2009 yılında tüp bebek yaptıracakların paylaşım alanı

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Kizlar aranizda benim gibi yaz hamisi olmak isteyen varsa gelin burda bulusup kendimizi anne olmaya hazirlayalim...Tedavi gdisatimizdan bahsedelim...Ve hamis haberleri verelim nedersiniz???Kim var baska yazin tup bebek yaptiracak????

kıss mehay hayırlı olsun yeni sayfan
ben varım ama benim mayıs oluyor fakat test günüm 2 haziran sen yinede ekle beni listene İZMİR İRENBE (DONDURULMUŞLARLA)21 MAYIS TRANSFER,2 HAZİRAN TEST GÜNÜM hakımızda hayırlısı olsun mehaycım sen ne zaman başlıyorsun tedaviye

ayyyy canim yaaa nasil sevindim bilemezsin ilk hamisimiz sen olacaksin desene:teytey:

canim benim ya temmuz ya agustos ama temmuz olur sanirsam dayanacak gucum kalmadi cunku:)) ama korkuyorum biraz...su yumurta toplatmak nasil oluyor sonrasinda aci cekiyormusun??sana lokal anestezimi yapmislardi???

kaderli canim senin ilk tup bebek denemen olumsuzmuydu??birde sana sormak istedigim bisey daha var embryon transferinde rahim kalinligi ne olmaliymis???

ben varım ağustos gibi olacak herhalde benim tedavim
allahım dualarımızı kabul etsin emeklerimizi boşa çıkarmasın

Kızlar allah yardımcınız olsun ...Umarım emekleriniz boşa çıkmaz rabbim en kısa zamanda dileğinizi kabul eder....Dualarım sizlerle sevgiler.....

slm kızlar ben tüp bebek yapmicam ama aşılama dedi dr. aşılama hakkında bana bilgi verirmisiniz senağlama

evet canım ilk denemem negatifti inan bende daha bilmiyorum rahim duvarının kalınlığının kaç olması gerektiğini dr uma hiç sormadım
canım benim genel anestezi altında yumurtalarımı topladılar tabii uyanınca biraz sancın oluyor okadar dayanılmayacak ağrı değil adet sancısı gibi
mehay senin inşallah ilk denemende tutacak canım sana anlatığım rüyayı hatırlıyormusun rüyamda gördüğüm gibi belkide bir erkek bebeğin olacak inşallah

uffff benimde uykularım kaçıyo belki biraz dertleşirim de bu akşam rahat uyurum demiştim offf offfsenağlama

evet canım ilk denemem negatifti inan bende daha bilmiyorum rahim duvarının kalınlığının kaç olması gerektiğini dr uma hiç sormadım
canım benim genel anestezi altında yumurtalarımı topladılar tabii uyanınca biraz sancın oluyor okadar dayanılmayacak ağrı değil adet sancısı gibi
mehay senin inşallah ilk denemende tutacak canım sana anlatığım rüyayı hatırlıyormusun rüyamda gördüğüm gibi belkide bir erkek bebeğin olacak inşallah

canim benim insallah yaaaa..kaynanmda hep erkek goruyor ruyasinda benim ilk bebegimi...hayirlisi olsun yeterki olsun kiz erkek hic farketmez....canim senin ilk denemen neden basarisiz oldu oktoruna sordunmu hic??birde ruyayi unuttum canim nasildi tam olarak???

bir umut canim ben 6 kez asilama oldum korkma sakin cok basit ve agrisiz bir islem...neyi merak ediyorsan sor cevaplayayim!!!

canim benim insallah yaaaa..kaynanmda hep erkek goruyor ruyasinda benim ilk bebegimi...hayirlisi olsun yeterki olsun kiz erkek hic farketmez....canim senin ilk denemen neden basarisiz oldu oktoruna sordunmu hic??birde ruyayi unuttum canim nasildi tam olarak???
canım benim drum bana kesin olacak gözüyle bakıyordu ama ne olduysa bana transferden 5 _6 gün sonra sancılarım başladı adet sancısı gibi bende olmadı diye kendimi yedim bitirdim 1 hafta boyunca stres sıkıntı dr um bana böyle yaparsan olacağı varsada olmaz demişti ve öyle oldu stres sıkıntı herşeyin baş düşmanı ben ettim siz etmeyin benden söylemesi
rüyama gelince ben daha unutmadım rüyayı rüyada kk girmiş mesajlara bakıyorum senin kocaman açtığın başlık dikatimi çekiyor gerçi senin bu açtığın başlıkta kocaman baya uzun bir başlık açmışsın :roflol: başlıkta aynı şöyle yazıyor
KIZLAR HAMİLEEEEEYİM BİR OĞLUM OLUYOR diye mesajın vardı ve benim rüyalarımda çıkıyor gerçekten mesela ne eş dost yakınımı rüyamda hamile görsem kesin bir kaç ay sonra hamile olduklarını duyuyorum inşallah bu rüyamda çıkar canım :1hug:

canım benim drum bana kesin olacak gözüyle bakıyordu ama ne olduysa bana transferden 5 _6 gün sonra sancılarım başladı adet sancısı gibi bende olmadı diye kendimi yedim bitirdim 1 hafta boyunca stres sıkıntı dr um bana böyle yaparsan olacağı varsada olmaz demişti ve öyle oldu stres sıkıntı herşeyin baş düşmanı ben ettim siz etmeyin benden söylemesi
rüyama gelince ben daha unutmadım rüyayı rüyada kk girmiş mesajlara bakıyorum senin kocaman açtığın başlık dikatimi çekiyor gerçi senin bu açtığın başlıkta kocaman baya uzun bir başlık açmışsın başlıkta aynı şöyle yazıyor
KIZLAR HAMİLEEEEEYİM BİR OĞLUM OLUYOR diye mesajın vardı ve benim rüyalarımda çıkıyor gerçekten mesela ne eş dost yakınımı rüyamda hamile görsem kesin bir kaç ay sonra hamile olduklarını duyuyorum inşallah bu rüyamda çıkar canım

ilahi kaderli :roflol: evet uzun baslik oldu biraz aralarda kaybolmasin dimi :icecream: neee hamileymisin hemde oglummu oluyormuss :1shok: yani bebegin cinsiyetini ogrenene kadar sze soylemeden durmusum oylemi :))) dayanamam o kadr hemen soylerim ben:eek:

X