Düzenli Spor Yaparak Zayıflayanlar

Ama biliyo musun canım,o his spora başladıktan sonra otomatik kayboluyor.
Çizelgende kiloyla ilgili bir ibare göremedim.:1rolleyes:
Eğer kilo sorunun varsa spor yapmanı şiddetle öneririm.
Çünkü bir süre sonra üşengeçlik hissi geçiyor.
Dahası alışkanlığa dönüşüyor;sporsuz duramıyorsun.a.s.

neyse ben hemen bi tartılıyım ve çizelgemi deşişeyim kilo çizelgesi hazırlıyım en iyisi.. bu sefer kararlıyım zayıflıcam :)) mesela bugün iş çıkışı eve rabayla değşilde yürüyerek gidecem yarım saat ama yol fazla değill

kızlar yazılarınızı okudukça daha çok hırslanıyorum a.s.

benim bugün nivea body ile 18.günüm.. veee

kilo : 68 den....65 'e..

bel: 83 den......76 'ya inmiş bulunmakta

:sm_cool::sm_cool:

selicim en çokta senin mesajlarını okumak beni motive edio yerimsenibena.s.

neyse ben hemen bi tartılıyım ve çizelgemi deşişeyim kilo çizelgesi hazırlıyım en iyisi.. bu sefer kararlıyım zayıflıcam :)) mesela bugün iş çıkışı eve rabayla değşilde yürüyerek gidecem yarım saat ama yol fazla değill

Bir yerden başlamak iyidir canım.:içelim:
İlle de spor şart değil;amaç hareketli bir yaşam sürmek olmalı zaten..a.s
.

kızlar yazılarınızı okudukça daha çok hırslanıyorum a.s.

benim bugün nivea body ile 18.günüm.. veee

kilo : 68 den....65 'e..

bel: 83 den......76 'ya inmiş bulunmakta

:sm_cool::sm_cool:

selicim en çokta senin mesajlarını okumak beni motive edio yerimsenibena.s.

Çok sevindim canım.:hooray:
Aynen devaam.Şeniz

Kızlar benim annem diyet ve sporla 105 kilodan 65 kiloya düştü valla o okadar kilyo verdi ben 55 olsam yeter 14 kilo yapıştı kaldı bana.

Kızlar benim annem diyet ve sporla 105 kilodan 65 kiloya düştü valla o okadar kilyo verdi ben 55 olsam yeter 14 kilo yapıştı kaldı bana.

Hadi yaa süpermiş:1shok::hooray:
Paylaşsana canım bizimle de;mesela ne kadar zamanda,nasıl bir diyetle başardı bunu?

Bu arada kendi hesabımı yanlış yazmışım 9 kilo fazlam var 64 kilyum, hedefim 55.

Canım annem bir yılda verdi bu kiloyu. Şekeri vardı asıl amacı gözleri zarar görmesin diye başladı sonrada azmetti verdi. Çok sıkı diyet yaptı sadece sebze meyve tavuk ve etiform büsküviler varya ondan yedi. Birde müziği açıyordu dans ediyordu harekteler yaptı. Yakın mesafeleri yürürdü. Asla bir saatlik yol için arabaya binmezdi. Şekerli çay içmezdi. Sonunda verdi. Doktorları bile çok şaşırdı. Biraz karnı sarktı deri nede olsa uzun yıllar göbek vardı. Göğüslerde sarktı. Sporda yaptı ama yerleşmiş kilolar vardı nede olsa sıkılaşma tam derisi. Onlarıda estetikle toplattı. Karın derisini aldırıdı ve giöğüslerinide tplattı valla taş gibi oldu. Sanki evrim geçirmiş gibi oldu.

Bu arada kendi hesabımı yanlış yazmışım 9 kilo fazlam var 64 kilyum, hedefim 55.

Canım annem bir yılda verdi bu kiloyu. Şekeri vardı asıl amacı gözleri zarar görmesin diye başladı sonrada azmetti verdi. Çok sıkı diyet yaptı sadece sebze meyve tavuk ve etiform büsküviler varya ondan yedi. Birde müziği açıyordu dans ediyordu harekteler yaptı. Yakın mesafeleri yürürdü. Asla bir saatlik yol için arabaya binmezdi. Şekerli çay içmezdi. Sonunda verdi. Doktorları bile çok şaşırdı. Biraz karnı sarktı deri nede olsa uzun yıllar göbek vardı. Göğüslerde sarktı. Sporda yaptı ama yerleşmiş kilolar vardı nede olsa sıkılaşma tam derisi. Onlarıda estetikle toplattı. Karın derisini aldırıdı ve giöğüslerinide tplattı valla taş gibi oldu. Sanki evrim geçirmiş gibi oldu.

Vallahi bravo,maşallah annene.:nazar:
Her başarının yolu;azimden geçiyor işte..
Annenin 40 verdiğini düşünürsek, 9 kilo nedir ki be zeyhat'ım.
yerimseniben
Cidden annene bakmak bile motive eder insanı:asigim:

Evet canım haklısın zaten kızar hep bana ben bu kadar verdim sen veremiyorsun doğum bile yapamazsın diyor :)

Öncelikle madalyamı alayıım:asigim::hooray:
Ama seni de tebrik ederim, bu şekilde kilo vermeye devam edersen,tez vakitte sonuca ulaşacaksın bence.:nazar:

Evet canım,sendeki cd'den bahsediyoruz.
Yani ikimizin elindeki cd'ler aynıymış demekki:içelim:
Yaa ilk zamanlar cd gerçekten çok zoruyor insanı.
Ama ısrarla devam edersen sonuna hareket falan eklemeye başlıyorsun.Yetmiyor yani:roflol:

Dediğim gibi ilk zamanlar ısınma hareketlerini yapmamak işe yarıyor.
Mesela ısınma hareketleri yerine koşu bandıyla ısınabilirsin.yerimseniben

seli

dediğini yaptım. 26 mayıstan beri 30 dakk yürüyüp sonra cdnin ısınma bölümünü atlayıp geri kalanı yaptım. 3 gün. 29mayısta sadece yürüyebildim ama cuma günü yarım saat yürüdüm bir de cesaret geldi üstüme cdnin tamamını yaptım. ama ben 1 set az yapıyorum!

dünde çok yorgunduum sadce yürüdüm. bugün gene önce biraz yürüyüp, sonra cdyi yapmayı düşünüyorum.

alışmaya başladım. herhalde artık onlar gibi 4 set yapabilrim. yavaş yavaş artırdım. tavsiyen için teşekkür ediyorum

birde sorum olacak, hiç bir fikrin var mı? nivea cdsi ile kaç kalori yakıyoruzdur?

ben 3 aydır spor salonunda step ve fitness yapıyorum. kilo olarak çok fazla gitmedi ama, yağların eridiği ve vücudumda sıkı ve fit bir görüntü meydana geldiği kesin. geçen kış boyunca yine spora gitmiştim. çok az bir sürede 10 kilo verip, 10,ar santim incelmiştim. yazın tatil nedeniyle sporu bıraktım. yememe dikkat etsem de verdiğim kiloyu fazlasıyla geri aldım. onun için bu sefer bırakmayı düşünmüyorum. zaten spor bağımlılık ve benim tek hobim oldu.zayıf ve sağlıksız görünmektense, kiloları sporla yavaş yavaş verip fit ve sıkı görünmeyi tercih ederim. bende nivea body ile dinamik sabahlar cd,si var. sizin yazdıklarınızı okuyunca, sabah salonda sporumu yapıp, öğleden sonra da evde onu yapmaya karar verdim. sonuçları paylaşırım sizlerle.zaten çok severek yapıyordum niveanın cd sini. bence mükemmel çalıştırıyor vücudu. birde step çok iyi arkadaşlar. vücut 1 saat törpüye giriyor sanki. ben burda, sizlerle sporla ilgili paylaşımlar yapmaya devam etmek isterim. saat 9, da step için salonda olmam lazım. hazırlanayım.

SPOR SPOR SPOR SPOR SPOR SPOR:dance:

seli

dediğini yaptım. 26 mayıstan beri 30 dakk yürüyüp sonra cdnin ısınma bölümünü atlayıp geri kalanı yaptım. 3 gün. 29mayısta sadece yürüyebildim ama cuma günü yarım saat yürüdüm bir de cesaret geldi üstüme cdnin tamamını yaptım. ama ben 1 set az yapıyorum!

dünde çok yorgunduum sadce yürüdüm. bugün gene önce biraz yürüyüp, sonra cdyi yapmayı düşünüyorum.

alışmaya başladım. herhalde artık onlar gibi 4 set yapabilrim. yavaş yavaş artırdım. tavsiyen için teşekkür ediyorum

birde sorum olacak, hiç bir fikrin var mı? nivea cdsi ile kaç kalori yakıyoruzdur?

Öncelikle maşallah diyim sana.:nazar:
Evet,zamanla kesinlikle alışılıyor cd'ye.Hatta dediğim gibi üstüne hareket bile ekleyeceğin günler gelecek.yerimseniben

Şimdi kalori hesaplayıcısı olan bir sitede hesapladım:384 kalori yakıyormuşuz bu cd ile.şutarafagitti

ben 3 aydır spor salonunda step ve fitness yapıyorum. kilo olarak çok fazla gitmedi ama, yağların eridiği ve vücudumda sıkı ve fit bir görüntü meydana geldiği kesin. geçen kış boyunca yine spora gitmiştim. çok az bir sürede 10 kilo verip, 10,ar santim incelmiştim. yazın tatil nedeniyle sporu bıraktım. yememe dikkat etsem de verdiğim kiloyu fazlasıyla geri aldım. onun için bu sefer bırakmayı düşünmüyorum. zaten spor bağımlılık ve benim tek hobim oldu.zayıf ve sağlıksız görünmektense, kiloları sporla yavaş yavaş verip fit ve sıkı görünmeyi tercih ederim. bende nivea body ile dinamik sabahlar cd,si var. sizin yazdıklarınızı okuyunca, sabah salonda sporumu yapıp, öğleden sonra da evde onu yapmaya karar verdim. sonuçları paylaşırım sizlerle.zaten çok severek yapıyordum niveanın cd sini. bence mükemmel çalıştırıyor vücudu. birde step çok iyi arkadaşlar. vücut 1 saat törpüye giriyor sanki. ben burda, sizlerle sporla ilgili paylaşımlar yapmaya devam etmek isterim. saat 9, da step için salonda olmam lazım. hazırlanayım.

SPOR SPOR SPOR SPOR SPOR SPOR:dance:

Aramıza hoşgeldin Sunlight a.s.
Evet,sporsuz diyetin hiçbir işe yaramadığına çok güzel bir örnek olmuş gçen yıl verip,hemen aldığın 10 kg.
Ve kesinlikle sana katılıyorum,sporla yavaş yavaş kilo vermek çok daha mantıklı.a.s

Step konusunda bir sorum olacak: Hep derler ya,baldırlarda futbolcu kası yapıyor diye.Böyle birşey var mı?Nedense bu önyargımdan bir türlü kurtulamadım.:uhm:

Paylaşımlarını zevkle bekleriz arkadaşım.:hooray:

bende devam edıyorum hala şimdi gunde 45 dk eliptik bisikkletle spor yapıyorum artı 20 dk bazı hareketleri bakalım sonuc ne olacak

Aramıza hoşgeldin Sunlight a.s.
Evet,sporsuz diyetin hiçbir işe yaramadığına çok güzel bir örnek olmuş gçen yıl verip,hemen aldığın 10 kg.
Ve kesinlikle sana katılıyorum,sporla yavaş yavaş kilo vermek çok daha mantıklı.a.s

Step konusunda bir sorum olacak: Hep derler ya,baldırlarda futbolcu kası yapıyor diye.Böyle birşey var mı?Nedense bu önyargımdan bir türlü kurtulamadım.:uhm:

Paylaşımlarını zevkle bekleriz arkadaşım.:hooray:[/QUOTE

hoşbulduk seliciğim:1hug:. evet sporsuz diyet olmuyor. zayıflama süreinde vücudun diri ve fit kalması, sarkmaması için spor şart. birde spor müthiş sağlık katıyor bence vücuda. bence bütün bayanlar spor yapmalı ve sporu sevmeli.:dance:
seliciğim, stepin bana öyle bir yan etkisi olmadı. yarım saat step tahtasında step hareketleri yapıyoruz, yarım saatte minderde bacak,kalça,ve karın eritme hareketleri yapıyoruz. benim vücudumun törpüsü step.:teytey:
sporun her türlüsü bence mükemmel. hiçbirşey yapılmasa bile, yürüyüş yapmak şart.:nazar:

Merhaba kızlar benim bacaklarımda varisler çıkmaya başladığı için doktora gidene kadar twvist-shape yi 3-4 gün bırakmıştım. Neyseki dün doktora sordum üstelik tavsiyede etti çok sevindim bırakmak zorunda kalmayacağım için.

kızlar ben regl olduğum için sporu erteledim 3 gündür..

9 mayıs ta başladım nivea body e ..

bugün 26. günüm...
diet yapmadım sadece öğle yemeklerinin azalttım.. bazende nivea body i günde iki kez yaptım..görünüş olarak bayağa inceldim eskiye nazaran sırnaşık şey

ve44 bedenden 42 bedene düştüm..

kilo :68 den 66 ya (bazen 65 naniknanik)

bel : 83 ten 76 ya indi

1 ay daha devam edeceğim bakalım ..şu kilolardan bi kurtulsam..göbek çok fazlalık duruyo senağlama

hoşbulduk seliciğim:1hug:. evet sporsuz diyet olmuyor. zayıflama süreinde vücudun diri ve fit kalması, sarkmaması için spor şart. birde spor müthiş sağlık katıyor bence vücuda. bence bütün bayanlar spor yapmalı ve sporu sevmeli.:dance:
seliciğim, stepin bana öyle bir yan etkisi olmadı. yarım saat step tahtasında step hareketleri yapıyoruz, yarım saatte minderde bacak,kalça,ve karın eritme hareketleri yapıyoruz. benim vücudumun törpüsü step.:teytey:
sporun her türlüsü bence mükemmel. hiçbirşey yapılmasa bile, yürüyüş yapmak şart.:nazar:

Sağol canımcım,bilgiler için.:)
Aslında step gerçekten de çok terletiyordur insanı.Olmazsa onu da deneriz.:içelim:
Aslında yürüyüş konusunda da çok haklısın,üstelik yürüyüş çok ta zevkli birşey..
Bizim buralarda sabah akşam yürüyor herkes.
Ama ben kızımdan dolayı yapamıyorum maalesef..
Ben de evde yapıyorum işte bişeyler..yerimseniben

Merhaba kızlar benim bacaklarımda varisler çıkmaya başladığı için doktora gidene kadar twvist-shape yi 3-4 gün bırakmıştım. Neyseki dün doktora sordum üstelik tavsiyede etti çok sevindim bırakmak zorunda kalmayacağım için.

Evet yaa,dikkkatimi çekiyor doktorlar bu twist-shape'i çok tavsiye ediyorlar.
Bir ben zevk alamadığım için kullanmıyorumdur herhalde.:eek:
Hem sporun neye zararı görülmüş ki zaten;ayakta durmaktan olmuştur o varisler:)))

kızlar ben regl olduğum için sporu erteledim 3 gündür..

9 mayıs ta başladım nivea body e ..

bugün 26. günüm...
diet yapmadım sadece öğle yemeklerinin azalttım.. bazende nivea body i günde iki kez yaptım..görünüş olarak bayağa inceldim eskiye nazaran sırnaşık şey

ve44 bedenden 42 bedene düştüm..

kilo :68 den 66 ya (bazen 65 naniknanik)

bel : 83 ten 76 ya indi

1 ay daha devam edeceğim bakalım ..şu kilolardan bi kurtulsam..göbek çok fazlalık duruyo senağlama

Canımcım,açıkçası zaman-kilo orantısına bakınca biraz az vermişsin gibi duruyor ama incelme açısından gayet iyisin bence.
Hem diyette yapmıyorum diyorsun.
En sağlamı zaten yavaş yavaş kilo vermek olduğuna göre..
Aynen devam..:nazar:

sporcular:dance:, sabah sıkılaştırıcı kremimi sürüp, termal sauna şortumu giyip,1 saat step, 1 saat fitness, 1 saat yürüyüş yapıp geldim. adananın sıcağında hala buram buram terlemeye devam ediyorum. spor yaparken çok rahatlıyorum ve günüm de çok güzel geçiyorsırnaşık şey. ben alnımın teriyle zayıflayıp, ilerde dimdik duran bir yaşlı bayan olmak için sporu hayatımdan hiç çıkarmayacağım.:teytey:
seliciğim sana da yorumların için ayrıca teşekkür ediyorum.:nazar:

Canımcım,açıkçası zaman-kilo orantısına bakınca biraz az vermişsin gibi duruyor ama incelme açısından gayet iyisin bence.
Hem diyette yapmıyorum diyorsun.
En sağlamı zaten yavaş yavaş kilo vermek olduğuna göre..
Aynen devam..:nazar:

evet seli cim yaa...kilo olarak az verdim belim inceldi bayağa ama senağlama

baskül 66 da takıldı kaldı :bbo:

X