Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

bıde su maratondakı arkadaslar luten su olculerı bı yazın bende kendımı bı fıkır sahıbı olıyımCADIARZUCADIARZU lutfen cevap..........

hım benim göğüs altı 69, üst 83tü bikaç hafta önce.. şimdi 69-85.. ama ben sadece masaj yaptım. küç, yağ, rezene, şerbetçi otu fln almama rağmen kullanamadım :çok üzgünüm:

hım benim göğüs altı 69, üst 83tü bikaç hafta önce.. şimdi 69-85.. ama ben sadece masaj yaptım. küç, yağ, rezene, şerbetçi otu fln almama rağmen kullanamadım :çok üzgünüm:

valla senin adına çok sevindim ama sen hangi masajı yaptın nası yaptını anlatabilirmisin lütfen

Arkadaşlar, ben çayla bi beden büyüttüm -maalisef daha fazlası değil, a'dan b'ye geçtim- kendimden biliyorum, olmayan bir şeyi ovup, masaj yapıp durmanın bi manası yok, biraz dolgunluk veriyor o kadar, bence masaj belli bi büyüklükten sonra güzel büyümeye devam etmesi için yapılmalı. Burda yaklaşık 1 yıldır yazıştığımız arkadaşların çoğu da benzer şeyler söyleyeceklerdir sanırım,

valla senin adına çok sevindim ama sen hangi masajı yaptın nası yaptını anlatabilirmisin lütfen
cnm şimdi şöyle anlatym benimki biraz tesadüfen oldu.. forumdaki herşeyi okuyup, küç+çay+yağ almıştım düzenli kullancaktım falan sözde =) ama küç'ün tadına, yağların kokusuna dayanamadım, çayı da hazırlamaya üşendim kaldı öyle hepsi.. moralim bozuldu, dedim bari femagis alayım en azından onu kullanırım bikaç ay. onu alana kadar da hiçbişi yapmamaktansa normal bi losyonla masaj yapym.. bi süre sonra 83ten 84e çıktı ölçüm adet dönemine yakın fln da diildim yani. hatta foruma da yazmıştım bunu acaba tüm bu kremlerin yağların etkisi sadece masajdan mı kaynaklanıyo diye.. sonra sipariş ettiğim femagis de geldi 21 mayıstan beri de onla masaj yapıyorum sabah akşam.. şimdi de 85 oldu ölçüm, baktığımda baya değiştiğini görebiliyorum göğüs şeklimin..
yalnız yanlış bilgilendirme falan olmasın diye nerdeyse her yazdığım şeyde de söylüyorum bunu, diane35 de kullanıyorum ben, o da etkiliyo olabilir. gerçi 3aydır kullanıyorum onu daha önce hiç büyüme olmamıştı bilemiyorum o yüzden..

Arkadaşlar, ben çayla bi beden büyüttüm -maalisef daha fazlası değil, a'dan b'ye geçtim- kendimden biliyorum, olmayan bir şeyi ovup, masaj yapıp durmanın bi manası yok, biraz dolgunluk veriyor o kadar, bence masaj belli bi büyüklükten sonra güzel büyümeye devam etmesi için yapılmalı. Burda yaklaşık 1 yıldır yazıştığımız arkadaşların çoğu da benzer şeyler söyleyeceklerdir sanırım,

ben ortaya bi teori atmadım ki, ben de denedim kendi deneyimimi yazdım yani.. 2cm dolgunluk değildir bence.. ben masajın etkisine çok inanıyorum, bi de herşeyin biraz placebo etkisi olduğunu da düşünüyorum.. herkes için tek bi yöntem geçerli olamaz bence.. belki ben de çayla denesem büyümycek.. -ki mesela küç kullanıp büyütenler de var, hiçbi işe yaramadığını söyleyenler de.. herkesin bünyesine göre kendi yöntemi vardır mutlaka, deneyip bulmak lazım yerimseniben

poff ben abartmıomusum cidden küçükmüşşşşş:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım kafanı karıştırmak gibi olmasın ama hem diane kullanıyosun hem femagis ters bi etki yaratmasın bence doktoruna söylemelisin.
diane zaten östrojen takviye ediyo vücuduna femagis de tamamen doğal ürün dese de hammadesi fitoöstrojen içeriyo...

ben ölçmeyi bi türlü beceremiyorum arkadaşlar ne sorun var anlamadım. bi ölçüyorum 84 bi ölçüyorum 81, bu kadar mı fark olur. ki büyüdü diye ölçtüğümde de 81 çıkabiliyo hiç anlamadım yani. yumuşak doku sonuçta ölçüye pek inanmıyorum ben , türk işi elliyorum evet dolgunlaşmış bu kadar:KK70: hala belirgin bi fark yok bende dolgunluk dışında. okul bitti maratona hız vericem yalnız. ne varsa deniycem...

cnm benim babam jinekolog, o yazdı diane'i.. ama göğüs büyütmek için değil kesinlikle.. jinekolojik bi sebepten dolayı bi yıl kullanmam gerekiyo düzenli olarak.. kremi kullandığımı da biliyo ama o tarz kremlerin etkisine hiç inanmadığı için negatif bişey söylemedi..
+ölçerken yan dönüp aynaya bak.. bazen tam düz olmuyo mezura biraz yukarı fln kayıyo o yüzden ölçü oynuyodur a.s

AZ önce suna DUMANKAYA ya sorulan SORULARIN cevaplarını okudum GÖĞÜSLERİNİN küçüklüğünden şikayet EDENLERE 8 şeklinde masaj yapın demiş BU 8 şeklinde masaj nasıl yapılır bilen varmı???

Kızlar çok dengesizim biliyorum ama sanırım dolgunluk hastalıktanmış. şimdi bakıyorum, eskisi gibi değil yine sönmüşler gibi geliyo.
bi de şu var tartıldım, kilo alıcam diye yırtınırken iyice vermişim, 2 kilo hem de. offfffff

sönmeyen göğüs istiyoruz Çok üzgünüm çoook:enbuyukkk: =))

hem regl dönemi bitip hem kilo verince dolgunluğun biraz gitmesi normaldir bence.. bikaç gün içinde yine toplar.. sonra da kalıcı olur.. inş =)
bi de nie benim herkesin aksine regl döneminde göğüslerim daha küçülüyo anlamadım:uhm: o 4-5gün fena böyle.. biter bitmez yine dolgunlaşıyo.. çok ilginç.. :sm_confused:

senin durum hakkaten ters ama bana da bir iki ay öyle olmuştu eminim. yalnızca bir iki ay ama düzenli olarak değil:uhm:
ben de yeni farkettim bunu ztn.. bu işlerle uğraşmaya başladıımdan beri=)) acaba büyüdüler de biz mi farkında diiliz, hani öyle ki regl dönemindeki hali bile küçük geliyo artık tatlicadiarzu hehhehe züğürt tesellisi oldu benimki=)))

ay tenli peki şimdi durum nasıl?bir şeyler kullanıyor musun?

pof yokk yokkk yokkk olmuooooooo:1no2: bosuna usrasıoruz ıste cay yag masaj yok olmuo hatta ben o kadar kafaya taktımkı acımaya basladılar yha offfffffffff:çok üzgünüm:

vazgectım ben artık ugrasmıcam pskılojım bozuldu karsıma gelen ınsanların ılk goguslerıne bakar oldum ıc gecırıyorum resmen ahh ahhh keske benımde oyle olsa dıye valla artık delırcem!!!!!!!!!!!! vermemıs ıste Allah olmuo
:KK43::KK43::KK43:

arkadaşlar ben 1 aydır avon göğüs şekillendirici krem kullanıyorum.%10 sıkılaştırdığını söyleyebilirim.2 çocuğum var.doğal olarak sarktı.aynı zamanda da dolgun ve iri olmasını isterdim.ama çok fazla imkanlara sahip değilim.yazdığınız reçeteleri uygulamayı düşünüyorum.ama sürekli gelişmeleri burada bana aktarırsanız sevinirim hemde motive olurum.benimkiler biraz umutsuz vaka.inşallah bir fayda görebilirim.teşekkürler...

söylemek istediğim birşey daha var.ben geçenlerde bir eczaneye sordum.göğüs büyütmek için çok güzel bir hap tavsiye etti eczacı.içeriği %100 doğal olan ilacın fiyatını sordum 185ytl idi.içindede 180 adet varmış iki kutuda göğüsler dolgunlaşıp 2 beden büyüyormuş.eczacı garanti veriyor.hatta önce ölçüp sonra belge ile satıyor.sağlık bakanlığından onaylıymış yani güvenilir.imkanı olanlara tavsiye ederim.

İstanbulda olsam kesin gelirdim ya... Neymiş ürünün adı?? Özelden mi öğrendiniz eczaneyi ya da ürünü. Buraya da yazın lütfen.
180 tane olduğuna göre günde 3 tane içsen en az iki ay gider. Acaba 6 mı içiliyor ki... Bu kadar garanti verirse kesin alırım valla. Bi araştırın İstanbullu kızlar ve lütfen yazın buraya da..

canım öyle de yukarıda arkadaşın ifadelerini dikkatli okursan,
sağlık bakanlığı onaylı diyor
garantili diyor.
ölçüyo biçiyomuş. valla kızlar böyle bişi varsa toplu halde gidelim basalım şu eczaneyi:KK70:D
iki kişi mi olduk, çok azzz, yok mu gelen:KK70:

vay bir de garanti mi???

öyle bir durum varsa eczacı köşe olacak demektir :roflol::roflol::roflol:

bu arada,ilacın adı neymiş???

canım öyle de yukarıda arkadaşın ifadelerini dikkatli okursan,
sağlık bakanlığı onaylı diyor
garantili diyor.
ölçüyo biçiyomuş. valla kızlar böyle bişi varsa toplu halde gidelim basalım şu eczaneyi:KK70:D
iki kişi mi olduk, çok azzz, yok mu gelen:KK70:

ya ben gelirim dicem de önce şu eczanenin adını ve ilacı öğrenmek lazım.. biz niye duymadık ki hiç daha önce? yeni mi çıkmış ilaç? kullanıcı yorumlarına fln iice bakalım araştıralım yine hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ben :çok üzgünüm:
bi de eczacı umarım bayandır=)) tıp insanı da olsa ööle göğüs möğüs ölçtürmem ben elin adamına versin mezurayı ben kendim ölçerim sırnaşık şey

kaylaacım canım ya dediğine göre annen baban doktor ya acaba bu gögüs küçüklüğü östrojen hormonu azlığından mı kaynaklanıyo? yardımcı olursan sevinirim tatlım a.s.

kaylaacım canım ya dediğine göre annen baban doktor ya acaba bu gögüs küçüklüğü östrojen hormonu azlığından mı kaynaklanıyo? yardımcı olursan sevinirim tatlım a.s.

gerçi kaylaa'ya sormuşsun ama o görene kadar ben de bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çlşiim dedim yerimseniben
bu durum çeşitli sebeplerden kaynaklanabiliyo.. östrojen eksikliği önemli bi etken tabi.. ama her göğsü küçük olanda östrojen eksikliği var diye bişey yok.. bunun en sağlıklı teşhisi hormon tahliliyle olur.. (mesela ben yaptırdım herşey normal çıktı)
bunun dışında en büyük etkenlerden biri genetik.. ailenin diğer kadınlarında böyle bi sorun var mı bakmak lazım.. (gerçi bizim ailenin kadınlarında hiç böyle bi sorun yok evlatlık olduumu düşünmeye başlycam artıksırnaşık şeysırnaşık şey)
bi de ergenlik çağında yeterli ve dengeli beslenememek çok ama çok etkiliyo..
umarım yardımcı olabilmişimdiryerimseniben