Düzenli Spor Yaparak Zayıflayanlar

Selicim bende çok az vardı varis twist-shape kullanmaya başlayınca çok ağırı yaptı ve diğer damarlarda belirginleşmeye başladı. Aynı zamana denk geldi bende şüphelendim bıraktım. Ama faydalışmış bakalım tekrar başlayacağım.

sporcular:dance:, sabah sıkılaştırıcı kremimi sürüp, termal sauna şortumu giyip,1 saat step, 1 saat fitness, 1 saat yürüyüş yapıp geldim. adananın sıcağında hala buram buram terlemeye devam ediyorum. spor yaparken çok rahatlıyorum ve günüm de çok güzel geçiyorsırnaşık şey. ben alnımın teriyle zayıflayıp, ilerde dimdik duran bir yaşlı bayan olmak için sporu hayatımdan hiç çıkarmayacağım.
seliciğim sana da yorumların için ayrıca teşekkür ediyorum.:nazar:
Ne diyim sana Sunlight'çım.sırnaşık şey
Sen bu gidişle tez vakitte verirsin o kiloları.
Maşallah,maşallah:nazar:

evet seli cim yaa...kilo olarak az verdim belim inceldi bayağa ama senağlama

baskül 66 da takıldı kaldı

Üzülücek bişey yok canımcım yaa.:teselli:
Sen yeter ki kararlı ol ve vazgeçme.
Ayrıca bende de aynı şey olmuştu ilk zamanlar.6 hafta diyetiyle 6.5 kg verdikten sonra 1 ay kadar rejim yapamadım.Kilo da veremedim.Ama sporu bırakmadığım için santim santim küçüldüğümü görüyordum mezuramda.
Yani bence aslında tartıya değil;mezuraya göre ölçmek lazım kilo kaybını.yerimseniben

Selicim bende çok az vardı varis twist-shape kullanmaya başlayınca çok ağırı yaptı ve diğer damarlarda belirginleşmeye başladı. Aynı zamana denk geldi bende şüphelendim bıraktım. Ama faydalışmış bakalım tekrar başlayacağım.

Hep derler ya varisler sporla değil;ayakta durmakla artar.
Ama şu da var,o alette ciddi yoruyor kasları.
Ne bileyim biraz varislerine olumsuz etkisi olmuş ta olabilir.
Gerçi doktor alakası yok demiş ama.fisfisfis
Sen biraz daha yap bakalım,umarım doktor haklı çıkar.:1hug:

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza düzenli spor yapmaya başladım bende aynı zamanda diyet değilde sağlıklı besleniyorum diyebilirim bakalım kilo verebilecek miyim aslında o kadar da önemli değil kilo vermek sağlıklı beslenmek ve spor yapmak çok mutlu ediomuş beni onu farkettim ''yaşasın spor!'' diyeyim o zaman :))

hoşgeldiniz...evet gerçekten süper bişey spor...

bugün sporla 31. günüm ...veeeee

kilom : 65

bel : 74 cm :hooray:

seli cim bunda seninde payın büyük...

kızlar haydi hep birlikte kilo verip incelmeye tam gaz devaaaaaaaaaaam yerimseniben:sm_cool:

Kızlar varya vucutumda benim zayıflamamı istemiyor. Hadi varise iyi geliyormuş deyip spora başlayacakken bu kezd kist varmış o patladı istirahat şart dedi doktorlar. Bakalım kaç gün daha ara vermek durumda kalacağım. Ama alet yatak odamda ayağımın altında başka yerede koymuyorum şevkim kırılmasın diye.

Kızlar varya vucutumda benim zayıflamamı istemiyor. Hadi varise iyi geliyormuş deyip spora başlayacakken bu kezd kist varmış o patladı istirahat şart dedi doktorlar. Bakalım kaç gün daha ara vermek durumda kalacağım. Ama alet yatak odamda ayağımın altında başka yerede koymuyorum şevkim kırılmasın diye.

Ne kisti canım yaa?:1shok:
Hayırdır,nasıl patladı ki?benneyaptımki
Çok çok geçmiş olsun bu arada.
Herşeyin başı sağlık..Sağlığın bozulmasın da gerisi kolay.:1hug:

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza düzenli spor yapmaya başladım bende aynı zamanda diyet değilde sağlıklı besleniyorum diyebilirim bakalım kilo verebilecek miyim aslında o kadar da önemli değil kilo vermek sağlıklı beslenmek ve spor yapmak çok mutlu ediomuş beni onu farkettim ''yaşasın spor!'' diyeyim o zaman :))

Hoşgeldin hukukçu arkadaşım.a.s.
Yaa geçenlerde tesadüfen "Zayıflama diyetleri çöpe"isimli bi bloğa ratladım.Aslında bir kitap ismiymiş bu ve sitede bu kitabı e-kitap olarak okuyabiliyorsun.
Kitabı bayağı bir okudum ve o kadar mantıklı geldi ki yazılan şeyler.
Ana fikir:Asla diyet yapmayın.Her diyetin sonunda mutlaka daha fazla kilo alırsınız.Çünkü beyin kısıtlanmaya gelemez.Beyni kısıtlayıp,korkuttukça dengeniz bozulur ve yemek bağımlısı olursunuz gibi şeyler yazıyordu,aklıma o geldi..
Yani en sağlıklısını yapıyorsun canım.Yavaş yavaş ama mutlaka spor yaparak kilo vermek lazım.:içelim:
Ve dediğin gibi spor,insanı inanılmaz mutlu ediyor.:sm_cool:

hoşgeldiniz...evet gerçekten süper bişey spor...

bugün sporla 31. günüm ...veeeee

kilom : 65

bel : 74 cm :hooray:

seli cim bunda seninde payın büyük...

kızlar haydi hep birlikte kilo verip incelmeye tam gaz devaaaaaaaaaaam yerimseniben:sm_cool:

Tebrik ederim canım.:hooray:
İncelmeye devaam:nazar::sm_cool:
Sağol canımcım.Şeniz

Ne kisti canım yaa?:1shok:
Hayırdır,nasıl patladı ki?benneyaptımki
Çok çok geçmiş olsun bu arada.
Herşeyin başı sağlık..Sağlığın bozulmasın da gerisi kolay.:1hug:

Çok sağol canım gece ansızın oldu. Yumurtalık kistiymiş iç kanmada geçirdim hastanede yattım ama daha iyiyim şimdi kontrollere gidip geliyorum. Düzeleyim aynen devam.

teşekkür ederim seli:içelim: bir avukatın yanında çalışmaya başladım biraz zor oluyo sabahları kalk spor yap falan neyseki vazgeçmedim arkadaşım darısı tüm çalışma hayatına benim gibi yeni atılanlara ve tüm çalışanlara :icecream: a.s.

meraabaa ben de geldim spor yaparak gercekten cok iyi sonuclar alınıyo..ben de tekrar spora baslıycam yeni iyi oldu bu grubu gördugum..önumuzdeki hafta baslıyorum ve kilo da vericem cok kararlıyım...Sağlıklı olmak için de bişiler yapmak lazım diye cok katı bi diyet yapmıycam

hadi bakalım ben kac kilo vericem:)))

Çok sağol canım gece ansızın oldu. Yumurtalık kistiymiş iç kanmada geçirdim hastanede yattım ama daha iyiyim şimdi kontrollere gidip geliyorum. Düzeleyim aynen devam.

Valla zeyhat,en korktuğum şey biliyo musun bu kist olayları falan..Alt kattaki komşum daha yeni ameliyatla kocaman ur aldırdı.Resmen sezeryan geçirdi kadın..Tekrar tekrar geçmiş olsun canımcım.Şeniz

teşekkür ederim seli:içelim: bir avukatın yanında çalışmaya başladım biraz zor oluyo sabahları kalk spor yap falan neyseki vazgeçmedim arkadaşım darısı tüm çalışma hayatına benim gibi yeni atılanlara ve tüm çalışanlara :icecream: a.s.

İşin hayırlı olsun canım..
İşe yeni başladığına göre eminim ki bu tempo değişikliği sana otomatik kilo verdirecek zaten.:hooray:
Bi de sabahları spor yapmaktan vazgeçmezsen ttam gaz gider bütün fazlalıklar.a.s.

meraabaa ben de geldim spor yaparak gercekten cok iyi sonuclar alınıyo..ben de tekrar spora baslıycam yeni iyi oldu bu grubu gördugum..önumuzdeki hafta baslıyorum ve kilo da vericem cok kararlıyım...Sağlıklı olmak için de bişiler yapmak lazım diye cok katı bi diyet yapmıycam

hadi bakalım ben kac kilo vericem:)))

Hoşgeldin melisçim.a.s.
Katı bir diyet yapmaman bence de çok mantıklı.En kısa zamanda kilo vermeni ve diliyor ve sonuçları paylaşmanı bekliyoruz.:1hug:

Hehe..Geleyim kendime.:1rolleyes:
Valla kızlar ben bu ara ciddi şeklide saldım kendimi.
Çünkü hava felaket sıcak,nem oranı çok yüksek.
Ve benim evim de sabahları inanılmaz güneş alıyor..
İşte ben nivea cdsini sabahları yapıyordum ya,şimdi sıcaklardan dolayı maalesef yapamıyorum.:çok üzgünüm:

Açıkçası bunda nasıl olsa kilo verdim,forma girdim şımarıklığının da etkisi büyük.:eek:
Bu ara tek aktivitem kızımı gezdirmek için yaptığım yürüyüşler.
Hee,bi de burda oyun kulübünde sabah-akşam oyun oynuyorum,onu da sayayım bari.:roflol:
Acilen toparlanmam lazım biliyorum..Yoksa geri gelecek kilolar,ona yanıyorum.
Hepimize bol sporlu günler dilerim.a.s.

selicim çok haklısın...sıcaklarda başlayınca ,spor yapmak işgence haline geldi..

ama sen azimlisin...senin salacağını sanmıyorum kendini a.s

ben kendimi mecbur tuttum hergün sporu aksatmadan yapmaya çalışıyorum...

hiç diet yapmadığım için sanırım...kilo ve bel den daha hala istediğim kadar veremedim..

bugün nivea body ile 42. günüm...

bel: 83 ten 73 e

kilo: 68 den 65 e

zorundaan inebildi kafamçokkarıştı...

ama belimin inceldiği çok belli oluyo aynaya bakmak ta hoşuma gidiyo artık sırnaşık şey

hedefim 60 kilo...arkadaşımın düğünü 31 ekim ...o zamana kadar verebilirmiyim acaba :eek:

*Seli* cook tesekkur ederim... Ama başlayamadım spora daha:KK43:( Yürüyüşü yapiim dedim ama hava çok sıcak...Dikkat de etmek lazım yaa perşembe gunu fena sıcakalar geliyomus...
Spora başlauyamadım amaaa yediklerime iyice dikkat etmeye başladım..Zaten hava da saolsun ağır seyler yenmiyo:))
kimse de kalmasın ölee yook hadi bakalım hep beraber spora gidicez:))

mavi gecee seni de kutlamak istiyorum beden ölcundeki incelmelerden doalyı...

Sakıncası yoksa spor olarak ne yaptıgını söyler misin??

biraralar bende spor salonuna gidiyordum sertleşmiştim,şimdilerde kilom aynı fakat vucudum gevşedi.

ya kıslar ben bişey danışıcam size.
geçen sene bu zamanlar inanmazsınız 49 kiloydum.
şimdi 58 59 arası gidip geliyorum.
göbeğim var böle çıkıyo.
psikolojim bozuldu sanırım.

yemicem diyorum tutamıyorum kendimi.
lütfen bi öneri...

X