Aşılama Aşilama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

XOXZLEMXIXMSXIXN

MELEĞİM UÇTU GÖKYÜZÜNE
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
850
1
40
Merhaba Arkadaşlar.bende önümüzdeki Ay Aşilama Yaptiracam.ama Ilk Seferde Fazla şans Yok Anladiğima Göre.allah Herkese Hayirli Evlatlar Nasip Etsin.

canım allah yardımcın olsun.bende önümüzdeki aylarda
kendimi hazır hissedince yaptırcam inşallah.canım ümidini
kırma.ilk denemede hamile kalan birçok
insan var.şansın açık olsun inşallah....

merhaba canım allah yardımcın olsun moralını yuksek tut hıc bellı olmaz benim tutmadı ama tutan okadar çok arkadasımız varkı canım aşılama yaptırcagın yerı cok dıkkatlı sec bu çok onemlı bende hep kıst olusttu baya problem oldu dıkkat et oyuzden

teşekkürler tatlım.valla 2.5 yıldır normal hastanelerde pek sonuç alamadık.şimdi özel hastanedeyiz inşallah hayırlısıyla benimde herkesinkide tutar ve tamamına erer.daha doğrusu tutması pek marifet değil.ben 2 kez normal yolla hamile kaldım fakat düştüler.inşallah bu sefer tutarsada dünyaya gelir.allah herkesin kalbine göre versin

inanıyorumda canım sanki ben istedikçe odahada uzaklaşıyo.inşallah canım inşallah bizimde dualarımız kabul olur.sende öyle düşünme.şu bi gerçekki hiç belli olmuyo kimin çocuk sahibi olacağı.bakıyorum sorunu olanların çocuğu oluyo ama bide bakıyorumki hiç ğroblemi olmayan insanlar çocuk sahibi olamıyo.yani allah büyük o verecek hepimize.bizede sıra gelecek....

inanıyorumda canım sanki ben istedikçe odahada uzaklaşıyo.inşallah canım inşallah bizimde dualarımız kabul olur.sende öyle düşünme.şu bi gerçekki hiç belli olmuyo kimin çocuk sahibi olacağı.bakıyorum sorunu olanların çocuğu oluyo ama bide bakıyorumki hiç ğroblemi olmayan insanlar çocuk sahibi olamıyo.yani allah büyük o verecek hepimize.bizede sıra gelecek....

inşallah canım en kısa zamanda kavuşuruz meleklerimize sendekı sorun ne canım

canım 2 kez hamile kaldım ama 2 side düşükle sonuçlandı.2.5 yıl devlet hastanelrinde boşuna süründüm.hep bekle olur dediler.ama şimdi özel hastaneye gittik.eşim 2 kez varikosel ameliyatı oldu.sorun spermlerin ileri hareketliliğinde sorun var.aşılama dedi doktor.bakalım hayırlısı

canım 2 kez hamile kaldım ama 2 side düşükle sonuçlandı.2.5 yıl devlet hastanelrinde boşuna süründüm.hep bekle olur dediler.ama şimdi özel hastaneye gittik.eşim 2 kez varikosel ameliyatı oldu.sorun spermlerin ileri hareketliliğinde sorun var.aşılama dedi doktor.bakalım hayırlısı

hayırlısı olsun canım ileri hareketlılık konusunda nhormal yolla oluşan gebelıkler düşükle sonuclanabılıyor cunku spermler zayıf gelıyor ve tutunamıyor ama mıkroenjeksiyonla cok ıyı sonuclar alınıyor ve genellıkle ılk mıkro denemesınde tutuyor hayırlısı olsun inşallah senın aşılamada tutar bu arada trabzon merkezdemisin bende aslen tonyalıyım

Kızlar işallah bende ilk aşılamamı bu hafta olacağım :) Aslında geçen ay olacaktım ama yumurtalarım olgunlaşmadı :1no2: Cuma günü gittim doktor iyi gidiyor dedi,pazartesi yine gideceğim bakalım eğer yeterli olursa çatlatma iğnesi olucam.Ve umarım aşılamamı olucam :dance: Ben ümitliyim,birçok kişinin ilk aşılamasının tuttuğunu okudum!Allahım bizlerede nasip et ne olur!!! :emir_bebek:

özlemimsin ve güley arkadaşlarım inşallah bebişlerimize en yakın zamanda kavuşuruz.yolumuz açık olsun içimiz rahat olsun diyorum ama kendime gülüyorum sen kendine bak önce diye:)) ilk aşılama yapıldı bugn 1 hafta oldu heycanlımıyım bilmiyorum tedirginim

canım benim sen beklemeye başladın bile...allahım gönlüne göre versin.inşallah buraya haykıracaksın hamileyim diye...bizide mutlu edeceksin tatlım.inşallah kucağına almak nasip olur.kendine dikkat et.bol şans

canım benim sen beklemeye başladın bile...allahım gönlüne göre versin.inşallah buraya haykıracaksın hamileyim diye...bizide mutlu edeceksin tatlım.inşallah kucağına almak nasip olur.kendine dikkat et.bol şans

a.s. çok teşekkür ederim canım.amiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum kocaman

özlemimsin ve güley arkadaşlarım inşallah bebişlerimize en yakın zamanda kavuşuruz.yolumuz açık olsun içimiz rahat olsun diyorum ama kendime gülüyorum sen kendine bak önce diye:)) ilk aşılama yapıldı bugn 1 hafta oldu heycanlımıyım bilmiyorum tedirginim

Canım güzel dileklerin için sağol!Umarım mutlu haberi yakında bize verirsin :emir_bebek: Sen yolu çoktan yarılamışsın!Benim daha yarın yumurtalarıma bakılacak,olgunlaştılarsa öyle aşılama olacak :)

inşallah canım inşallah.buna okadar çok ihtiyacım varki eminimki sende aynısındır.çok istiyorumya hadi hayırlısı.inşallah mutlu oluruz hepimiz.gerçi ben hamile kalsam haykıramam yani çok sevinemem.çünkü daha önce 2 kez normal yolla hamile kaldım.ama 2 side düştü.önemli olan tamamına ermesi.allah herkesinkini tamamına erdirsin.herşey gönlünce olsun....

Kızlar moralim çok bozuk senağlama Yumurtalarım olduğu gibi kalmış,14 mm ,13 mm ne kadar da ümitlenmiştim bu ay :1no2: 2 gün birdaha gideceğim bakalım,hiç umut yok ama senağlama

X