Hamilelikte Gazı Olan Varmı

giznur

GİZem ve ELvin'İN ANnesi
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
2.034
4
47
9 haftalık hamileyim çok hazımsızlık çekiyorum ayrıca çokta gazım oluyor arkadaşlar sizdede bu problem varmı :uhm:

hamile degilim henüz ama yengemdede ayni sorun olmustu...ilk aylarda hafif beslenmesini önerdi doktoru.cok kati yememesini ve özellikle muz cok hazimsizlik yaptigi icin 3 aydan sonra yedi ancak...yardimci olabildiysem ne mutlu...allah anali babali büyütsün evladini,saglikli hayirli evlat olsun...ve lütfen bizlerede dua et canimmm....görüsmek dilegiyle...

evt canım bende 17 haftalık hamileyim gaz problemnini bende çekiyorum.midemle eskiden sindirm yada herhangi bi şeyden problem hiç yaşamazken hamilelikte şikayetlerim arttı.merak etme gazlı yiyeceklerden uzak dur dr.um bana rahtlamak için soda verdi aşırı olmamk şartıyla dr.una danış onylarsa kullan yardımcı olacaktır!

bende de aynı şekilde canım ve ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum soda olabilir bak ben de duymuştum

ben daha 5 haftalık hamileyim ve özellikle yemeklerden sonra gaz sancısı oluyor. bi de ayaklarım üşüyünce çok gazım oluyor. onun için kat kat çorap giyip, kalorifere yapışık yaşıyorum. o zaman biraz rahatlıyorum. biraz erken değil mi bu belirti için

X