devlet yardımı

lotus79

kuzucuklarıma kavustum:))
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
1.432
7
kızlar konu acıldımı bılmıyorum ama yazmak ıstedım tup bebek yaptıracaklara devlet yardımı ıkıye ındırıldı.ucuncuye baslanırsa hersey cepten yanı....1 ekımden ıtıbarenmıs.farklı bi bılgısı olan var mı?:uhm:

kızlar konu acıldımı bılmıyorum ama yazmak ıstedım tup bebek yaptıracaklara devlet yardımı ıkıye ındırıldı.ucuncuye baslanırsa hersey cepten yanı....1 ekımden ıtıbarenmıs.farklı bi bılgısı olan var mı?:uhm:

Benim bir bilgim yok canım. Ama bilgilendiren olursa sevinirim ben de..

bende duydum bunu 2ye indirilmiş... :KK43:((
ama 1ekimdemi yürürlüğe girecek bilemiyorum
zaten zarzor heyet raporu çıkartılıyor bide 2ye indirilmiş...Kötü Kazen

Evet duyumlar doğru arkadaşlar hem 2 demeye iniyor hemde yaş sınırlamasıda inmiş 39 yaşın üzerindekilere hiç bir devlet desteği sağlanmıyacakmış. Sürekli insanların bir yerinden umutlarını kaybettiriyorlar. Ciddi masraflı bir olay allah her kezin yardımcısı olsun.

1 haziran itirbarı ile rapor alanlar diye biliyorum ben ve aşılama içinde dahil.Böyle bir topik açılmıştı hatta tepki verelim diye malesef sanırım nisan ayı içerside idi.Ayrıca katkı payındada değişiklik var .Bulursam buraya kopyalarım.

tarihi 1 ekime çektiler yaşda 40dan 39 a indi... ekime kadar hala 3 hakkınız devam ediyor kızlar..

X