Bikini Bölgesinde Kıl Dönmesi

bursasu

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
9.481
2
arkadaşlar ben bu sorunu 2-3seneden beeri yaşıyorum cinsel bölgemde çok fazla deri altından çıkan tüylerim var deri altından gözüküyolar ben epilasyon aletiyle alıyorum belkide sebebi budur ama ağdayla alacak kadar uzatmak hiç hoşuma gitmiyor ondan hemen epilasyonla alıyorum deri altından çıkan kıllar beni çok kaşındırıyor ve bende ince uçlu bi dikiş iğnesinin ucunu yakıyorum derimin içine sokarak çıkartmaya çalışıyorum enfeksiyon kapabilirim biliyorum ama bi çözüm bulamadım ya afedersiniz iğneyle uğraşmaktan delik deşik oldu küçük küçük yaralar oldu napçam ben yaaa kafamçokkarıştı

bende de aynı sorun var ama bende 2 tane yer var orda cıkıyorlar.önceden sivilce gibi kocaman bişey vardı, geçmeyince sıkayım dedim ama sıkılcak gibi degildi bende igne batırdım.yani anlayacagın bende igneyle hallediyorum.onun dısında epilasyondan birkaç gün sonra iki günde bir sert bir şekilde lifliyorum. kıllar açıga cıkıyo üzerindeki deri soyulunca.

Ölü deriyi atmak için çözümler bulsanız fisfisfis ama ağda kullansanız bu sorun azalır..epilasyon aletlerinin sonucu malesef kıl dönmesi..

ben agda yapamiyorum doktorumun yasagi var butun vucudum icin epilasyon aleti kullaniyorum

bazen bacaklarimda kil donmesi oluyor ya biri soylesin nedir farki agdadan neden kil donmesi yapiyor hic anlamadim

ben agda yapamiyorum doktorumun yasagi var butun vucudum icin epilasyon aleti kullaniyorum

bazen bacaklarimda kil donmesi oluyor ya biri soylesin nedir farki agdadan neden kil donmesi yapiyor hic anlamadim

Canım ağda tüylerle birlikte üstteki ölü deriyi de alıyor daha pürüzsüz oluyor ten. Ama epilasyon aletinde öyle değil..

Canım bi sakıncası yoksa neden yasak olduğunu öğrenebilir miyim? neden yasak kii fisfisfis

neden olsun canim:1hug:

ya bizim aile de genetik varis var bende ufak kilcal varisler goruldu doktor kesinlikle kullanmayacaksin dedi ayrica daha bir cok seyi de yasakladi benneyaptımki

kıl dönmesi epilasyon aletiyle bütün herkezde oluyo bence bunu sorun olarak görmemesiniz. Deri altında farklı gelişmesi sebebyiyle oluşmaktadır.

bendede var aynı sorun bacaklarımda bikini bölgesinde. ama kese yaparak kurtuluyorum. keseden sonra çıkıyorlar derinin üstüne. kese sert olcak yalnız. deneyin.

aman ya ben ağda kullanıyorum dönüyor da dönüyor valla...hele bacaklarımı bi alıyorum hiç alınmış gibi olmuyor...deri altı kapkara suzan gel beeeeenniiiii aaraaaalaelaelaelaelae

Kabak lifi onerdi bana agdaci kadin.Ben de cogunlukla epilasyon aletiyle alirim, agda kullananlarda daha az kil donmesi. Bu arada kabak lifinin selulit tedavisinde de kullanildigini okudum forumlardan ama denemedim.

kökünden kuruyasıca kıllar
bende de aynı sorun war ben kuaförde sir yaptırıyorum bıktım walla kenarlarda da var bikini mayo giyince berbat görünüyo sivilce sivilce hep.ama öyle büyük değil küçük küçük.
sıkıyorum iz kalıyo bıktımm senağlama
ben sivriuçlu cımbızla sıkıp çıkarıyorum senağlamasenağlama

bu gn bi tane küçücük farkettim en son epilasyon aletiyle almıştım :S o yüzden oldu off bndan sonra ağdadan şaşmamm
çok sinirlerimi bozdu :S sıktım canım çok yandı :KK43: ama ordan onu çıkardımm sıkıyosa bi daa olsun orda xD
ofhh allah kolaylık versn size

bu gn bi tane küçücük farkettim en son epilasyon aletiyle almıştım :S o yüzden oldu off bndan sonra ağdadan şaşmamm
çok sinirlerimi bozdu :S sıktım canım çok yandı :KK43: ama ordan onu çıkardımm sıkıyosa bi daa olsun orda xD
ofhh allah kolaylık versn size

Canim bilmiyorum ama bende Kildönmesinden sikayetciyim hadi neyse öle kalsa yine bisey demicem ama onlar dedigin gibi Sivilce gibi oluyorlar daha bi kötü görüntü oluyor.Hadi simdi sadece kendimiz görüyoruz bide evlendigimizde napicaz offff.Yalniz bilmiyorum ama Ben Agda yapioyrum kacinca defa yaptim inanin yine cikiyorlar yine cikiyorlar.Kildönmesinden bi türlü kurtulamadim.Bence Agda Kilköklerini besliyor.senağlama

Epilasyon aletini kullanmadan önce, keseyle sık sık her banyoda masaj yapmak, iyice ovmak gerekiyor ki ölü deri falan atılsın. Ondan sonra epilasyon yaparken gömülme vs. olmuyor. Bende de olurdu eskiden, ben de iğneyi yakmadan ama derimin altına sokarak çıkartırdım kılı :1shok:

X