Hamilelikte kan pıhtılaşması

günaydın güzin. bugün kanda baktırsamı mı hcg. iki gün kahverengi kanamam oldu durdu. gerçi daha 5 gün var yine başlayabilir ama.sen nasılsın.

ya arkadaşlar hamile kalmayı bu kadar çok isterken bi yandanda olursa yine kaybedersem korkusu sardı beni çok fazla kaygı kaygı kaygı....çok korkuyorum ben...

ya arkadaşlar hamile kalmayı bu kadar çok isterken bi yandanda olursa yine kaybedersem korkusu sardı beni çok fazla kaygı kaygı kaygı....çok korkuyorum ben...:1shok:

arkadaşlar pıhtılaşma çıkınca sizden de ikinci kez tahlil istenmişmiydi.

nıfı, bende altıbuçuk aylıkken sorun çıktı kanla ilgli ondan sonra doğum yaptım . doğumdan sonra tüm genetik tahlillerim yapıldı. ondan sonra bir daha istenmedi. şimdi hamile kalınca belki genetik testler değil ama kan değerleri tekrarlanır. trombosit sayısı falan senden ne tahlili istendi şimdi

baytar bende de aynı korku var ama çevremde bunun büyütülmemesi gerektiğini söyleyen çok doktor var inan. artık bu iğneleri su gibi kullanıyorlarmış.önemli olan moralimiz... ve stres inan daha çok zarar verebilir hamilelikte. hepimiz bebeğimizi alacağız inşallah kucağımıza onun için birbirimize destek olucaz ok:)

günaydın güzin. bugün kanda baktırsamı mı hcg. iki gün kahverengi kanamam oldu durdu. gerçi daha 5 gün var yine başlayabilir ama.sen nasılsın.

canım şuan kaçıncı günün bilmiyorum ama 27. gün yatır hcgyi.çokta düşünmemeye çalış diyeceğim ama kendimden biliyorum insan başka birşey düşünemiyor..sabır :1shok:

güzin ya daha 23. gün :KK43: zaten kahverengi lekeler devam sanrırım birşey yok:KK43: bi sonraki aya ....

balım merhaba bende hamilelik düşünüyorum inş,kalırım canım ya ben bişiy soracam senin bu kan pıhtılaşması faktöt v mi neler yazıyor tstlerinde banada ,ğnr dedi dr.um

merhaba ırmak.ben baktım test sonuçlarına ama pek anlamadım ya.en sadece doktorumun söylediğini yapıorum şu anda.çok araştırmak inan çok akıl karıştırıyor.bende ilk duyuğumda o kadar araştırdımki nedir nasıl birşeydir diye.korkudan hamile bile kalmayı düşünmüyordum.
sen doktoruna güveniyorsan eğer sadece onun söylediklerini yap.bu konularda önce allah sonra doktor önemli.

canım sorumu cvpladığın için çok sağol,benden ilk gittiğimde bayağı bir kan tahlili istedi şimdide pıhtılaşma var emin olmak için bidaha kan almamız lazım dedi,bir kaç tane daha fazladan ekledi,aklımda sadece protein c ve s,aptt bide faktörler var .neyse hayırlısı bakalım.a.s.:nazar::nazar::nazar:a.s.

anladım canım endişelenme onları benden de istediler. hatta ilk bakılanlar arasındaydı. kan pıhtılaşma eğilimi olanlarda bakılıyor onlar. Genetik testler o Faktörler yazanlar. diğerleri de onu destekleyen tahliller bizde doktor çok onların başının etini yedim sora sora ordan biliyorum.

merhaba arkadaşlar biz 2 defa tüp bebek yaptırdık ama ikiside başarısız oldu doktorumuz bizden genetik testler istedi bizde yaptırdık testlerin sonucunda kan pırtılaşması söylendi kan pırtılaşması hakkında bilgisi olan varsa bana lütfen yardımcı olsun:

güzin bu arada durdu kanama ama baktırmıyorum... beklicem bu sefer

arkadaşlar bu soruma cevap alamassam malesef buradaki arkadaşlara birazcık küsecemsenağlamasenağlamasenağlama:1closedeyes:

arkadasım ikigündür cevap yazamadım üzgünüm sakın küsme adı konduktan sonra bana hamilelikte yani başında tekrar detaylı tahlil istediler o kadar...a.s.

güzin bu arada durdu kanama ama baktırmıyorum... beklicem bu sefer

çok sevindim 27,gün baktır ama hayırlı neyse o olsun ikisine de hazırlıklı ol.bu arada ben izne çıkıyorum 2 hafta yokum haberini bekleyeceğim internete belki giremeye bilirim senin için dua edicemyerimseniben

ya arkadaşlar hamile kalmayı bu kadar çok isterken bi yandanda olursa yine kaybedersem korkusu sardı beni çok fazla kaygı kaygı kaygı....çok korkuyorum ben...:1shok:

baytar sana 3, yazısım ama yazdıklarımı göremiyorum ilginçtir.seni çok iyi anlıyorum ben onu hergün yasıyorum hele ki hamile kaldıktan sonra o ilk 3 ayı nasıl dolduracağımı düşünemiyorum bazen eşime beni uyutursunuz artık diyorum.... yoksa kalp atışlarını duyabilecekmiyim,lekem mi geldi, acaba ne olacak , bunu kucağıma alabilecekmiyim daha simdiden kendimi yiyorum seni çok iyi anlıyorum allahım insallah onunda sabrını verir ömürden ömür gidiyor:çok üzgünüm:

arkadaşlar 10 gün yokum sizleri özleyeceğim izne çıkıyorum kendinize iyi bakın

merhaba arkadaşlar biz 2 defa tüp bebek yaptırdık ama ikiside başarısız oldu doktorumuz bizden genetik testler istedi bizde yaptırdık testlerin sonucunda kan pırtılaşması söylendi kan pırtılaşması hakkında bilgisi olan varsa bana lütfen yardımcı olsun:

merhaba ilknur bu kan pıhtılaşması düşüklere ve anomali bebek doğmasına neden olabiliyor canım sen netten bir araştır daha detaylı bilgi alırsın gebelikte kan pıhtılaşması diye girersen herşeyi öğrenebilirsin hamile kalınca iğneleri var her gün bir tane oluyorsun aynen şeker hastaları gibi bu iğneler kan sulandırıcı iğne bendede aynı sorun var şimdi doktorum folik acid ve coraspin verdi günün geçtiği zaman gel iğnelere başlanacak dedi şimdi folik acidim bitmek üzere içinde 100 tane vardı az kaldı sonra demeye başlıyacağız rabbim hayırlısını nasib ettsin ama sakın morelini bozma tedavisi olan bişi benimde amcamın gelini tüp bebek yaptı üçüncüde tuttu şimdi herşey yolunda allah sanada nasib ettsin:nazar:a.s.

ya arkadaşlar hamile kalmayı bu kadar çok isterken bi yandanda olursa yine kaybedersem korkusu sardı beni çok fazla kaygı kaygı kaygı....çok korkuyorum ben...

baytar merhaba canım artık geldim evime bol bol yazarım artık canım bu düşündüklerini bende yaşıyorum hamilelik bekliyorum nezaman olacak bilmiyorum ama çok korkuyorum ama umudumu yitirmiyorum sende umudunu yitirme istanbuldada dr.lara sordum bu hastalığımızı basit diyorlar herkezin dediği iğneler canım üzülme msn katıt edecem seni görüşelim ozaman öptüm bayyy

bitanem burda yoktum yeni okudum msjını canım ben daha hiç vurulmadım eger buay 14de hamileysem hemen baslayacagım iysallah hepimiz hayırlıca evlatlara kavusuruz seninde rabbim yar ve yardımcın olsun

cingenem mutlaka haberleşelim bende hazırlıklara başladım ama tık yok bakalım ne olacak hamile kaldığımızda haberleşelim kendine iyi bak

X