Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

Azocumm sen bitirmisin hazirligi cok güzeller canim güle güle kullanin..

Atacim hem senin hemde bebisin kiyafetleri cok sirinmis,insl.saglikla giydirirsin.

Bunlar da Bengisu'nun cicileri. Hepsi hediye olduğu için her şeyi pembe oldu... Biraz daha var, onları da yarın ekleyeceğim. Bu arada sizler yenidoğan bedeninde kaç tulum aldınız? Bende şimdilik toplam 8 tane var, acaba bu kadar yeter mi? Daha fazla alsam da hemen küçülecek... 0-3 ay beden almak daha mı doğru acaba?

SALOPETİMİZ:
dsc02366da7.th.jpg

HIRKAMIZ:
dsc02368qo3.th.jpg

MONTUMUZ (TAVŞAN KULAKLARA DİKKAT:)
dsc02371qu5.th.jpg

HASTANE ÇIKIŞIMIZ:
dsc02373um5.th.jpg

TULUMLARIMIZ:
dsc02369mo6.th.jpg

dsc02374qm0.th.jpg

BLUZLARIMIZ:
dsc02377ui3.th.jpg
//img524.imageshack.us/img524/2259/dsc02376df0.th.jpg[/IMG][/URL]

dsc02381uz1.th.jpg

dsc02382ay7.th.jpg

BUNLAR DA DİĞERLERİ...

HAVLULARIMIZ:
dsc02383rc0.th.jpg

dsc02384cl3.th.jpg

BABANNEMİZİN DISNEYLAND'DAN ALDIĞI BATTANİYEMİZ:
dsc02385ai7.th.jpg

POLAR VE YÜN BATTANİYELERİMİZ:
dsc02386rv4.th.jpg

dsc02387ac9.th.jpg

ÇITÇITLI BODY'LERİMİZ:
dsc02378we8.th.jpg

DONANSIN DİYE ANNEANNEMİZİN ALDIĞI DONLARIMIZ:
dsc02379qs5.th.jpg

ALTLARIMIZ:
dsc02380cl1.th.jpg

Elmalı turtacığım, ne kadar güzel şeyler bunlar böyle, kızına mutlu mutlu günlerde giydirirsin inşallah... Bu arada havlumuz ve hırkamız (hırkamız mavi bizim tabii :)) aynı seninle, bebişlerimiz bir örnek olacaklar. :)) Tavşan kulaklı montunuza zaten bittim, bende mont hastalığı var, giydirebileceğimi bilsem o pofuduk yumuşacık montlardan daha alırım walla, ama tutuyorum kendimi.:))

Ben de yenidoğan tulumu 3 tane aldım, 0-3 de çok almadım ama 3'ten fazla tabii, giydiremem elimde kalır diye korktum. 3 tulum haricinde zaten 1 büyük 1 küçük hastane çıkışı var onlardaki tulumları da sayarsan 5 oluyor...

Biberoncum, bebişlerimizin bir örnek olması ne güzel :) Benim bebişin giysilerinin hepsini kayınvalidem İzmir'den gönderdi. Her şeyini Mothercare ve Marks and Spencer mağazalarından almış. Böyle olunca her şeyi pembe tonlarında oldu. Ama kaliteleri gerçekten iyi görünüyor...
Bu arada anneannemiz de bebek odası takımını aldı. O da arife günü gelicek. Gelince fotoğrafını çekip ekleyeceğim.
Bebek arabasını ana kucağını da kayınvaldemler bayramda geldiklerinde alıcaz diyolar.
Sağolsunlar, daha biz bebişe bişey almadan her şeyi hazır sayılır...

slm kızlar,aldıgınız cicilerin hepsi harika,hayırlı olsun.benim hazırlıklar da son hızla devam ediyor.uyku seti almak istiyorum ama tavsiyerinize ihtiyacım var.bana uyku seti marka ve fiyatları konusunda fikir verirseniz çok mutlu olurum..yurtdışında oldugum için net.ten bakıyorum.sağlıcakla kalın:CüvCüv:.

azo,atatanem ve elmalıturta aldıklarınız harikalar.güle güle giydirin bebişlerinize.ay benim gözüm doymuyoooor.sizden her gördüğümden alsam diyorum.yarın yine çarşıdayım

Azo,ata_tanem ve elmalı_turta
Aldıklarınızı güle güle kullanın.

Hepsi birbirinden güzel.
Tavşan kulaklara,koyun postlarına bittim :))
Bu arada ben hiç salopet almadım daha.Onu miniminnacık hiç denk gelmedi diye sonraya bıraktım.Ama ben de bayılıyorum.

Elmalıcım, çok fazla geldi bana yenidoğan tulum sayın.Başka alma artık.
Benim 2 tane var yenidoğan tulum ve ben başka almayı düşünmüyorum.
Neden dersen bana giydirmesi zor olcak gibi geldi.Alt üst olanları giydirmek daha kolay.

Azocum ben aldıklarımı renklerine göre grupladım öyle kısacık bi programda,soğuk suda yıkadım.
Asınca çok şeker bi görüntü çıktı ortaya.Şeker bahçesi gibi oldu :))

azocum (kuvetı cok gusel duruyor normal kuvetlere benzemıyor ), atatanemcım (yunlu tulumuna bayıldım), elmalı turtacım(tavsan kulaklı mont cok seker ) masallahhh cok gusel aldıklarınız gule gule kullansın bebişlerınız :nazar:
yavas yavas alısverısler tamamlanıyor meleklerımızı kucaklarımıza almaya artık az kaldı :ecrin_bebek:

elmalı canım güle güle kullanın çok cici hepsi..
genelde bu tarz mağazalarda tek tip renk üzerine çalışıyorlar..
chicco da yeni doğanlar pembe, mavi....1-2 yaşlar sarı yeşil genelde tek tip ama çok kaliteli ve güzel..
bende birazdan ekliycem foto ..

Arkadaslar,daha once yazmaya firsat bulamadim,iyi dilekleriniz icin hepinize cooooookkkk tesekkur ederim.Insallah yakinda o cicilerin icinde bebislerimizin resimlerini goruruz.

X