Hiç bir belirti yok

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
40
artık bıktınız belki benden ama bi sorum olucak canlarım yaa.
bebiş istiyorum daha 1 hafta var reglime hiç bir belirti yok fakat sağ ve yol yanlarım yani kaburgamı desem ne biliyim işte karnıma yakın kemiklerim ağrıyor.batıyor yanii.acaba bişey olabilirmi biliyorum çok saçam belki sorduğum şey ama.beklenti işte ne yaparsınfisfisfisa.s.öptüm hepinizi.şimdiden tşk.:enbuyukkk:

falla bn de gözm seğirse ondan bildiğim için yadsımadım seni::)hiç böyle belirti duymadım ama herkeste belirti olcak diye bişi yok inş hamişsindir

falla bn de gözm seğirse ondan bildiğim için yadsımadım seni::)hiç böyle belirti duymadım ama herkeste belirti olcak diye bişi yok inş hamişsindir

canım dediğim gibi belirti değil belki ama karnımda dolgunluk hissi var düzgün oturamıyorum bile batmadan.resmen yan kemiklerim batıyor.

senemcik bir hafta dolmuş adet oldunmu canım??

yok henüz adet olmadım canım 29 mayıs adet günüm hesabıma göre ama belimde ve bel boşluğumda ağrı var pazar ve pts de sistit sancısında öldüm annemdede aynısı olmuş o ay sistitle atmış iltahabı o ay hamile kalmış bana.artık beklemekten başka bişey yok inş. hamişimdir..bütün kalbimle dua ediyorum

mrba kızlar benim on gün önce aşılama oldu,şuan sağ kasığımda bir şişkinlik var. gözle görünür şekilde ve ağrı yapıyor,sağ bacağımıda kasıyor.doktorumu aradm yarın gel bakıyım dedi ama bişey söylemedi.korkuyorum neden olur acaba bilen veya yaşayan varmı bu durumu???

mrba kızlar benim on gün önce aşılama oldu,şuan sağ kasığımda bir şişkinlik var. gözle görünür şekilde ve ağrı yapıyor,sağ bacağımıda kasıyor.doktorumu aradm yarın gel bakıyım dedi ama bişey söylemedi.korkuyorum neden olur acaba bilen veya yaşayan varmı bu durumu???

tatlım gebelik belirtiside olabılır fıtıkta aklıma geldı bnm şişlik elle dokanıldıgında acı oluyor mu:emir_bebek::emir_bebek:

X