Kasik agrisi ve kist?

yumyum'cum anladim canim. Yani yumurtalar bi turlu catlayamiyor kisaca. Bende adacayini duydum. burda marketlerde yok ne yazikki. bugun internetten turk marketinden siparis ettim bende. deneyecegim bakalim. yumurtlama gunune yaklastiginda iciyorsun sanirim. bende oyle yapayim. peki canim yumurtlama zamanindayken o yumurta aki gibi olan siviyi goruyormusun hic? yani o varsa yumurtlama olmustur diyorlar.

Ya Ben Geçen Ay Dr Gittim Ultarsonda Falan Bakildi Genel Muaynede Ama Bişey Demedi Dr Ama Benim Adetlerimde Belimde Falan Ağri Oluyo Olsa Dr Derdi Heralde Dimi:KK43:

Ya Ben Geçen Ay Dr Gittim Ultarsonda Falan Bakildi Genel Muaynede Ama Bişey Demedi Dr Ama Benim Adetlerimde Belimde Falan Ağri Oluyo Olsa Dr Derdi Heralde Dimi:KK43:

doktor ultrasonla baktiysa o zaman gorurdu canim ve sana soylerdi. bazen goremiyorlar tabi baska doktora gitmek zorunda kaliyorsun ama bence endise edecek bi durum yok.

canım sanırım oluyor bi araştır istersen nette daha iyi bilgi alırsın ben araştıra araştı ra baya bi bilgi sahibi oldum yakında dr olacam ay az kaldı

Slm canim aynen oyledir bu seneler icinde jenekoloji dr olmaya az kaldim diyorum 10 senedir ugras dur artik istersen de istemesen de kendin arastirmaya baslarsin. Bi rseferinde ambulans cagirdik goturmessek olmas dedi hastaneye kaldirildim.Urolojiyle ilgili sorun dedi ben de dr hayir ya kist yada usutmusum ikisinin biri dedim cook kizdi allah allah kendin bilirmissin de ne diye geldin diyor?

Ben de senelerce ayni sorunlari yasiyorsan artik ogreneceksin diyorum. Aynen oyledir follikular kistini soruyorsaniz rahim disari cikacak gibi argi olur. bacaklara vurmas.Sancili olur.gecmis olsun herkeze

yumyum'cum anladim canim. Yani yumurtalar bi turlu catlayamiyor kisaca. Bende adacayini duydum. burda marketlerde yok ne yazikki. bugun internetten turk marketinden siparis ettim bende. deneyecegim bakalim. yumurtlama gunune yaklastiginda iciyorsun sanirim. bende oyle yapayim. peki canim yumurtlama zamanindayken o yumurta aki gibi olan siviyi goruyormusun hic? yani o varsa yumurtlama olmustur diyorlar.

evet canım zaten bu adaçayını içtiğin zaman akıntın geliyor ama yumurtlama zamanındaki akıntı başka oluyor benim akıntı normol bakalım daha catlamadı belkide ilaçla çatlama olduğu zaman o akıntıyı görüyordum uzuyorda çatlama olduğu zaman ama daha buay görmedim canım bence iç yumurtlama zamanı geldiğinde bırak sadece adetinin 3. günü başla ne zaman yumurtlaman oluyorsa o zaman bırak canım düşüğe sebep oluyormuş c yumurtlama gününe kadar içiyorsun bide eğer hamilelik olmazsa adetin geldiği zaman yine 3 . günü başla içmeye

yumyum'cum tamam canim adacayini yapacagim. dedigin hepte icmemek lazim. adet olduktan sonra icmek lazim 3-5 gun.ben o akintiyi her ay goruyorum yumurtlama zamani. iyibisey sanirim. kist olustuysa ve yumurtlamaya engel olacaksa bu ay regl olduktan sonra takip edeyim bari o akintiyi yine.

evet canım o akıntı iyi bişey tam bilmiyorum ama ya yamurtladıktan sonra geliyor yada yumurtlmaya yakın biraz önce bendende geldi öyle bişey ama inş çatlamıştır yaha catlayacaktır ay inş şimdide karnımın alt kısmında göbeğimin hemen altında bi şişlik gibi bişey var ya ne olabilirki

evet canım o akıntı iyi bişey tam bilmiyorum ama ya yamurtladıktan sonra geliyor yada yumurtlmaya yakın biraz önce bendende geldi öyle bişey ama inş çatlamıştır yaha catlayacaktır ay inş şimdide karnımın alt kısmında göbeğimin hemen altında bi şişlik gibi bişey var ya ne olabilirki

canim insallah yumurtlamadan dolayi olusan bi sikinliktir. insallah catlamistir yumurta. :emir_bebek: akintinin gelmeside iyi olmus. hadi insallah tutar bu ay yaa.

merhaba aynı şikayetlerle ben de 1 ay önce karşılaştım gün içinde ağrıdan(sol kasığımda)ikibüklüm kalıyordum doktor 3cm çapında yumurtanın çatlayamamasından oluşan kist tespit etti.1 ay ilaç kullandım yasmin ve adet söktürücü geçen ay adet olduğumda ağrıdan bayılmışım çok kötü oldum ama bu ay ağrısız geçti dün kontrole gittim geçmiş 3 ay daha yasmine devam edicem düzenlenmesi için.kısacası korkulacak bişi yok bu durumlar her 5 kadından 2sinde oluyormuş ve bünye tekrarlayabiliyormuş bazı kadınlar hissetmiyormuş kendiliğinden atılıyormuş kendini üzme:) geçmiş olsun

canım o tarz ağrılar zaman zaman bende de oluyor ama doktora göründüğüm zaman herhangi bi kist var falan demedi benim de aklıma geliyordu kist olup olmadıgı ama hiçbişey çıkmadı..üşüttüğüm zaman ağrı yapıyor sanırım..bi de ben de sürekli olarak ve de maalesef idrar yolları enfeksiyonu olduğu için de oluyor olabilir..endişe etme kötü bişey değildir inşallah..sevgilerle..

Rockwell merhaba,ABD yasiyorsun sanirim bende ABD yasiyorum.Hangi state oldugunu bilmiyorum ama,burada da Adacayi var marketlerde baharatlarin oldugu kisimlarda "Ground sage" olarak satiliyor istersen Carnival'da 'dry sage leaf' olarakta satiliyor fiyati oldukca da uygun meksikali'lar bazi salatalinda kullaniyorlar.Saygiyla.

Rockwell merhaba,ABD yasiyorsun sanirim bende ABD yasiyorum.Hangi state oldugunu bilmiyorum ama,burada da Adacayi var marketlerde baharatlarin oldugu kisimlarda "Ground sage" olarak satiliyor istersen Carnival'da 'dry sage leaf' olarakta satiliyor fiyati oldukca da uygun meksikali'lar bazi salatalinda kullaniyorlar.Saygiyla.

Canim cok tesekkurler bilgiler icin. Ben Floridadayim. carnical diye bi alisveris merkezi yok ama ne demek istedigini anladim. international food olan kisma gitsem bulurum herhalde. Burda Publix falan var satilir buyuk ihtimalle. Bugun internetten siparis verdim has be has adacyimizi o bitsin burdaki marketten alirim canim. Sen hangi eyalettesin?

canım o tarz ağrılar zaman zaman bende de oluyor ama doktora göründüğüm zaman herhangi bi kist var falan demedi benim de aklıma geliyordu kist olup olmadıgı ama hiçbişey çıkmadı..üşüttüğüm zaman ağrı yapıyor sanırım..bi de ben de sürekli olarak ve de maalesef idrar yolları enfeksiyonu olduğu için de oluyor olabilir..endişe etme kötü bişey değildir inşallah..sevgilerle..

Cok tesekkurler canim. bugun itibariyle agrim azaldi. belkide dedigin gibi zaman zaman olabilecek agrilar. ama devam ederse veya siddetlenirse doktora gorunecegim.

Canim cok tesekkurler bilgiler icin. Ben Floridadayim. carnical diye bi alisveris merkezi yok ama ne demek istedigini anladim. international food olan kisma gitsem bulurum herhalde. Burda Publix falan var satilir buyuk ihtimalle. Bugun internetten siparis verdim has be has adacyimizi o bitsin burdaki marketten alirim canim. Sen hangi eyalettesin?

Ben Texas'ta yasiyorum,tahmin edersin burada hispanic cok o yuzden bu tur seyleri rahat buluyorsun, bence de mutlaka bulabilirsin florida'da birde India'lilarin selection'da bulanabilir diye tahmin ediyorum. bu arada gecmis olsun.

Cok tesekkurler canim. bugun itibariyle agrim azaldi. belkide dedigin gibi zaman zaman olabilecek agrilar. ama devam ederse veya siddetlenirse doktora gorunecegim.

canım senin ağrıların süreklimi devam ediyor benim sadece arada ağrıyor sadece 2 defa çok sancılı ağrıdı

canım senin ağrıların süreklimi devam ediyor benim sadece arada ağrıyor sadece 2 defa çok sancılı ağrıdı

Yumyum'cum canim dun aksam hic agrim olmadi. masallah diyeyim. Cok guzel uyumusum. Sol kasigimda ara ara bi sizi var simdi ama ayni zamandada adetimde yaklasiyor. yani artik o yuzden hafif bi sizi var.

Ben Texas'ta yasiyorum,tahmin edersin burada hispanic cok o yuzden bu tur seyleri rahat buluyorsun, bence de mutlaka bulabilirsin florida'da birde India'lilarin selection'da bulanabilir diye tahmin ediyorum. bu arada gecmis olsun.

Aslinda uzak degiliz. Burasida cok ispanyollarla dolu. Yani puerto Rico'lu ve Cuba'li falan. Teksas'ta cok sicak olur demi ya? biktim bu sicaktan inanki. Ben esimle 2 ay sonra falan sanirim teksasa geliyoruz is icin. 2 haftaligina. Lackland diye bi yere. Bi nehir gibi bisey varmis yaninda restoranlar varmis nehir boyunca. Guzel mi oralar canim eglenirmiyim sence?

dün akşam dr gittim ağrılarımdan bahsettim vajinal muayenede baktı enfeksiyon ve iltihap yok rahimağzında yarada yok dedi. bu ağrıların kaslardan, bel fıtığı düzleşmesi tarzı rahatsızlıklarda bazen kasığa vurabiliyor dedi. dr muayene ol bence iltihap enfeksiyon varsa ilaç verir

arkadaşlar geçen gece bende acile gittim bu sancı yüzünden acilde bişi anlamadılar daha sonra kendi dr um yumurtalıklarımın çatlıyo olabileceğini söyledi 9 aydır evliyim 2 aydır yumurta uyarıcı kullanıyorum umarım bu kez hamileyimdir. sizde eğer korunmuyosanz belki ondandır adet kanamasının 9-15.günleri arası ise büyük ihtimalle yumurta çatlıyodur geçmiş olsun hadi hayırlısı:teselli:

X