Ceviz Kabuğu Artık ART(Avrasya)Televizyonunda .

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
Ceviz Kabuğu, ART (Avrasya) Televizyonunda her Cuma günü, saat 22.00'de yayınlanmaktadır.Mutlaka tavsiye ederim.

ALLAH İLE ALDATMAK VE Y.NURİ ÖZTÜRK..

Dinin çıkar, baskı ve egemenlik aracı yapılması.. laikliğe ve Atatürkçülüğe emperyalist saldırılar..

Laikliği kaldırmak isteyenlerin hedefi “Federe Kürt-İslam Devleti” kurmak mı?..
New York Times “Laiklerin son kalesi yargı düşmek üzere” sözü ile hangi gizli projeyi açıklıyor?.. Laikliğe saldırılar Müslüman dünyanın uyanmaması için mi ?..

“Molla-Papaz işbirliği” ne demektir, neyi amaçlamaktadır?.. Allah ile aldatanların “baş putu” nedir?..

Bakara Suresi’ndeki “Dava gibi güdülmek” sözü Türk siyasetinde ne anlama geliyor?...

Mustafa Kemal’in Anadolu İhtilali 90 yıl sonra kimi çevrelerde niçin hâlâ “travma” yaratıyor?.. “Kurtuluş Savaşı’nı kirletme” ve çağdaşlıktan korkmanın ardında ne yatıyor?.. Türk Ordusu niçin etkisizleştirmek isteniyor?..

“Allah İle Aldatmak” kitabı ile kitleleri uyaran, Halkın Yükselişi Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, tüm bu soruların yanıtlarını canlı yayında Ceviz Kabuğu’nda veriyor..

Ceviz Kabuğu 27 Haziran Cuma, saat 22.00’de ART’de...

Aynı fikri savunanlar bilgilerini pekiştirmek için, savunmayanlar da eleştirmek için izlesinler :) Tavsiye ederim.
Savunduğumuz şeyleri ve karşı çıktığımız şeyleri iyice araştırmazsak, kullanılmaktan öteye gidemeyiz. Her konuda biraz da olsa fikir sahibi olmak güzeldir:)

nefret ederim bu programdan ve sunucusundan ve aynı zihniyetteki kişilerden programlardan.Önyargılı karşısındakinin ne söyledimek istediğini anlamaya çalışmadan ve konuk olarakta bi kaçtane yandaş çağırarak aynı kişiyi çephe almaları sinirimi bozuyo.bugüne kadar yaptıkları hiç bir program insanlara bişey kazandırmadığı kesin. YAZIK

nefret ederim bu programdan ve sunucusundan ve aynı zihniyetteki kişilerden programlardan.Önyargılı karşısındakinin ne söyledimek istediğini anlamaya çalışmadan ve konuk olarakta bi kaçtane yandaş çağırarak aynı kişiyi çephe almaları sinirimi bozuyo.bugüne kadar yaptıkları hiç bir program insanlara bişey kazandırmadığı kesin. YAZIK

Nefret etmek çok kolaydır anlamaya çalışmak, kulak vermek daha doğru bir davranış olurdu. Bir yanlışı da düzeltelim, programa her isteyen katılabiliyor bir ayrım sözkonusu değil, tercih meselesi.

Özgürce Ceviz Kabuğunu bildirmene inan çok sevindim canım ..Ayrıca kitap elimde okuyorum
Seni sevgiyle kucaklar öperim.

Canım açıkcası peşine düşüp nerede diye araştırmamıştım. Tesadüfen senden öğreniyorum. Ve bulduğuma da sevindim. İlgiyle izlediğimiz bir programdı.. Çok teşekkürler arkadaşım bilgilendirdiğin için. a.s.

...... hatlardaki sorun nedeniye iki tane göndermişim. pardon arkadaşlar..

Son düzenleme:
canım arkadaşım Şenizbenim için çok değerli olan Ceviz kabuğu hakkında verdiğin bilgileri heyecanla öğrendima.s. kahretsinki:çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlama bulunduğum ortamda seyredemiyorum acaba internetten seyretme olasılığım varmı:uhm: çıldırıcam laelaelaelaelaeyahu ben bu antenciyi boğacam:mymeka: yetişin antenciyi boğiyimmmmmmmmmmmmm:mymeka:

Ceviz Kabuğunda bu hafta:
REHİN ALINAN TÜRKİYE!..

Bir yanda, iktidar partisi AKP hakkında kapatılma davası; öte yanda, bir yıldır iddianamesi olmayan büyük gözaltı ve tutuklamalar...

Türkiye nereye gidiyor?..

Darbe dönemlerinde bile görülmeyen uygulamalar, suçlamalar, ihbarlar ve kin dosyaları... Kaynatılan ve kanatılan bir Türkiye, yolun sonuna doğru mu iteleniyor?.. Türkiye’nin işi bitiriliyor mu?.. Bundan hangi ülkelerin çıkarı var, hangi ülkeler sinsice ellerini ovuşturuyor?..

Bu arada, iç politikada gelişmeler... DSP içinde genel başkanlık sıkıntısı...

Tüm bu soruların yanıtları canlı yayında Ceviz Kabuğu’nda..

Ceviz Kabuğu 4 Temmuz Cuma, saat 22.00’de ART’de...

bence de herkez bu programı izlemeli.o kadar gereksiz şeylerle beynimizi dolduruyoruz ki her yönden tarafsız bir programcı ve gündem konularını iyi işliyor.ayrıca yaşar nuri öztürkün kitabını ben de şiddetle tavsiye ederim

hulki cevizoğlu gibi zeki yüz tane adam olsa ,bu ülkenin sırtı yere gelmez sinirlerini aldırmış gibi sakin hazır cevap.her proğramını takip ederdim .teşekürler

bende özgürce senin sayende bu kanalda programı olduğunu öğrendim. yazmasaydın, bilemeyecektim.. teşekkürler canım.

ben kanalı bulamıorum acaba uydudan mı izlenebilior
içim sıkıldı valla bulamadım bitürlü:KK43:
bende izliyemiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

özgüececim bu duyuru için teşekürler ..gerci ben izliyor ve sitesindede yazıyorum..
yanlı bir kişi değil özellikle bunu belirteyim ve yanlı konuk almıyor ..eğer yanlı olduğunu düşnen kişi veya kişiler hiç seyretmemiş ve kitaplarını okumamıştır diye düşünüyorum ..ve bu gibi düşünenlerin kulaktan dolma söylemlerele karar verdiklerini düşünüyorum..tabiki bu tammen benim fikrim..
dün akşam ki yayınını izledim ve hiçte yanlı bir taraf göremedim ki..bana göre zaten yanlı değil..

arkadaşlar ben 1919un şifresini okudum ve bir harika ..bugüne ışık tutacak o kadar bilgi varki anlatamam ..ben bu kitabı okumanızı tavsiye ederim ve inanın bugün olanların hesapı o ggünlere dayandığnı göreceksiniz not.şimdi elimde ..kod adı; 68 lerin dünü bügünü ..okuyorum

X