Anket Erkeğe en çok yakışan nedir??

bir erkeğe en çok hangisi yakışır?

• Ankete Katılan
    216
şu anki ruh halimle söylüyorum senin şıklarından biri değil ama bir erkek de saygı yoksa gerisi yakışsa ne yazar........

bu yazıyı görünce şu aklıma geldi
kadın gülerken,
erkek düşünürken,
bebek uyurken
güzelmişşşş........

valla doğru......

Erkege en cok sevdigine ilgi gosterdigi zamanlari yakisiyor, cunku guleryuz onda, koruyuculuk onda, yakisiklilik onda....

aynen en önemlisi saygı diyorum..

ayrıca fiziksel yönder diyorsak eger gömlek ceket kot yakışırrrrrr..

blazer ceket yakışırrrrr..

kıl yakışırr....

geniş omuz yakışır....

jöleli saç yakışırrrrrrr.

temiz traşlı çevrilmiş top sakal yakışır.....

araba sürmek yakışırrrrr...

elinde birasını yudumlamak (karizma bir şekilde ) yakışırrrr...:içelim:

karizma güneş gözlüklerinin üstünden üstten üstten bakmak yakışır..

gülmek yerine göre de kızmak yakışır....

sevgili eşi bırakmasın diye sevgisinden ağlamak yakışırrrrr senağlama

elinde çiçeklerle eve gelmesi yada sevgiline süpriz çiçekle yolun ortasında beklemek yakışır.. a.s.

sevgilisini eşini çocuk gibi nazlamak , çocuk gibi sevmek yakışırrrrrr....

yeri geldimide Hööööt diye kızmak yakışır.... Kötü Kazen

[/COLOR]
[/B]

Son düzenleme:
her erkeğin kendine göre bir çekiciliği,karizması vardır...saygı tüm beşeri ilişkilerde olmazsa olmazlardandır...erkekte
bana göre en önemli faktör koruyucu olmasıdır...eşini,ailesini koruyup gözetmelidir...

Kesinlikle saygi

Sonra Karizma Koruyucu azcik da espiri olsun caniiiim yoksa cekilirmi hayat:asigim:

Tabiii kii ağırbaşlı olmak çok beğeniyorum ağırbaşlı erkekleri... Benim sevgilim çok espirili ve çok konuşkan bir erkektir ama ağırbaşlılığı da vardır ve ona çok yakıştırıyorum.Uyyyyyyyy canım benim :asigim:

kadinlari gozleriyle kesmemesi bence...eger bakmiyorsa insan da merak uyandiriyor ve onu daha karizmatik ve ulasilmaz kiliyor...

koruyucu olmak..

onun dışında sakin,saygılı,sevgili dolu,merhametli vs olmalı... aynı kocacım gibi :)

X