2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

İkiz olunca iki katı ağırlık haklısın valla 😪 az kaldı inş beşiğini falan aldın mı ? Gerçi ikiz olunca nasıl oluyo beşik hiç düşünmemişim bile 😳

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: odaları hazır. Biri kız biri erkek.İki adet beşik aldık.1 yaşına kadar aynı odada idare edecekler :KK1::KK1: odanın yarısı mavi yarısı pembe.

Yapım aşamasında şu an.Bitince bebek odası köşes, varsa foto atarım.

1 yaştan sonra ev değiştireceğiz.Herkes kendi odasına inşallah :)))

ikiz olunca biraz daha farklı oluyor :))) ağırlık,ağrılar,sıkıntılar ve masraflar :KK49::KK49:

en önemli şeyi unutmuşum:)))

Kızıma da alıp kullandığım şimdi sakladığım anı battaniyesini ikizlerime de aldım.

üzerine özel kalemi ile adını boyunu kilosunu doğum saatini yazıyorsunuz.Kullandıktan sonra bebeğiniz büyüdüğünde saklıyorsunuz.Hala kızımınkine bakıp bakıp duygulanırım :KK43:((

İkizlerinkini tanesini 25 tl ye aldım. $46072_1391446904408184_1767481826_n.jpg

$ELN_5605.jpg $ELN_5605-.jpg

en önemli şeyi unutmuşum:)))

Kızıma da alıp kullandığım şimdi sakladığım anı battaniyesini ikizlerime de aldım.

üzerine özel kalemi ile adını boyunu kilosunu doğum saatini yazıyorsunuz.Kullandıktan sonra bebeğiniz büyüdüğünde saklıyorsunuz.Hala kızımınkine bakıp bakıp duygulanırım :KK43:((

İkizlerinkini tanesini 25 tl ye aldım.Eki Görüntüle 1180993

Eki Görüntüle 1180994 Eki Görüntüle 1180995
MerhabaAllah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evlâtlarınızı.
Battaniyeleri nerden aldınız acaba ??

MerhabaAllah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evlâtlarınızı.
Battaniyeleri nerden aldınız acaba ??

amin inşallah.Gittigidiyordan şansımıza kapatmak üzere olan bir dükkanı bulduk.hemen hemen herşeyimizi oradan aldık canım.Bir daha bu kadar ucuz ve kaliteli denk gelemem diye aldım hep.

seren bebek dünyası ismi.

amin inşallah.Gittigidiyordan şansımıza kapatmak üzere olan bir dükkanı bulduk.hemen hemen herşeyimizi oradan aldık canım.Bir daha bu kadar ucuz ve kaliteli denk gelemem diye aldım hep.

seren bebek dünyası ismi.

Teşekkür ederim güle güle kullansın inşallah bebişlerin:)

Arkadaşlar merhabalar ,
bende sizleri yorumsuz takip edenlerdenim . 3. tüp bebek denemesinden sonra çok şükür hamile kaldım . Detaylı usg de falan bir sorun çıkmadı ama şimdi doktorum suyun fazla bebeğin kafası ve göbeği 2 hafta önden gidiyor diyor . Moralim çok bozuk böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

cnm kaç haftalık hamilesin bilemiyorum ama ben şu anda 35+2 yim geçen ay hatta 1.5 ay önce diyim doktorum da bana aynı şeyi söyledi bebeğimin kafası 2 hafta karın çevresi de 2 haftaya yakın gidiyor suyumda boldu. önümüzdeki haftalarda gözlemlemeye devam etti suyum hala iyi ama bebeğim de iyi. hareketleri kalp atışları. kafa büyüklüğünün irsiyetten olduğunda mutabık kaldık karın çevresi 1 hafta önden gidiyor ve herhangi bir sorun yok. beslenmene dikkat et dedi. şeker yada erken doğumdan endişe ediyorlar genelde ama ben bu haftaya kadar geldim. doktorum endişe edecek bir şey yok artık doğsa da hayatta kalır endişe etme sağlıklı ilerliyor diyor. (not: hamile kalmadan önce hormon bozukluğu, adet görememe ve insülin direnci başlangıcı görülmüştü tedavi olma sürecinde en azından adet düzensizliği için tam ilaç almaya başlamışken hamile kaldım. ilk aylarımda kanamam düşük tehlikem vardı. ama sağsağlim 36. aya geldim.) yani sen sıkma canını boşa üzme kendini. beslenmene dikkat et. tam buğday yada çok tahıllı ürünler, kalsiyum, vitamin al gıdalardan tabi gerekirse ilaçla. şeker ve hamur işinden uzak dur. hem bebeğin hem de sen kendinizi daha iyi hissedersiniz. umarım sağlıklı sıhhatli alırsın bebeğini kucağına.

Arkadaşlar merhabalar ,
bende sizleri yorumsuz takip edenlerdenim . 3. tüp bebek denemesinden sonra çok şükür hamile kaldım . Detaylı usg de falan bir sorun çıkmadı ama şimdi doktorum suyun fazla bebeğin kafası ve göbeği 2 hafta önden gidiyor diyor . Moralim çok bozuk böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

canım merhaba
bende 35. haftayadayım yaklaşık bir aydır bana da farklı bir kaç doktor bebeğin kafasının iki hafta önden gittiğini söylüyor. herhangi bir sorun görünmüyor. amniyon sıvımda da fazlalık varmış. kafasının ırsi olabileceğini söylediler. biraz rahatladım. ama tek korkum erken doğum yahut böyle giderse normal doğum zorlaşır sezeryanla alırız bebeği dedikleri için üzüntü yaşıyorum.
onun dışında sıkma sende canını..

canım merhaba
bende 35. haftayadayım yaklaşık bir aydır bana da farklı bir kaç doktor bebeğin kafasının iki hafta önden gittiğini söylüyor. herhangi bir sorun görünmüyor. amniyon sıvımda da fazlalık varmış. kafasının ırsi olabileceğini söylediler. biraz rahatladım. ama tek korkum erken doğum yahut böyle giderse normal doğum zorlaşır sezeryanla alırız bebeği dedikleri için üzüntü yaşıyorum.
onun dışında sıkma sende canını..

korkma canım ya 33 haftada doğum yapan var..sen maşallah 35 haftadasın 36 hafatdan sonra doğum olursa doktorlar normal diyor..benim ilk bebeğimde 23 erken doğdu maşallah 3 kilo doğdu küveze bile girmedi rabbim seni ve bebişini korusun:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

korkma canım ya 33 haftada doğum yapan var..sen maşallah 35 haftadasın 36 hafatdan sonra doğum olursa doktorlar normal diyor..benim ilk bebeğimde 23 erken doğdu maşallah 3 kilo doğdu küveze bile girmedi rabbim seni ve bebişini korusun:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ben artık erken doğum yapmaktan korkmuyorum kuzum. evim bi yerleşseydi bebiş ne zaman isterse gelsin ne yapayım :KK31:

Mrb sewgili anneler.oncelikle hepimz kuzularimizi sagsalim kucagimza alirz insalh.bn butun hazrliklarini tamamladm.35+2 haftaligz oglumla.35+0 da oglm 2500 kiloydu.bna az gbi gldi..szce nasil kilosu? Bn okdar kilo aldm bebgm sadece 2500 kilo uzuldm acikcasi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eki Görüntüle 1204529

Bunlarda oğluşum için osmanlı padişahlarından oluşan çikolatalarımız. Çikolatalar özel üretimdir. Tül ve kurdela eminönünden el emeği ise tamamen bana ait 😊 sizce nasıl olmuş ?

:KK24::KK24:
21. Haftamizdayiz oğluşumla ben heves edip böyle gördükçe alıyorum. Aslinda alışverişe erken baslamam indirimlerden de yararlandigim icin iyide oldu :) inşallah Allahim sağlıkla bebeğime kavusmami sağlar da güzelce giydiririm bebegime :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba aldıklarınıza bayıldım Allah sağlıklı günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah bende kasım annesi topiğindeyim benimde oğlum olacak kısmet olursa aldıklarınızı nereden aldınız? Çok zevkli seçimler olmuş çok beğendim :KK16:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407228951.332811.jpg

Oğluşum için kendim yaptım. Uğraşmayı çok seviyorum. Hele ki sonucundada ortaya güzel şeyler çıkıyosa mutluluktan daha çok yapmak istiyorum ☺️

X