Medical Park Göztepe Hakkında

arkadaşlar merhaba
salı gunu laparoskopı olacagım mehtap hanım yapacak ıns bı sorun yasamayız
muayene ucretı 25 dedıler banada ama 35 aldılar. 10 mılynda ezcaneye odenen bıseymıs sanırım
mavicim benım dr um mehtap hanım 9 aydır ona gıdıyorum memnunum bayan dr ıstersen dusunebılırsın, erkek dr olarakda can bey ve gokmen beyın adı cok gecıyor tercıh senın. Allah sıfalar versın

tesekkur ederım arkadaslar banada en son gıttıgım dr laroskopı demıstı ama ben yaptırmadım sag tupum tıkalı ıdı ve acılmasının bır garantısı yok o yuzden sana bol sans dılerım

Ipek simdiden geçmis olsun
ekim ayında bende laproskopi oldum can bey yaptı ameliyatımı ve kasımda hamile kaldım
ha mavinin de dedigi gibibenimde tıkalı olan sag tupum acılmadı ama dr um zaten acma amaclı yapmadı ameliyatı diger tup un durumu nedir gormekte fayda var dedi ve artık kuçuk yapısıklıklar vsvarmıs onlar temizlenmis vs ve ertesi ay hamile kaldım
insallah seninde oyle olur

Kızlar dun sabah 5 e 10 kala normal dogum yaptım ayrıntıları sonra yazarım.. Opuldunuz..

Kızlar dun sabah 5 e 10 kala normal dogum yaptım ayrıntıları sonra yazarım.. Opuldunuz..

Canım tebrik ederim çok sevindim delikafadulden allah her ikinize de sağlık versin, bebişine uzun sağlıklı bir ömür diliyorum tatlım. Dün gökmen bey de saat 10 gibi randevum vardı çok yorgun gözüküyordu, sabah doğum yaptırmış herhalde diye içimden geçirdim. O sendin demek :) Normal doğum yapmana da sevindim, ben de o yönde düşünmeye başladım gerçi biraz erken benim için. Doğumu anlatmanı sabırsızlıkla bekliyorum, kendine ve bebişine iyi bak :nazar:

melekkk inanmıyorumm gozun aydın saglıkla buyutun insallah
ya tuylerim diken diken oldu helal sana ama iki satırda olsa girip yazmıssın ya :)
hersey yolundadır umarım detayları merakla bekliorum normal dogum yaptın ha vay be inanılamz geliyorrr

kızlar nestle dogum hikayesini yazmıss
dogum hikayeleri baslıgı altında okumak isteyenler varsa o topige bir goz atsın ben tesadufen gordum.

kızlar biliyorsunuz çokoprensim ege çınar 03.02 tarihinde doğdu...doğum hikayemi doğum öyküleri başlığı altına yazdım...iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...can bey le ilgili özel görüşlerimi bu sayfada müsait olduğum zamanda ayrıntılı olarak paylaşacağım...ama şunu söyleyebilirim ki dikiş izim filan yok..adam sadece bir çizgi halinde bitirmiş işi...işinin ehli bir doktor...kefil olabilirim yani...bunun dışında pazar sabahı medical parkta tesadüf eseri melek81 le karşılaştım..daha doğrusu tanıştım...benim oğlan sarılık olduğu için cumartesi hastaneye yatmıştı...pazar taburcu işlemlerini yapmaya çalışıyordsuk...tabi hastane beni sinir etti...bağrınıyorum filan odada...kapıda da bir taburcu işlemi daha bekliyor...eşimle konuşurlarken ordan burdan meğer o melek81 miş...gayet sağlıklıydı...biraz oturmasında ızdırabı vardı...sabah 5 gibi doğum yapmış..11 gibi taburcu oluyordu sanırım..konuştuk biraz.bebeği gayet sağlıklıymış..normal doğum yapmış...onunda doğum öyküsünü bekliyoruz 4 gözle...

çok sevindim kızlar ikinizinde adına.Büyük stresler geçirdiniz.Allah yardım etti:) darısı başımıza bebeklere ve kendinize iyi bakın

merhabalar.medical park göztepede ultrosonlar nasıl.şu renkli olanlardanmı.ve önereceğiniz doktor kimdir acaba uzun uzun ultrosonda bebeği inceliyorlarmı.yardım ederseniz sevinirim

arkadaslar merhaba salı gunu laparoskopımı oldum sukur
kıstım vardı o alındı kurtuldum
tuplerın durumuna bakıldı sag zaten aclmaz demıstı soldada yapısıklar varmıs bakalım denıycez
olmasa tup bebek yapılacak
en aızndan onumuzu gormus olduk o kısttende kurtuldum
ıyı dıleklerınıze tesekkur ederım

nestle gözün aydın, Allah analı babalı büyütsün inş.
iipek sanada geçmiş olsun. inş. yakında bebeğin olur.
selsin benim doktorum can şener. memnunum. çok uzun bakmıyor. çok uzun bakmasınada gerek olmuyor ölçümlerini yapıyor o kadar bi kaç dakika sürmüyor. ultrasonları çok iyi değil bence. Yada şöle söliyim belki doktorlar için iyi makinelerdir ama biz anlamayanlar en ufak şekilden bi anlam çıkartmaya çalışanlar için bence çok iyi değil.

benimde bir sorum var :) tam emin olamadım. 37. haftaya kadar çalışabilirlik raporu aldım. 36+6 dan sonra mı çalışmayacağım demek oluyor bu? 36+6 da 37. hafta bitiyor demek oluyor.hiç çalışan hamile varmı aramızda ??

mrb.evet bende 37 haftama kadar çalıştım 37. haftanda işten ayrılacaksın dediğin gibi.bunun için hastaneden izninin başladığı tarihte düzenlenmiş olan iş görmezlik raporunu alıyorsun.diğer prosedürleri biliyormusun ??

teşekkür ederim. hayır hiç bir şey bilmiyorum. 37. haftamda gidip rapor almam gerektiğinide bilmiyordum. başka neler yapacağız.

merhabalar.medical park göztepede ultrosonlar nasıl.şu renkli olanlardanmı.ve önereceğiniz doktor kimdir acaba uzun uzun ultrosonda bebeği inceliyorlarmı.yardım ederseniz sevinirim
merhaba bende 26 aralıkda medicalpark göztepede epiduralli normal doğum yaptım.Ultrason aleti, hastane yeni olduğu için yeni ve çok iyi.Bu arada benim doktorum Gökmen İyigün herkese öneririm.

sanırım gokmen bey in ultrason aleti ile diger dr ların ki farklı. çunku ikili test yapılacagı zaman gokmen bey harici diger dr lar ortak bir ultrason kullanıyor diye biliorum ultrason o dası denen yere gidip orda olcum yapılıyor. benim dr um can bey ve tek erkek dr olarak canbey kullanıyor o cihazı diye bilorum bir konu olmustu muhabetini yapmıstık ordan anladım . zaten gokmen bey in dogum ucreti vs de farklı hastanede farklı bir misyonu var sanırım.

X