Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ağustos bebeklerimizin resimlerini koyalımmı....

oyyy oyyy yerim onu ben maşallah allah bağışlasın rabbim inş. bizlerede agustosta bebişlerimizin resimlerini buraya eklemeyi nasip etsin.............

oyyy oyyy yerim onu ben maşallah allah bağışlasın rabbim inş. bizlerede agustosta bebişlerimizin resimlerini buraya eklemeyi nasip etsin.............
sağol canım benim..mesajlarını aldım..çoook teşekkür ederim..inşallah seneye senin bebişinide burda görürüz tatlım......a.s.:1hug:

Inş. Allahim hepimizin bebişlerini buraya koymayi nasip etsin ne cici olur ya öteki sayfada ağustos anneleri burda bebişleri :)

oyy yerim ben bunu maşallah :) Allah nazarlardan saklasın.ay bir an önce biz de koyalım buraya resimleri mi di mi 2008 ağustos anneleri:))))

ayy maşallah canım çok tatlıı bebişin.. allahım analı babalı büyütsün canım darsııs bizlere artık:)) inş. bisede nasip olur bebişlerimizn resmini koymak:)

4358.jpg

ayyyy maşallahh.allah nazarlardan korusunnnn:nazar:çok tatlı kızınnn:emir_bebek:

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar..en kısa sürede allah sizede bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip eder inşallah.......:1hug::1hug::emir_bebek:

X