Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

Merhaba kanda bebelik adet gecikmesinden 1 haft önce belli oluyor.ama bence sen adet gecikmesi olursa ilk önce idrarda test yap.çnk adet gecikmesinden önce gebelik olsa dahi illa kanda tutunacak diye bişey yoktur

Bu sefer beklemeyi düşünüyorum,hiç test yapmayacağım. Hayırlısı bakalım,merakla bekliyorum:1rolleyes:

ben dun kan testi yaptırdım ama negatif cıktı. (calısmalara devam:KK70: ) kan testinde ilişkiden 7-8 gun sonra belli oluyormus dun doktor ole dedi bana.

selam kızlar, bende bu gün yaptırdım çok umutluydum butun belirtiler vardı ama negatif :KK43::KK43:

selam sekerler. biraz once iki hastaneyi aradım adetin olması gerekn gunden 2 gun sonra kesin cıkabiliyormus..herkes icin hayırlısı

ya kızlar adetimden 1 gün önce yaptırdım testi çıkmadı bişey..şimdi adetim 2 gün gecikti anlamadım ne olduğunu ..adet günün geçmeyince belli olmaz mı kanda ?

adetinize 1 hafta kala erken dönem yapılan kan testleri güvenli değil.. bizzat ben yaşadım...dikkatedin derim.

Son düzenleme:
Merhaba bende bugün kan testi yaptırdım beklenen adet tarihim 6 şubat yani adetime daha 8 gün var test sonucu <2 yazıyo.Laboratuarda ki kız gebelik yok dedi.
Adetime daha 8 gün olması sonucu değiştirir mi? Yani değer adet günüme yaklaştıkça yükselebilir mi yoksa bu sonuç net sonuçmudur?

Ben yazayım bu kadar erken kanda bile sonuç çıkmaz, ovulasyonun üzerinden en az 10 gün geçmesini beklemen gerek, senin daha 4-5 gün geçmiş, bu ne acele bacım :)

canım benimde 2 aydır 26 günde bir oluyor adetim ben bu ayda öööledir die yani ayın 1 inde adet olurum die test yaptırdım ama negatif. aslında umudumu yitirmiştim ama doktorum bu ay geç yumurtladığımı normal adet döngümde yani 4 ünde adet olacağımı söyledi veee erken daha çıkmaz dedi. ufffff baya uzun yazdım yaaa...

Valla ne bileyim anjelic bende kendime şaşırıyorum neden bu kadar acele ve stres yaptığımı.Hamdolsun 5 yaşında bir oğlum var ilk gebeliğimde olmayacak ama bende müthiş bir stres hiç aklımdan çıkmıyo bu hamilelik fikri,dün dayanamayıp kan tahlili yaptırdım bundan öncede 3 kere idrar:)
Gögüslerim ağrıyo,adetten öncede ağrırdı ama bu kadar erken diil acaba gebelik belirtisi olabilir mi?

merhaba arkadaşlar şubat ayının 18 inde adet olmuştum normalde adetime 2 gün var fakat şubat 28 çektiği için 2-3 gün daha oynayacak. çok fazla miğdem bulanıyo kan testi yaptırsam bugün veya yarın sonuç alabilirmiyim sizce

bende test yaptıracağım bir kaç gün sonra..adetim 13 şubattı..biraz daha bekleyeceğim.

merhaba arkadaşlar şubat ayının 18 inde adet olmuştum normalde adetime 2 gün var fakat şubat 28 çektiği için 2-3 gün daha oynayacak. çok fazla miğdem bulanıyo kan testi yaptırsam bugün veya yarın sonuç alabilirmiyim sizce

adetlerin duzenliyse ve gec dollenme olmadiysa,ovulasyondan 7-8 gun sonra kan testinde gebelik cikar.

adetlerin duzenliyse ve gec dollenme olmadiysa,ovulasyondan 7-8 gun sonra kan testinde gebelik cikar.

teşekkürler canım yarın gideceğim bakalım mide bulantısından duramıyorum.ilaçta kullanamıyorum bişey olacak diye.inşallah olumlu sonuç alırım.

teşekkürler canım yarın gideceğim bakalım mide bulantısından duramıyorum.ilaçta kullanamıyorum bişey olacak diye.inşallah olumlu sonuç alırım.

bende senin gibi canım şubat 18 oldum,30 günde bir oluyorum benim belirtileri var kasıklarım ve belim çok ağrıyo,sabahda idrar testi yaptım çıkmadı

bende senin gibi canım şubat 18 oldum,30 günde bir oluyorum benim belirtileri var kasıklarım ve belim çok ağrıyo,sabahda idrar testi yaptım çıkmadı

bendede aynı belirtiler var bugün sonucumu aldım1,2 çıktı yani olumsuz.sen hemen yapma testi. bekle adet dönemin 3-4 gün geçsin. doktor erken baktırmayın sonuca dedi.adetin geçmesini beklemek en sağlıklısı..ben dayanamadım şimdide canım sıkıldı..umarım testi erken yaptırmışımdır.

X