Saç Şekillendiriciler En iyi bukle maşası

kızlar ya bu gün gidip denedim babyliss saç maşası benim saçımda hiç tutmadı ya :KK43: artık yorumları tekrar okuyup başka bi şey almaya karar vereceğim :KK43:

haftalar süren araştırmamdan sonra arzum buka aldum 19 olandan hem iyon özelliğide var çokda güzel yapıyor.kesinlikle arzum buka derim fiyatıda çok uygun.

arkadaşlar bende babyliss almaya karar verdim ama anlamadığım durum neden maşalarının arasında bu kadar fiyat farkı var 2332 kodlu olanı 50 liraya falan bulunabiliyorken 2274 e kodlu olanı 130 liraya bulunabiliyor...sanırım tek farkları da digital ekran ve diğerinin sıcaklığının 200 dereceye gelmesi ki ucuz olanında 180 dereceye geliyor zaten daha sıcağıylada saçımı yapmak istemem sanırım..bir bilen bulmak da çok zor lütfen yardım edinn

cok fark oldugunu sanmıyorum babylıss 2319 denedım cok basarılıydı...gg de 50 tl....

babyliss saç maşasını ankara kızılay civarında nerde bulabilirim bilgisi olan varmı ?

Kızlar çok istiyordum bir maşa alayımm saçlarım uzun böyle kıvırık kıvırık dolanayım :KK16: Erkek arkadaşım hediye olarak Remington ci76 almış, çok sevindim hemen denedim veee muhteşemm... :KK52: Çok beğendim bu modeli çok da memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.. Saç yapım dümdüz ama yine de bukleler bi süre duruyor üstelik jöle, sprey vs kullanmadan :)

bende önce babylis sonra arzum buka almaya karar verdim
haftasonu ankamall'a düşündüğüm saç maşasını almaya gittim
ve sonuçç olarak remington ci76 aldım :))
ben çok beğendim kızlar merak edenlere tavsiye ediyorum

babylıs harıka bukle yapıyor ama saçımı yakıyor ya kaç kez koptu saçım artık ayda yılda bır yapıyorum

Arzum bukaa!! :KK53::KK52::KK52:
kesinlikle harika bir maşa tavsiye ederim.
Piyasada 230 dereceye kadar çıkan tek maşa! <3
saçlarımda asla maşa durmazdı şimdide bozulmuyor. :KK70:
Ayrıca seramik olması da süper.. :)

X