kimyasal gebelik mi hcg 13. gün 13,60

E

EU2

Ziyaretçi
slm arkadaşlar bugün transferimin 13. günü ,11.gün 10.96 çıkmıştı,bugün 13.60 ,katlanacağına hergün 1 tanecik artmış çok üzgünüm çooooksenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kahverengi akıntılarım devam edyor,sancım da var adet başlangıcı sanırım,peki değer neden hala negatifin üstünde kimyasal gebelik falan mı bu konudada bilgim yok,dr a gitmeyeceğim,kendi kendine düşer mi değer bi problem olmaz değil mi,hamile değilim sonuçta,dr un yüzünü bir müddet görmek istemiyorum,ne olur dua edin her konuşmada ağlıyorum bu acıyı da atlatmam için,sıra üçüncüde :a015::

slm arkadaşlar bugün transferimin 13. günü ,11.gün 10.96 çıkmıştı,bugün 13.60 ,katlanacağına hergün 1 tanecik artmış çok üzgünüm çooooksenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kahverengi akıntılarım devam edyor,sancım da var adet başlangıcı sanırım,peki değer neden hala negatifin üstünde kimyasal gebelik falan mı bu konudada bilgim yok,dr a gitmeyeceğim,kendi kendine düşer mi değer bi problem olmaz değil mi,hamile değilim sonuçta,dr un yüzünü bir müddet görmek istemiyorum,ne olur dua edin her konuşmada ağlıyorum bu acıyı da atlatmam için,sıra üçüncüde :a015::

mrb. canım bence dr. la bir görüş.çünkü bu değerin bu şekilde durması normal değil bildiğim kadarıyla.seni anlıyorum çok üzgünsün. ama atlatacaksın canım.umarın herşey dilediğin gibi olur

canım çok üzgünüm ama ilk denememde benimde sonuçlarım aynıydı hatta biz o kadar heyecanlandıkki herkese hamilelik habrini verdik meğerse bizim gibi ilaçla tedavi olanlarda hcg nin en az 60 larda olması gerekiyormuş 12.gün ve tekrara yaptığında 2 kat artması gerekiyormuş bu çıkan düşük değerlerin sebebide kullandığımız ilaçların içindeki hcg hormonuymuş gerçektende üzüldüm ama inanki yükseklerinide görücez inşallah.bu arada adet de biraz gecikebilir merak etme.benneyaptımki

çok üzüldüm rubacım.dış gebelik geçirmiş birisi olarak dr unla görüşmeni tavsiye ederim.beta değerinin düşüşlere geçtiğini görmekte fayda var.en azında 5 in altına inene kadar gözlemleyin.benim de değerim azar azar artıyordu.sonra 8000 e fırlamış ve malum ameliyat oldum.ölümden döndüm.tabiii ki dua ediyoruz canım.Allah hepimize yardım etsin.çok öpüyorum kendine dikkat et.

Sevgili ruba bende çok üzüldüm. Doktoru görmek istememen çok doğal. Ama sağlığın için gücünü toplayıp en azından telefonla konuşma imkanın varsa önce onu dene. Doktor seni bir şekilde yönlendirecektir. Sevinip ardından hayalkırıklığı yaşamak daha da zor sanırım.

sevgili arkadaşlarım TÜRLÜ TÜRLÜ,PELUŞ,BUTTERFLYS,MEERDEM cim,çok sağolun destekleriniz için,zaten baştan anlamıştım,değer çok düşük çıkınca.yine de moralim bozuldu,inşallah dış gebelik değildir,yarın gidemeyeceğim doktora muhtemelen çrşmba gdrm.Çok zor günler geçiriyorum dua edin arkadaşlarım:a015:

Canım benim çok geçmiş olsun doktora gitmeyi sakın ihmal etme nolur :KK43: benimde kahverengi lekeler geliyor yarın test yaptırıcam görücem artık bende... allahım hepimizin hakkında hayırlısını versin yarabbim kucaklarımızı boş bırakmasın...

canım sağolasın çrşmba gdcm artık,umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsınisenden güzel haberler bekliyorum tamammı mutlaka haberdar et oldumu,İnşallah Rabbim acımızı dindirir,

canım sağolasın çrşmba gdcm artık,umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsınisenden güzel haberler bekliyorum tamammı mutlaka haberdar et oldumu,İnşallah Rabbim acımızı dindirir,

arkadaşım yaşadığımız şeyler çok acı biliyorum ben son bir senedir ağladığım kadar hiç ağlamamıştım herhalde arkadaşlarımın akrabalarımın çocuk tebriklerine gittiğimde allahım diyorum sabrımımı deniyorsun ama sonra düşünüyorumda dünyada o kadar ço acılar varki alllah evlat acısı yaşatmasın dileyelimki ailemizin payına düşen acılar bu kadar olsun yarın yeni bir gün ve yeni umutlar mutluluklar getirecektir bize ben buna inanıyorum çünkü başka birşey gelmiyor elimizden.mutlu haberini kısa zamanda almak dileğiylea.s.

evet peluşcum ben de bu hafta ağladığım kadar ağlamamıştım,aynene olulda hamile arkadaşları ya da yeni bebişleri olan arkadaşları görünce kıskanmıyor ama üzülüyordum bana da acıdıklarını düşünüyorum,dediğin gibi bizim de intihanımız bu beterin beteri var şükretmemiz lazım,inşallah sabrımız günahlarımıza kefaret olur,senden de güzel haberler bekliyoruz inşalllah

çok üzüldüm ama inan bana herşeyde vardır bir hayır bence dr la görüş ona göre tavsiyelerde bulunur sana seni anlıyorum çok haklısın ama sağlığın çok önemli nolur topla kendini çok geçmiş olsun

çok üzüldüm ama inan bana herşeyde vardır bir hayır bence dr la görüş ona göre tavsiyelerde bulunur sana seni anlıyorum çok haklısın ama sağlığın çok önemli nolur topla kendini çok geçmiş olsun

evet canım çok teşekkürler,görüşücem inşallah,dua edin senin testin pozitifti değil mi ne mutlu sana ,inşallah hayırlısıyla tamamına erer hamileliğin

canım benim çok geçmiş olsun.Allah'tan ümidini kesme .canım biliyorsun benimde olmadı .hemde kaçıncı denemem fakat yine de ümitliyim.inşallah bütün isteyenlerin olacak.dualarım bütün çocuğu olmayanlar için.lütfen üzülme.zaten onlar yaramaz oldukları için tutmuyorlar.usluları tutacak.oldumu canım......

canım geçmiş olsun.bunda da vardır bi hayır.
inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer ve evladına kavuşursun.
kendine iyi bak.allaha emanet ol canım.
tez vakitte beklediğimiz mucizemize kavuşmak dileğiyle.

canım benim çok üzüldüm....demekki böylesi hayırlısıymış.... zor haklsın ama bence bir doktoruna görün.... allah her zaman hayırlısını versin inşallah... a.s. a.s.

Geçmiş olsun canım.Hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden.Ama sakın doktora gitmeyi ihmal etme.

rubacım geçmiş olsun. Kendini bırakma herşey bitmiş değil bir daha ki denemede inşallah olur.Şuan anlıyorum seni bir yıkım içindesin zamanla atlatırsın çok yıpratma kendini a.s.:çok üzgünüm:

merhaba rubacım umarım biraz kendini toparlamışsındır... çok zor aşamalardan geçiyoruz allahım hepimize güç ve sabır versin. asla umudumuzu yitirmemeliyiz.

sevgili arkadaşlar,hepinize çok teşekkür ederim,bunu da atlatıcaz inşallah,Rabbim isteyen herkese versin,
bugün tam olarak adetim başladı,hcg değeri düşer artık değil mi çarşamba doktora gidicem,3. tedaviye temmuzda başlarım hehalde,ihem okullar tatil hem kendimi toparlamış olurum inşallah,dualarınızı eksik etmeyin

sevgili arkadaşlar,hepinize çok teşekkür ederim,bunu da atlatıcaz inşallah,Rabbim isteyen herkese versin,
bugün tam olarak adetim başladı,hcg değeri düşer artık değil mi çarşamba doktora gidicem,3. tedaviye temmuzda başlarım hehalde,ihem okullar tatil hem kendimi toparlamış olurum inşallah,dualarınızı eksik etmeyin

canım benim çok üzüldüm. umarım verdiğimiz bu mücadelede bebeklerimize biran önce kavuşuruz. elimizden gelen pes etmemek canım. anne olacağız allahın izniyle inşallah

X