevindim.ben genetik sonucu bekledim.o da 15 günde çıktı galiba.hastahanedeki tahlilleri fazla beklememiştim.

merhaba.. bizde herhangi bir problem bulamadılar ege üniv.gidiyorum.ve sebebi olmayan düşüklerin içine aldılar genetikte.bu aydan itibaren çalışmalar başlayacağız bizde.iğnelerini hep aynı saatte vurdur...
Nifi sizin problem nedir?

kızlar benim hamilelikte 9 veya 10 haftalık olunca kalp atışları duruyor..sebebini bulamaıyorlar problem yok diyorlar çok korkuyorum ama tekrar denemeye başlayacağım 15 hazirandan sonra allah herkese kucağına almak nasip etsin sağlıklı bir şekilde....

kızlar tahlillerimin sonuncusunuda aldık bişe cıkmadı doktorumun dedigi gibi kan pıhtılaşması var hamile kalır kalmaz vurulcam ignelerime gecen ay adetim ongün gecmişti bende hamileyim diye doktora gittim gebelik yokmuş tabi sonradan adet oldum yani 35 günün üstüne gördüm adet iadetimin gecikmesinin sebebi üzüntü sitresten olmuş kürtajdan sonra cok üzüldün sitres yaptım artık üçtane üst üste olunca kaldıramıyorum artık allahım herşeyin hayırlısını versin tez zamanda anne olmayı nasip etsin anne olmak isteyenlere

kızlar tahlillerimin sonuncusunuda aldık bişe cıkmadı doktorumun dedigi gibi kan pıhtılaşması var hamile kalır kalmaz vurulcam ignelerime gecen ay adetim ongün gecmişti bende hamileyim diye doktora gittim gebelik yokmuş tabi sonradan adet oldum yani 35 günün üstüne gördüm adet iadetimin gecikmesinin sebebi üzüntü sitresten olmuş kürtajdan sonra cok üzüldün sitres yaptım artık üçtane üst üste olunca kaldıramıyorum artık allahım herşeyin hayırlısını versin tez zamanda anne olmayı nasip etsin anne olmak isteyenlere

merhaba allah bidaha göstermesin seni çok iyi anlıyorum ama başa gelen çekiliyor her seferinde bu son olsun diye dua ediyorum hele o kürtaja yattığım zaman bidaha doğum için olsun diye çok dua ediyorum ama ne yapalım... unutma herseyden önce bizim sağlığımız:a015:

kızlar aranızda bu iğneleri olan birisi varsa mutlaka cevap yazsın ya hep aynı saatemi olunacak birde bazen kendileri yapıyorlarmış iğneleri bu iğneler nasıl bişi şeker hastalarının olduğu iğneler gibimi eğer öyleyse iyidir neyse bebeğin sağlığı için katlanıcaz artık

Merhaba leylim siteye üye olduğumdan beri arkadaşların problemlerini çok yakından takip ediyorum.senin durumunuda öyle geçen ay reğlim geçikti diyince senin adına çok sevinmiştim.ama üzülme leylim herşeyde bi hayır vardır en azından çaresi var bizde de azim var.çok zor bi durum tabi ama güçlü ol bütün kalbimle anne olman için dua ediyorum diğer arkadaşlarında tabi inşallah ALLAH cümlemize nasip eder anne olmayı sen dillerle yazıştın sanırım biraz. ona sitede yazdım ama sanırım okumadı bu hastalıkla mücadele edip anne olmuş tecrübeli yani.müjdeli haberlerini okumak dilegiyle leylim. hoşçakal:emir_bebek:

kızlar aranızda bu iğneleri olan birisi varsa mutlaka cevap yazsın ya hep aynı saatemi olunacak birde bazen kendileri yapıyorlarmış iğneleri bu iğneler nasıl bişi şeker hastalarının olduğu iğneler gibimi eğer öyleyse iyidir neyse bebeğin sağlığı için katlanıcaz artık

KIZLAR BENİMDE 2TANE COCUGUM ÖLDÜ ARASTIRMADN SONRA BU SORUN CIKTI SİMDİ RABBİM HEPİMİZE VERSİN BUAY HAMİLE KALIRSAM 9 AY BOYUNCA İGNE VURULACAGIM VURULAN ARKADASLARDA VAR HASTANEDEN BEN ZEKAİ TAHİRE GİDİYORUM ORDAKİ ARKADASLR AYNI SORUN OLANLAR DİYOKİ HEP AYNI YERE İGNEYİ YAPMAYIN ZAMANLA AYNI YERE YAPTIGIMIZ İGNELER YAPTIGIMIZ YERİ SERTLESTİRİYORMUŞ OYÜZDEN DEGİŞTİREREK YAPIN UNUTMAYIN AYNI SAATİNDE VURULUN EN GEC 1SAAT GECİKTİRİN ODA ENGEC AMA UNUTMAYIN AYNI SAATTE YAPIN İYSALLLAH BU SEFER EVLATLARIMIZA BİŞEY OLMAZ RABBİM BÜYÜK DUALARIM SİZİNLEa.s.

merhaba begonya.ben şu anda iğne kullanıyorum.küçük bir iğne herşeyi hazır.aynı saatlerde vurunuyorum.ilk önceleri hemşireye vurduruyordum ama şimdi eşim vuruyor iğneleri.biraz yakıcı bir iğne ama sonraları vücudun alışıyor.pek hissetmiyorsun yani.

merhaba begonya.ben şu anda iğne kullanıyorum.küçük bir iğne herşeyi hazır.aynı saatlerde vurunuyorum.ilk önceleri hemşireye vurduruyordum ama şimdi eşim vuruyor iğneleri.biraz yakıcı bir iğne ama sonraları vücudun alışıyor.pek hissetmiyorsun yani.

merhaba balım sen kaç aylık hamilesin birde bebeğine giden kan akımını takip ediyorlarmı sürekli bu konuyu araştırıyorum gebeliğin belli zamanlarında nst (no stres test )diye bisey yapıyorlarmış bu bebeğin anne karnındaki iyilik hali testleriymiş doktorun böyle bişey önerdimi sana

arkadaşlar ben bide şunu sorucam size bu ksomozom testini kan alarakmı yapıyorlar yoksa başka bi tahlilmi yapıyolar

[merhaba balım . bende de aynı sorun vardı yani kan pıhtılaşması.iğne kullanmam gerekiyormuş. iğnelerin bir riski varmı anne ve bebek için..

seda13 merhaba internette bazı yerlerde yararı bazı yerlerde zararı olduğu söyleniyor ama benim doktorlarım kesinlikle kullanılacağı ama erken başlanması gerektiği ve hep aynı saatte düzenli vurulması gerektiğini söylediler ama faydası olmasa kullandırmazlar :teselli:

güzin75 haklısın aslında kar ve zarar durumu biraz. ben geçen hamileliğimde bebeğimi bu sorun yüzünden kaybettim. 25. haftamda doğum yaptım.bebeğim yaşamadı:KK43: şimdi yine istiyoruz. ve benimde iğne kullanmam gerekecek.şu an coraspin alıyorum. umarım sağlıklı bir şeklide kavuşuruz bebeklerimize

X