Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

iyi aksamlar kizlar yine ben oh oh ne guzel 5 kisi olduk bile yarinda yazimi goren arkadaslar olursa cevap yazarlar insallah
ben bundan 4 ay once 10.takimdaydim butun arkadaslar mezun oldugu icin takimi kapattik mezun olanlarin icinde tabi bende vardim ama maalesef 4 ayda yeniden kilolari almaya basladim boyle giderse daha alacagim o yuzden destege ve takima ihtiyacim var
gercekten kizlar super oluyo patir patir gidiyo kilolar ben tam 13 kilo verdim 71 kiloya dustum yani dusmustum 4 ay icinde izindi oructi bayramdi derken benim kilolar ipladi yine 79 a yani fena durumdayim gun gectikcede almaktayim eger 4_5 kisi daha olursa puskute ulasip takim kurabilirmiyiz diye sorarim yanliz takim isi biraz sorumluluk samimiyet isteyen bir is herzaman paylasimda bulunulacak cuma tartilanacak vs...
neyse kizlar basinizi agrittim size iyi aksamlar yarin yine ugrarim

slm kızlar bende takıma varım nezaman baslarsanız bende kendimce biseyler yapıyorum ama 2 gündür yiyorum bencede haklısınız bu işi ancak takım kurtarır gaza gelir yaparız ok buarada ben epeydir yazamıyodum herkes ne durumda nazlıcım sende durumlar nasıl

günaydın kızlar kaydirigubbakcemile5 rejimimizi bozmayacağımız:icecream:, bol bol spor yapacağımız kaydirigubbakcemile2 ve kg verebileceğimiz bir gün geçirelim..sabah iş için erken uyandığım için saat 7de ılık bir su ve 1 dilim kepek ekmeği üzerine karper büyüklüğünde light peynir sürdüm ve yedim..10 gibide 1 tane elma yiyicem

a.s.günaydın kızlar,nasılsınız görüşmeyeli.siteye alışmışım iyice kaç gündür açılmayınca sinir oldum.:kızgın:uğramadan yapamaz oldum.rejimler ne durumda.bende bu arada 1 kilo vermişim.:dance:çokta dikkat etmiyorum aslında.yavaş yavaş veriyorum.sağlıkla kalın arkadaşlar.kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar,
aslında siteye üye olalı baya bi oldu.. ama işlerimin yoğunluğu yüzünden pek giremiyorum :KK43: sizin desteğinizle ve burdaki yazıları okuyup gaza gelerek kilo vermek istiyorum...yemek yemeği çok seviyorum..cokacimcoook aslında çok şişman sayılmam... ama 2009 haziranda Allah kısmet ederse, düğünüm olacak ve ben yaşıma göre fazla olan kilolarımdan kurtulmak istiyorum...
boy:170 kilo:70... benneyaptımki
yazılarınızı ve tavsiyelerinizi 4gözle bekliyorum... hoşçakalınnnnnn a.s.

1 haftada 3.8 kilo verdim fena değil :)

--------------------------------------------------------------------------------

sabah aç karnına ılık suya 1 yemek kaşığı bal+2 yemek kaşığı elma sirkesi. aynısını akşam yatarkende içiyorum. sabah öğlene kadar o içtiğim beni tutuo bişey yiyemiorum. öğlen yemeklerden az yiyorum. akşamda öyle. abur cubur ve ekmek yok. gün içinde şekersiz çay içiyorum. amacım doğum kilomu vermek. geçen hafta 3,8 kilo verdim. hala devam ediyorum ve hiç açlık hisstemiyorum. :)

--------------------------------------------------------------------------------

sabah aç karnına ılık suya 1 yemek kaşığı bal+2 yemek kaşığı elma sirkesi. aynısını akşam yatarkende içiyorum. sabah öğlene kadar o içtiğim beni tutuo bişey yiyemiorum. öğlen yemeklerden az yiyorum. akşamda öyle. abur cubur ve ekmek yok. gün içinde şekersiz çay içiyorum. amacım doğum kilomu vermek. geçen hafta 3,8 kilo verdim. hala devam ediyorum ve hiç açlık hisstemiyorum. :)

Bu yaptığınız rejim bence çok yanlışve sağlıksız ne olursa olsun kahvaltıyı bırakmayın ben sizin gibi çok rejim yaptım yay fırlar gibi kg lar birden fırlıyor, üstelik yağdan çok kas kaybınız oluyormuş.
Haftada 3 kg yağdegil muhtemelen su kaybı üstelik bu şekilde rejim yapmak insana gına getirir bir süre sonra fazla sürdüremezsiniz.

Kızlar bu sabah ben sirkeli sudan sonra1 haşlanmış yumurta
1 dilimkepek ekmek, 1 tane küçük boy domates 3 zeytin yedim
elmamı yedim öglende karnıbahar yoğurt yerim

bunda 4 sene öncede bu yöntemle 15 kg verdim ve hiç almadım. şimdi doğumdan dolayı aldığım kiloları veriyorum. yani ilk defa yaptığım bişi değil. hem kahvaltıyı ben bırakmadım sadece tokluk hissediyorum yiyemiorum.

arkadaşlar takıma bende varım eğer birbirimizden güç alırsak eminimki başarabiliriz benim kilom 72 boy 165 oğlumdan bana hediye bu kilolar ama vermeye kararlıyım hedefim 14 kilo mesajlarınızı bekliyorum

bunda 4 sene öncede bu yöntemle 15 kg verdim ve hiç almadım. şimdi doğumdan dolayı aldığım kiloları veriyorum. yani ilk defa yaptığım bişi değil. hem kahvaltıyı ben bırakmadım sadece tokluk hissediyorum yiyemiorum.

allah korusun bu rejimin size daha soradan yan etkisi olmasın şahsen benim kahvaltı etmeden güne başlamam tansiyonumun düşmesine bayılmama neden olabiliyoki bunu devamlı yapmak bence sakıncalı

şirinemiyim neyim kardeşim siz bilirsiniz tabiki,yazdıklarımı yanlış anlaamyın olurmu lütfen,
bende sıkı rejim yaptığımda bir süre sonra tansiyon düşmeleri oluyor geçen başım döndü acile gittim kesinlikle ögün atlamyın kas kaybınız olur dediler.yaşınızı bilmiyorum ama ben bu yaştan sonra kemik erimesi riski varken kaslarımı kaybetmeyi göze alamam doğrusu.Zaten vucudumuzdaki kemiklere yeterince ağırlık veriyoruz tvde bir doktordan duymuştum vucuttaki her fazladan bir kilo 20 kilo ağırlık veriyormuş kendimi düşünemiyorum ayaklarım bir fil taşıyor resmen,eklemlerim çatır çatır ötüyor.

kizlar suanda takima girmek isteyenler
nihalgenc
aylin_keremcem
eylulce
laberla
serince84
rose17
gayem
neslihan

sekiz kisiyiz unuttugum arkadaslar varsa kusura bakmayin zaten 10 kisi limit ama sorun su kaptan hesaplardan anlayan herzaman burada bulunan birisi olmasi lazim puskuute soyledim bakalim tekrar konusacam ama sizin kararli olmaniz lazim yani bugun olup yariolmazsaniz bu is olmaz sizden isteyim takim acmamiz icin kararli kisiler olmalisiniz ayrica surekli paylasimda bulunmalisiniz
benim soyle bir onerim var pazar gunune kadar deneme sureci gecirelim ve gercekten kakrli olan dogru kisilerle bir takim acma teklifini goturelim puskuute
hayatiniz hakkinda evlimisiniz neler yapiyosunuz felan nezamanlari girebiliyorsunuz bilgisayra bunlari yazarsaniz birbirimizin hakkinda bilgimiz olur
ok hadi bakalim anlatin simdi gercekten kararlimisiniz

neslıhan merhaba benıde takıma alırsanız cok sevınırım

canim simdilik takm diye birsey yok kendi kendimize konusuyoruz bakalim eger cok kararliysaniz eminim puskuut bizi kirmaz sen neler yapiyosun kendindne bahsedermisin eger sayet takim acilirsa surekli bizimle olabilirmisin paylasimlarinla nezamnlari girebilirsin

peki ozaman hadi sendne basliyalim neler yapiyosun nerelisin kac kilosun hedefin ne boyun kac bekarmissin evlilik nezaman ayy neyse ben sustum sen anlat cok soru sormus oldum ama gelen arkadaslarda gorsunlerde onlarda bahsetsin kendilerinden

öncelikle yarışmacı arklarıma başarılar dilerim :eek: valla ben 84 le basladım eylülde suan 76,9 kgdayım..hedefim yaza kadar 55 50 olmak...boyumda 1 66..evlilikte 2 3 sene sonra ancak..evet kızlar sızlerde tanıtın kendınızı...neslihan arkadısımız ön ayak oldu umarım devamı gelir

arkadaşlar ben kesinlikle varım evliyim 32 yaşındayım evdeyim zaten istediğim ulaşabiliyorum internete üç çocuğum var büyük kızım 14 yaşında 11 yaşında ortanca kızım birde piyangodan oğluşum var 1,5 yaşında isteğim doğumlardan önceki o güzel vücuduma dönmek başarıları okudukça bunu yapabileceğimi anladım

ben aranız almanyadan katılıyorum. 2 tane kızım var bırı 3 yasında dıgerı 1 yasında dogumdan sonra 10 kılo verdım ama daha var suan 72 kıloyum boyum 165. takıma gırersem sureklı takıp ederım sızlerı...

öncelikle yarışmacı arklarıma başarılar dilerim :eek: valla ben 84 le basladım eylülde suan 76,9 kgdayım..hedefim yaza kadar 55 50 olmak...boyumda 1 66..evlilikte 2 3 sene sonra ancak..evet kızlar sızlerde tanıtın kendınızı...neslihan arkadısımız ön ayak oldu umarım devamı gelir

m.o canim bende tanitim kendimi ben 10.takimin eki uyelerindenim suan kapandi cunku mezun olmustuk takim bittikten sonra kendi basima kilolarimla bas edemedim ve 72 kilodan ciktim 79 kiloya 4 ay icinde diyete bende senin gibi 85 kiloyla basladim takima girdim ve super motvasyonlardan ve arkadasliklardan sonra 13 kilo verdim ama dedigim gibi super hizlada aldim kilolari cok ugrasmamin sebebide bu takim olusturmak 10.takimi yeniden kurmak super olur
ben evliyim 5 yillik 2 cocugum var yurtdisina yasiyorum
bende yarismaci arkadaslara basarilar diliyoruma.s

arkadaşlar ben kesinlikle varım evliyim 32 yaşındayım evdeyim zaten istediğim ulaşabiliyorum internete üç çocuğum var büyük kızım 14 yaşında 11 yaşında ortanca kızım birde piyangodan oğluşum var 1,5 yaşında isteğim doğumlardan önceki o güzel vücuduma dönmek başarıları okudukça bunu yapabileceğimi anladım
allah bagislasin canim ah o eski halimize donebilsek cok guzel olacak ama insallah ne diyelim birlikte olursak veremiyecek kilo yok kizlar
ben aranız almanyadan katılıyorum. 2 tane kızım var bırı 3 yasında dıgerı 1 yasında dogumdan sonra 10 kılo verdım ama daha var suan 72 kıloyum boyum 165. takıma gırersem sureklı takıp ederım sızlerı...
seninkinide allah bagislasin ne guzel vermissin kilonu insallah hedefine ulasirsin bende fransadayim almanyanin neresindesin ?

X