Kasik agrisi ve kist?

Aslinda uzak degiliz. Burasida cok ispanyollarla dolu. Yani puerto Rico'lu ve Cuba'li falan. Teksas'ta cok sicak olur demi ya? biktim bu sicaktan inanki. Ben esimle 2 ay sonra falan sanirim teksasa geliyoruz is icin. 2 haftaligina. Lackland diye bi yere. Bi nehir gibi bisey varmis yaninda restoranlar varmis nehir boyunca. Guzel mi oralar canim eglenirmiyim sence?

Ya,evet buralar da cok sicak oluyor 105'lere kadar cikiyor.Sicak konusun da al bendende o kadar Allah'tan bu sene yine iyi gidiyor.Valla acikcasi ben Texas'i seviyorum. Diger state'lere gore daha sakin ve cok genis arazileri var.Iyi vakit gecirebilecigini dusunuyorum.Birde diger statelere gore daha uygun fiyatlari. Tx. iyi vakit gecirmen dilegiyle.

Ya,evet buralar da cok sicak oluyor 105'lere kadar cikiyor.Sicak konusun da al bendende o kadar Allah'tan bu sene yine iyi gidiyor.Valla acikcasi ben Texas'i seviyorum. Diger state'lere gore daha sakin ve cok genis arazileri var.Iyi vakit gecirebilecigini dusunuyorum.Birde diger statelere gore daha uygun fiyatlari. Tx. iyi vakit gecirmen dilegiyle.

Tesekkurler canim bilgiler icin. Insallah guzel vakit geciririz. teksasta pek turk oldugunu sanmiyorum. var mi senin cevrende? Benim burd birkac arkadas var turk.

dün akşam dr gittim ağrılarımdan bahsettim vajinal muayenede baktı enfeksiyon ve iltihap yok rahimağzında yarada yok dedi. bu ağrıların kaslardan, bel fıtığı düzleşmesi tarzı rahatsızlıklarda bazen kasığa vurabiliyor dedi. dr muayene ol bence iltihap enfeksiyon varsa ilaç verir

Cok tesekkurler canim. 2 gundur biraz hafifledi agri ama hala var yani hissedebiliyorum randevum 1 ay sonraya kaldi doktor yokmus ama kotulesirse acile goturecek esim oyle konustuk. allah kimseye vermesin cok kotu bi agri tuttugu zaman. doktor dogru soylemis olabilir unku kas gevsetici ictim ve duzeldim. a.s.

arkadaşlar geçen gece bende acile gittim bu sancı yüzünden acilde bişi anlamadılar daha sonra kendi dr um yumurtalıklarımın çatlıyo olabileceğini söyledi 9 aydır evliyim 2 aydır yumurta uyarıcı kullanıyorum umarım bu kez hamileyimdir. sizde eğer korunmuyosanz belki ondandır adet kanamasının 9-15.günleri arası ise büyük ihtimalle yumurta çatlıyodur geçmiş olsun hadi hayırlısı:teselli:

Evet canim bende korunmuyorum. hamilelikte boyle agrilari oldugunu duymustum ama hep anki ilerki aylarda olur gibi gelmisti. haiyirlisneyse o olsun diyelim. tesekkurler.a.s.

bluebonnet canim peki buradaki doktor ve hastahane duzeniyle ilgili ne dusunuyorsun? istedigin treatment'i alabiliyormusun? ben hic memnun degilim.

bluebonnet canim peki buradaki doktor ve hastahane duzeniyle ilgili ne dusunuyorsun? istedigin treatment'i alabiliyormusun? ben hic memnun degilim.

Acikcasi rockwell bende ilk sene hic memnun degildim.Ama ilk geldigim sene dogal olarak biraz dil sikintimda vardi.Ve doktorlardan istedigim aciklamayi alamiyordum kendime gore ve tum saglik problemi icin Tr.gittimde giderim diyordum.Su anda oldukca memnunum acikcasi fakat bildigin gibi Tr.gore cok pahali.Fakat gelismis bir ulke burada tip oldukca iyi acikcasi doktor seciminde genelde Beyazlari tercih etmiyorum,uzakdogulu ve indialilar daha iyi oldugunu dusunuyorum ve uzakdogulular alternatif tiptan cok fazla faydaliniyorlar bu da hosuma gidiyor acikcasi.( Buradaki doktorlari bilgi almak icin zorlamak gerekli:)))

Acikcasi rockwell bende ilk sene hic memnun degildim.Ama ilk geldigim sene dogal olarak biraz dil sikintimda vardi.Ve doktorlardan istedigim aciklamayi alamiyordum kendime gore ve tum saglik problemi icin Tr.gittimde giderim diyordum.Su anda oldukca memnunum acikcasi fakat bildigin gibi Tr.gore cok pahali.Fakat gelismis bir ulke burada tip oldukca iyi acikcasi doktor seciminde genelde Beyazlari tercih etmiyorum,uzakdogulu ve indialilar daha iyi oldugunu dusunuyorum ve uzakdogulular alternatif tiptan cok fazla faydaliniyorlar bu da hosuma gidiyor acikcasi.( Buradaki doktorlari bilgi almak icin zorlamak gerekli:)))

Canim son cumlene kesinlikle katiliyorum. Doktorun agzindan lafi kerpetenle aliyorum. bide gordugum kadariyla teshis koymaktan korkuyorlar. hep gecistirmeye calisiyorlar. ben randevu almak icin falan cok bekliyorum. en az 1 ay. kendi kafamiza gore de gidemiyoruz. Esim polis onun devlet sigortasinin belirledigi yerlere gidebiliyoruz ama genelde bende senin gibi tr'de gidiyorum. ne kadarda bir ucuyorsun tr ye?

Canim son cumlene kesinlikle katiliyorum. Doktorun agzindan lafi kerpetenle aliyorum. bide gordugum kadariyla teshis koymaktan korkuyorlar. hep gecistirmeye calisiyorlar. ben randevu almak icin falan cok bekliyorum. en az 1 ay. kendi kafamiza gore de gidemiyoruz. Esim polis onun devlet sigortasinin belirledigi yerlere gidebiliyoruz ama genelde bende senin gibi tr'de gidiyorum. ne kadarda bir ucuyorsun tr ye?[/QUOT

Biz malesef ozele gidiyoruz o yuzden 1 gun oncesinden randevu almak yeterli oluyor da,Senin esin buranin vatandasi saglik sartlarinin buranin vatandasi icin daha uygun oldugunu dusunuyordum.Kesinlikle oyle Dr. ilac vermeye cok korkuyor. Ilk geldigim sene 2 kere gitmistim, ama gecen sene 1 defa gittim.Bu sene gidemeyiz sanirim is degistirdim malesef:KK43:( sen ne kadar da gidiyorsun?

Biz malesef ozele gidiyoruz o yuzden 1 gun oncesinden randevu almak yeterli oluyor da,Senin esin buranin vatandasi saglik sartlarinin buranin vatandasi icin daha uygun oldugunu dusunuyordum.Kesinlikle oyle Dr. ilac vermeye cok korkuyor. Ilk geldigim sene 2 kere gitmistim, ama gecen sene 1 defa gittim.Bu sene gidemeyiz sanirim is degistirdim malesef:KK43:( sen ne kadar da gidiyorsun?[/QUOTE]

Yok canim vallahi vatandas falan fark etmiyor burda cunku Florida cok kalabalik. heryerde sira var. Bende gecen sene gittim 1 kez yani 3 senede toplam 1 kez. cok pahali canim yaa gidilcek gibi degil. nerde calisiyorsun? Ben evdeyim.

Biz malesef ozele gidiyoruz o yuzden 1 gun oncesinden randevu almak yeterli oluyor da,Senin esin buranin vatandasi saglik sartlarinin buranin vatandasi icin daha uygun oldugunu dusunuyordum.Kesinlikle oyle Dr. ilac vermeye cok korkuyor. Ilk geldigim sene 2 kere gitmistim, ama gecen sene 1 defa gittim.Bu sene gidemeyiz sanirim is degistirdim malesef:KK43:( sen ne kadar da gidiyorsun?

Yok canim vallahi vatandas falan fark etmiyor burda cunku Florida cok kalabalik. heryerde sira var. Bende gecen sene gittim 1 kez yani 3 senede toplam 1 kez. cok pahali canim yaa gidilcek gibi degil. nerde calisiyorsun? Ben evdeyim.[/QUOTE]

Haklisin valla cok pahali fakat ailelerimiz Tr'de.ozluyoruz. Ben onceleri ilkokulda calistim Teacher assistan diyorlar bilirsin,simdi kendi bransimda calismaya basladim cok sukur.

Yok canim vallahi vatandas falan fark etmiyor burda cunku Florida cok kalabalik. heryerde sira var. Bende gecen sene gittim 1 kez yani 3 senede toplam 1 kez. cok pahali canim yaa gidilcek gibi degil. nerde calisiyorsun? Ben evdeyim.

Haklisin valla cok pahali fakat ailelerimiz Tr'de.ozluyoruz. Ben onceleri ilkokulda calistim Teacher assistan diyorlar bilirsin,simdi kendi bransimda calismaya basladim cok sukur.[/QUOTE]

isin cok guzelmis canim. burda hayat zor. napalim idare ediyoruz iste.

canım anne olabilirsin ondan kaynaklanmaz en fazla çikolata kisti yumurtalığa yapışır ise engel oluyo..o zman da eğer çikolata kisti ise incelndi ise aldırmanı şiddetle tavsiye ederim..korkulucak bişyde yok..arkdaşımnda vardı yeni aldırdı bekar üstelik..:KK19:

X